Uniejów Park Uzdrowisko 24.11.2017 r.

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Renia0312
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 19 lis 2017 05:20

Re: Uniejów Park Uzdrowisko 24.11.2017 r.

Post autor: Renia0312 »

Rekonesans to niekoniecznie :D pytałam tylko o to czy wpuszczą mnie o takiej ,,nieprzyzwoitej" porze :P o o inne sprawy nie pytałam, wszystkiego dowiemy się na miejscu...w sumie to i tak chyba nie mamy specjalnego wpływu ani na rodzaj zabiegów, pokój i inne sprawy... :D pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
grzegorz69
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 13 lis 2017 14:44

Re: Uniejów Park Uzdrowisko 24.11.2017 r.

Post autor: grzegorz69 »

Nieprzyzwoita :lol: hmm myślę ze każdą pora jest przyzwoita. Faktycznie na zabiegi nie mamy wpływu ale na niektóre możemy jakoś uprosić. Na inne sprawy to raczej mamy wpływ. Co do pokoi to zawsze można się jakoś dobrać, ewentualnie się zamienić. Problemem może być np chrapanie współspacza :D Na pewno mamy wpływ na atmosferę jaka sobie zorganizujemy i na czas po zabiegach. :) Jeśli się myślę to niech bardziej doświadczeni mnie skorygują. :D
Awatar użytkownika
grzegorz69
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 13 lis 2017 14:44

Re: Uniejów Park Uzdrowisko 24.11.2017 r.

Post autor: grzegorz69 »

Czyżby tylko nas dwoje było na tym turnusie :?:
szarotka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 38
Na forum od: 05 lis 2016 18:14

Re: Uniejów Park Uzdrowisko 24.11.2017 r.

Post autor: szarotka »

Własnie wróciłam z Uniejowa...było super , kto z ZUSu musi się przygotować na leżakowanie jak w przedszkolu i długie bla, bla , w ramach zabiegów - obowiązkowo. Tańce tylko w piątek , muzyka na żywo od 19 , w inne dni muzyka z kompa , nieciekawie - tylko z godzinkę.Warunki dobre , choć dla komercyjnych były dużo , dużo lepsze . Da sie przeżyć , życzę wszystkim dobrego towarzystwa , bo to najważniejsze...
Awatar użytkownika
grzegorz69
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 13 lis 2017 14:44

Re: Uniejów Park Uzdrowisko 24.11.2017 r.

Post autor: grzegorz69 »

szarotka pisze: 23 lis 2017 07:47 Własnie wróciłam z Uniejowa...było super , kto z ZUSu musi się przygotować na leżakowanie jak w przedszkolu i długie bla, bla , w ramach zabiegów - obowiązkowo. Tańce tylko w piątek , muzyka na żywo od 19 , w inne dni muzyka z kompa , nieciekawie - tylko z godzinkę.Warunki dobre , choć dla komercyjnych były dużo , dużo lepsze . Da sie przeżyć , życzę wszystkim dobrego towarzystwa , bo to najważniejsze...
Bardzo dziękuję za zwięzłą relacje. Walizka spakowana. Mój kręgosłup trochę oberwie przy znoszeniu z 2 piętra po schodach. Zapewne niektóre rzeczy są zbędne. :roll: Jadę samochodem więc żaden problem. Zadzwoniłem do Uzdrowiska i dowiedziałem się ze będzie nas 73 osoby. Myślę ze towarzystwo będzie dobre. Za kilka godzin, skoro świt wyruszam. :D
ODPOWIEDZ