Ustroń-Złocień, październik 2017

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
SzymonH
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 154
Na forum od: 01 sie 2014 09:37
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 2

Ustroń-Złocień, październik 2017

Post autor: SzymonH »

W miesiącu październiku 2017 r przebywałem w sanatorium Złocień, w pobliżu "świeże powietrze" za które się płaci jako klimatyczne, 50 m od sanatorium
DSC02012.JPG
DSC02011.JPG
DSC02010.JPG
DSC02017.JPG
:(
Awatar użytkownika
SzymonH
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 154
Na forum od: 01 sie 2014 09:37
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Ustroń-Złocień, październik 2017

Post autor: SzymonH »

50 wejść i żadnych komentarzy, co jesteście tacy obojętni ?. ;)
forumowicz

Re: Ustroń-Złocień, październik 2017

Post autor: forumowicz »

Szymon , a co tu komentować :roll: , w strefie sanatoryjnej ogrzewanie powinno być tylko gazowe .
Takie gwiazdeczki są niemal we wszystkich uzdrowiskach. Znane są również spory sądowe zakończone wyrokami (min gmina Zakopane) gdzie nakazano zwrot pobranej opłaty klimatycznej.
Może posiadając dokumentację fotograficzną powinieneś zwrócić się do burmistrza o zwrot kosztów .
Jeśli będziemy "nękać" włodarzy kurortów , oni będą propagować ochronę środowiska wśród swoich mieszkańców .
ela-ela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 322
Na forum od: 02 mar 2011 13:30
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Ustroń-Złocień, październik 2017

Post autor: ela-ela »

Witam. Byłam w Złocieniu widoki i odczucia były ja na załączonym obrazku nie można było otworzyć okna bo dym wchodził do pokoju i ca na to poradzić? :kwiat: :cry:
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Ustroń-Złocień, październik 2017

Post autor: Zosia »

Ostatnio będąc w Lądku byłam świadkiem zdarzenia , gdzie gość w recepcji bardzo stanowczo powiedział iż nie zapłaci klimatycznego, gdyż normy zanieczyszczenia w mieście są przekroczone i On na opłatę nie wyraża zgody. Pani grzecznie kazała mu napisać takie oświadczenie Pan napisał i nie zapłacił. Może to właśnie tak wszyscy powinniśmy postępować . Osobiście byłam bardzo zdziwiona, że istnieje w ogóle taka możliwość.
ODPOWIEDZ