Wisła Iwonicz Zdrój 2.01.2018

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
I_lo
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 02 lis 2017 20:16

Re: Wisła Iwonicz Zdrój 2.01.2018

Post autor: I_lo »

Dzięki za info :D
Aniaa
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 25 wrz 2017 14:07
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wisła Iwonicz Zdrój 2.01.2018

Post autor: Aniaa »

Wlasnie tu jestem. Szczerze współczuje :) oprócz 4 piętra wszystko w mniejszej bądź większej rozsypce. PRL to naprawdę było nowoczesne. Jedzenie takie ze większość ma rozstrój :) od razu mowie żeby nie jeść surówek bo po nich jest najgorzej 😂 basenu nie ma wiec ci co chodzą do krusu z zabiegów ciagle są chorzy. Ogólnie masakra. Rezerwiści już pokoje polecam 401 , 412 bo maja osobne wejścia. W razie czego służę rada ;)
I_lo
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 02 lis 2017 20:16

Re: Wisła Iwonicz Zdrój 2.01.2018

Post autor: I_lo »

Bardzo dziękuję za bezcenne rady/ zwłaszcza na temat żywienia :lol: /.Mam pytanie odnośnie basenu, czy można popływać, czy są to jakieś zajęcia rehabilitacyjne w wodzie? Pozdrawiam i życzę miłego pobytu :)
Aniaa
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 25 wrz 2017 14:07
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wisła Iwonicz Zdrój 2.01.2018

Post autor: Aniaa »

Basenu nie ma w Wiśle 😎 do krusu chodzimy w ramach zabiegów bądź sami prywatnie 7 zł za 45 minut :)
Jozinek
Posty: 2
Na forum od: 23 sie 2017 08:52
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wisła Iwonicz Zdrój 2.01.2018

Post autor: Jozinek »

Jedzenie we wszystkich sanatoriach w Iwoniczu jest takie same bo obsługuje je ta sama firma cateringowa. Poza tym tylko czwarte piętro zostało wyremontowane w 2013 roku , reszta jest jak za PRL-u no i jest bardzo wysoko do dojścia z miasta np. z Placu Oczki :roll:
I_lo
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 02 lis 2017 20:16

Re: Wisła Iwonicz Zdrój 2.01.2018

Post autor: I_lo »

Trzeba się zaopatrzyć w dobre buty i poprawić kondycję przed wyjazdem ;)
Awatar użytkownika
Piniu
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 201
Na forum od: 09 maja 2013 08:51
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wisła Iwonicz Zdrój 2.01.2018

Post autor: Piniu »

Jeśli jedziecie na CIĄG DALSZY REMONTU , to współczuję serdecznie.
Właśnie wstawiono ten artykuł w TVN24...
https://www.tvn24.pl/jedziesz-do-sanatorium-a-tam-remont,797670,s.html
Monella
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 18 sty 2011 14:28

Re: Wisła Iwonicz Zdrój

Post autor: Monella »

I_lo pisze: 06 lis 2017 13:00 Czy ma ktoś aktualne wiadomości na temat ośrodka? / np. czy jest już cały wyremontowany? /. Bo informacje do których dotarłam nie nastrajają optymistycznie :?
Dziś na TVN24 info, remont w Wiśle w trakcie turnusu..kuracjusze zagrozili Sanepidem, więc odroczyli remont.Ponoć mają go skończyć do Sylwestra. Byłam tam 6 lat temu.Małe sanatorium na samej górze, zabiegi na miejscu, nie ma basenu, obsługa miła, kuchnia lipna-wiecznie sałatki do jedzenia, Dyr.ma na wszystko wy..rąbane..wystrój lata 70-te, chyba, ze coś sie zmieniło...
Awatar użytkownika
caireann
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 12 gru 2017 10:45
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wisła Iwonicz Zdrój 2.01.2018

Post autor: caireann »

no po prostu super... :) czytając opinie o Wiśle coraz mniej się cieszę a coraz bardziej zastanawiam się w co ja się wkopałam. jak bardzo jest źle? tylko bez straszenia mi tu, same fakty!
jadę tam w kwietniu 2018 po Wielkiejnocy, co ja tam będę robić?? może ktoś z innego sanatorium mnie przygarnie :D
Awatar użytkownika
ricolo666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 726
Na forum od: 29 lip 2017 21:11
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wisła Iwonicz Zdrój 2.01.2018

Post autor: ricolo666 »

caireann pisze: 12 gru 2017 11:05 no po prostu super... :) czytając opinie o Wiśle coraz mniej się cieszę a coraz bardziej zastanawiam się w co ja się wkopałam. jak bardzo jest źle? tylko bez straszenia mi tu, same fakty!
jadę tam w kwietniu 2018 po Wielkiejnocy, co ja tam będę robić?? może ktoś z innego sanatorium mnie przygarnie :D
Nie martw sie na zapas ,przygarne CIE do Sanvitu ,bede od 8 kwietnia :lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