Perła Miedzywodzie od 27.01.2018

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Kasia999
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 27 gru 2017 16:18
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Perła Miedzywodzie od 27.01.2018

Post autor: Kasia999 »

Aniu,wiadomosc doszla dzis i dzieki Ci za to ha ha ha bo juz myslalam ze cos jest nie tak bo nikt nic nie odpisywal.Ja jade samochodem ale to synek bedzie mnie zawozil,ogolnie dobrze by bylo dogadac sie z kims z okolicy i jechac razem zawsze to i taniej i juz mozna sie poznac.Jesli chodzi o parkietoterapie :lol: :lol: :lol: to ja nie specjalnie przepadam za tancowaniem tym bardziej ze mam zje.....ne (czytaj chore) kolano,ale lubie wypady tu i tam ha ha ha.Jade pierwszy raz i jestem zakrecona i troche przestraszona jak czytam te opisy :o ,ale mam nadzieje ze bedzie mimo wszystko dobrze.
Awatar użytkownika
nietuzinkowa40
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 140
Na forum od: 11 lis 2014 12:47
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Perła Miedzywodzie od 27.01.2018

Post autor: nietuzinkowa40 »

a_gata dziękujemy za przytoczenie wpisu 😘 Obawy myślę są zawsze czy to jedziesz pierwszy czy dziesiąty raz... Kasiu będzie ok jakoś sobie zorganizujemy czas 😁 Ja też kolankowa więc coś Nas łączy 😁😁😁 Weźmiemy znieczulenie i damy radę potańczyć jak nie lubisz to popatrzysz 😊😉 Mam nadzieję że Kaja52 jeszcze Nam odpowie i będziemy już dokładnie poinformowane co i jak 😁 Pozdrawiam miło życząc miłego dnia 😘
kaja 52
Posty: 4
Na forum od: 07 sty 2018 17:10
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Perła Miedzywodzie od 27.01.2018

Post autor: kaja 52 »

Witam gorąco!!! Odpowiem na pytanie odnośnie karnetu na basen w Marena SPA. Były dwie opcje: 230 zł -12 wejść lub 290 zł 16 wejść oczywiście bez ograniczeń czasowych. Można się złożyć w 3-4 osoby bo dopuszcza się wejście osób towarzyszących i wtedy jest taniej ( około 18 zł.) jeśli nie ma się samochodu to zawsze ktoś ma ale jeśli nie chcemy by zależni to są busy i autobusy blisko do przystanku ludzie jeździli sobie. Opowiadali na stołówce co zwiedzali -tak że ,,można" !!! Na zakupy zawsze ktoś proponował, także zabierałam ludzi , wyjazd do Dziwnówka -,,Biedroneczka" lub ,,Polo". Za polo idąc uliczką kawiarenka, dobre ciasta , kawa jest porządny ekspres i ptaszki w klatce ćwierkają- dodatkowa atrakcja dla kuracjuszy.
Nie taki ,,diabeł straszny" odpoczniecie na pewno ale na temat zabiegów to już się nie wypowiadam. :( ..... Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
nietuzinkowa40
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 140
Na forum od: 11 lis 2014 12:47
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Perła Miedzywodzie od 27.01.2018

Post autor: nietuzinkowa40 »

Dziękuję Kaja52 za informacje Jesteś kochana że przyblizasz Nam nie tylko samą Perłę ale i okolice 😘 Nasunęły Mi się jeszcze dwa pytania ...Czy jest ciepło w pokojach ? I jak z wyżywieniem ? Przepraszam że tak wypytuje ...Pozdrowiam serdecznie 😘
kaja 52
Posty: 4
Na forum od: 07 sty 2018 17:10
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Perła Miedzywodzie od 27.01.2018

Post autor: kaja 52 »

Pokoje zależy od piętra. Na 4 piętrze nr 500 itd zimne w nocy jakby się rozgrzewało i dało się spać, popołudnie pod kocem ( miałam swój kocyk bo ,,ichne " są nieciekawe. Na drugim najcieplej i wszyscy byli zadowoleni. W trójkach był grzyb w łazience ( kolego pokazywał widziałam na własne oczy). Na pierwszym pietrze ekipa z NFZ nie narzekali były pokoje ok w większości dwójki. Ręczniki radze wziąc swoje ich są okropne i to nie tylko moje opinie. Niby prane ale tak zużyte że my z dziewczynami nie korzystałyśmy z nich na odzień ( do zabiegów z borowina mogą być).

