Perła Miedzywodzie od 27.01.2018

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Kasia999
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 27 gru 2017 16:18
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Perła Miedzywodzie od 27.01.2018

Post autor: Kasia999 »

Witam ponownie,nietuzinkowa40 dzieki za zyczenia noworoczne ;) .Ja mam skierowanie z zus-u i tez sie dziwie ze wiekszosc ma turnus od 27go a ja mam od 29go.Mam nadzieje ze beda jeszcze jakies wolne miejsca w pokojach ha ha ha :lol: :lol: :lol: Orientuje sie moze ktos jak ma sie sprawa z osobami palacymi bo ja niestety kopce jak parowoz,czy sa jakies wyznaczone miejsca do palenia czy zostaje tylko podworeczko :o Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)
Kasia999
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 27 gru 2017 16:18
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Perła Miedzywodzie od 27.01.2018

Post autor: Kasia999 »

...zapomnialam jeszcze zapytac jak macie na imie nietuzinkowa40,ok2712 ja jak wynika z nika :lol: mam na imie Kasia,spadam narazie papa ;)
Awatar użytkownika
nietuzinkowa40
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 140
Na forum od: 11 lis 2014 12:47
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Perła Miedzywodzie od 27.01.2018

Post autor: nietuzinkowa40 »

Ok2712 super że jeszcze jedna osoba stąd jedzie na ten turnus 😁 Kasia999 jak będziesz miała pokój z balkonem to sprawę palenia masz załatwiona 😁Ja nie palę więc o to się nie martwie 😊 Co do imienia to nie podam na ogóle ...Napisze Ci Kasiu na pw 😊
kaja 52
Posty: 4
Na forum od: 07 sty 2018 17:10
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Perła Miedzywodzie od 27.01.2018

Post autor: kaja 52 »

Witam Kuracjusz ruszających do Perły. Byłam w Perle w grudniu 2017. Nigdy więcej tam nie pojadę zimową porą. Nic tam nie oferują dosłownie. Nie ma kawiarni, sali na terenie ośrodka. Buszowanie po pokojach. Brak integracji. Zero inwencji ze strony włodarzy tego ośrodka. Jest brudno na salach ćwiczeń. Pokoje sprzątane po łebkach na zamówienie w recepcji. Sprzęt rehabilitacyjny popsuty. Jeden rower sprawny na ośrodku, drugi ciągle naprawiają. Jedyna atrakcja to spacery nad morzem. Brak ośrodków nawet na zewnątrz gdzie można potańczyć. Kawy za bardzo tez się nie napijesz w Międzywodziu. Basen -SPA w Marenie -tanio nie jest ale super POLECAM i trzy tygodnie odpoczynku. Tak odpoczęłam ale nic poza tym.
Awatar użytkownika
nietuzinkowa40
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 140
Na forum od: 11 lis 2014 12:47
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Perła Miedzywodzie od 27.01.2018

Post autor: nietuzinkowa40 »

Kaja52 to Nas pocieszyłaś 🙁 Koleżanka Mi mówiła że gdzies przez las idzie sie na tańce że tam cały rok ...zapomnialam nazwę ...Nikt nigdzie nie chodził ? Ale czajnik jest w pokoju? A co z organizacja wycieczek w niedziele ...? Nie było chętnych czy wogole tego zaniechali ? Jak połączenia do najbliższych miasteczek ? Pozdrawiam serdecznie i proszę o dalsze info Kaju 😘
Awatar użytkownika
nietuzinkowa40
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 140
Na forum od: 11 lis 2014 12:47
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Perła Miedzywodzie od 27.01.2018

Post autor: nietuzinkowa40 »

ok1227 Ty jesteś on czy ona? 😁 Kasia999 dostałaś wiadomość bo wczoraj wogole nie mogłam wysłać a dzis niby poszło ? 😁
a_gata
Posty: 2
Na forum od: 09 sty 2018 05:43

Re: Perła Miedzywodzie od 27.01.2018

Post autor: a_gata »

Witam
Pobyt w lutym.
Do kaja52 - byłaś, widziałaś , wiesz... Wziąć ze sobą laptopa/tablet czy strach.... :roll:
kaja 52
Posty: 4
Na forum od: 07 sty 2018 17:10
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Perła Miedzywodzie od 27.01.2018

Post autor: kaja 52 »

Witam. Postaram się jeszcze Was pocieszyć. Romantyczne spacery brzegiem morza-atrakcja nr 1. Przez las szłam a i owszem do RELAX - u. Potańczyłam super było ale 31 listopada się skończyło. Zaczęli remont, zamknęli nie wiem kiedy skończą.Wycieczki - były propozycje. Były do Niemiec na targi świąteczne ale nie było chętnych, lokalnie Kamień Pomorski i do Świnoujścia. Byłam swoim samochodem to pomykałam tam po okolicy. Dziwnów, Dziwnówek i okolice. Laptopa miałam ze względu na konieczność odbierania poczty. Jest zasięg na korytarzu -wejściu przy portierni, krzesła są posiedziałam choć zimno ale cóż jak się nie ma wyboru...... Parking za darmo na kilka samochodów, walka o miejsce więc płaciłam i trzymałam samochód na prywatnym parkingu w pobliżu ośrodka. Chodziliśmy niedaleko od centralnej ulicy za sklepem ABC do fajnej knajpki ,,U dwóch rybaków". Ma ją ,,gostek" -sympatyczny rybak np. piwko grzane także , rybkę smaży świeżą, odławianą -nie jest tanio ale pojadłam tam i ma smaczne np. sandacz.
Jakoś dziwnie otwiera nie w każdy dzień ale w weekendy się starał zapodawał muzyczkę ,,szanty" i piwko się lało albo dla koneserów (swojówke).
Pozdrawiam. A ktoś pytał o czajnik -jest w każdym pokoju. Telewizory także z nudów się ogląda. Polecam MARENA SPA wykupiłam karnet, bez ograniczeń można moczy się w basenie, jakuzzi , sauna parowa i sucha, grota aromatyczna czas mi upłyną właściwie w tym ośrodku.Tyle ale i tak już zimą tam bym nie pojechała. latem musi by tam fajnie.
Awatar użytkownika
nietuzinkowa40
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 140
Na forum od: 11 lis 2014 12:47
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Perła Miedzywodzie od 27.01.2018

Post autor: nietuzinkowa40 »

Kaja 52 dziękujemy za tak obszerny opis tego co tam było 😘 Mam jeszcze prośbę abyś napisała jak wyżywienie i ile dawałaś za karnet...? Mam też pytanie czy osoby bez aut są tam uwięzione czy też może są połączenia do Miedzyzdroju czy Kołobrzegu ? Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie jeszcze raz dziękujac za wpis 😘
a_gata
Posty: 2
Na forum od: 09 sty 2018 05:43

Re: Perła Miedzywodzie od 27.01.2018

Post autor: a_gata »

A to nowy wpis
...Pragnę uspokoić wszystkich tych co mają obawy. Byłem w Perełce, jest bardzo miło i przyjemnie, kadra pracownicza jest po prostu wspaniała i mam tu na myśli wszystkich poczynając od Pań sprzątających po przez rehabilitantów, pielęgniarki, lekarzy i Panią kierownik, którą serdecznie pozdrawiam. Przede wszystkim klimat pobytu w Perełce zależy od nas samych i usposobienia do innych. Osobiście jestem bardzo zadowolony...

[link]

Niebawem sami się przekonamy 😉
Ostatnio zmieniony 10 sty 2018 22:00 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto link
ODPOWIEDZ