Jedzenie jak opinie pozostałe czytałam to wygląda jak piszą. Monotonia: nie było ani razu deseru, podwieczorku ani owca ani drożdżówki nic w tym temacie choć gdziekolwiek byłam zawsze było w meni. Śniadanie kulka białego twarogu, wędlina, herbata czasem jakaś zupa mleczna pomidor jeden na cztery osoby lib paseczek papryki.. Obiad oparty na mięsie mielonym, czasem ryba, ziemniaki świeże danie ciepłe idzie zjeść. Kolacja wędlina, serek, kiełbasa. Ja dokupowałam sobie sobie warzywa, owoce soki i przetrwałam. jak na kolekcję była kaszanka to szłam do rybaka na rybę. Da się przeżyć ale naprawdę to wszystko to ,,środki zastępcze jakby ktoś chciał zaoszczędzić na kuracjuszach bo dlaczego w innych ośrodkach jest bogate meni, organizacja kulturalno oświatowa i zabiegi. Jeśli połowa zabiegów to pogadanki, prelekcje i treningi relaksacyjne i ludzie nie chodzą tylko zbierają podpisy to coś nie tak oszczędności na zabiegach - na chorych. Pozdrawiam na pewno coś nowego doświadczycie, przeżyjecie zawiążecie przyjaźnie i to zrekompensuje bo odwołujemy się do pozytywnych wspomnień .....ale jeśli chodzi o poprawę zdrowia to chyba tylko samopoczucie bo odpoczywa się od codzienności...Pozdrawiam wszystkich gorąco.
Awatar użytkownika
nietuzinkowa40
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 140
Na forum od: 11 lis 2014 12:47
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Perła Miedzywodzie od 27.01.2018

Post autor: nietuzinkowa40 »

Kaja52 bardzo ale to bardzo dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi ❤ Te wskazówki przydadzą się wielu osobom bo sporo osób czyta ale nie piszą ...Jeszcze raz dziękuję i życzę wszystkiego dobrego 😘 Do zobaczenia gdzieś kiedyś na sanatoryjnym szlaku 😊
PIOS
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 22 sty 2018 20:21
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Perła Miedzywodzie od 27.01.2018

Post autor: PIOS »

Kasia999 pisze: 27 gru 2017 19:39 Witam wszystkich kuracjuszy :) ,też się wybieram na "wczasy" do Międzywodzia do Perły.Mój turnus zaczyna się 29.01.2018 ,jestem z okolic Zgorzelca,może jest tu ktoś też z tych okolic,zawsze to lepiej się poznać wcześniej. ;)
Witam, Wybieram się do Perły ale jadę w sobotę 27.01 z Wrocławia. Ponoć kiepski ośrodek, ale pocieszam się, że to ludzie kreują swój pobyt.
PIOS
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 22 sty 2018 20:21
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Perła Miedzywodzie od 27.01.2018

Post autor: PIOS »

Witam, Wybieram się do Perły ale jadę w sobotę 27.01 z Wrocławia. Ponoć kiepski ośrodek, ale pocieszam się, że to ludzie kreują swój pobyt.
PIOS
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 22 sty 2018 20:21
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Perła Miedzywodzie od 27.01.2018

Post autor: PIOS »

Witam,
Będę jechał samochodem do Perły w Międzywodziu z Wrocławia w dniu 27.01.2018 r. Zapraszam do wspólnej podróży.
PIOS
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 22 sty 2018 20:21
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Perła Miedzywodzie od 27.01.2018

Post autor: PIOS »

ok2712 pisze: 04 sty 2018 17:40 Dołączam do grona kuracjuszy od 27.01.2018 :D
Wrocław
Witam,
Jadę autem w tym samym terminie ( 27.01.2018 ) do Perły w Międzywodziu. Zapraszam do wspólnego podróżowania.
PIOS
ODPOWIEDZ