Jakie sanatorium wybrać - styczeń 2018

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
piotr111
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 67
Na forum od: 29 lip 2014 12:13
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Jakie sanatorium wybrać - styczeń 2018

Post autor: piotr111 »

Witam wszystkich chcę się wybrać prywatnie do sanatorium w styczniu może ktoś coś doradzi chodzi mi o to żeby zabiegi były na miejscu. A wieczorem było by gdzieś się pobawić najlepiej też na miejscu. ;) ;) ;)
Ostatnio zmieniony 17 lis 2017 23:21 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: uściślono tytuł
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Jakie sanatorium wybrać

Post autor: jan19557 »

Jutrzenka - Wieniec Zdrój koło Włocławka.
Wielka Pieniawa w Polanicy Zdroju.
Bałtyk w Kołobrzegu.
Można wyliczać wiele , to kwestia twoich finansów skoro mówisz o prywatnym wyjeździe.
piotr111
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 67
Na forum od: 29 lip 2014 12:13
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Jakie sanatorium wybrać - styczeń 2018

Post autor: piotr111 »

Dzięki za podpowiedzi pieniądze nie są najważniejsze ważne żeby odpocząć i miło spędzić czas, Iwonicz trochę za daleko żona była w tym roku w Górniku szału nie było. Ja lubię raczej ciepełko wolę basen od kriokomory przemyślę Wielką Pieniawę bo okolica fajna i nie mam tak daleko pozdrawiam wszystkich, jak by ktoś miał jeszcze jakieś ciekawe propozycję to chętnie poczytam.
Agnieszkam75kg
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 230
Na forum od: 26 gru 2015 22:19
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Jakie sanatorium wybrać - styczeń 2018

Post autor: Agnieszkam75kg »

A Piotrze bym Cię do Ciechocinka wysłała. póki co nie znam lepszego miejsca na uzdrowienie fizyczne jak i psychiczne :lol: :lol: :lol:
jeśli lubisz tańce i nie chce Ci się latać po mieście to ideałem wydaje się szpital wojskowy, trochę dalej od centrum, za to z najlepszą bazą zabiegową i basenem, ale nikt tutaj czasu wolnego nie organizuje typu wieczorki, czy wycieczki :) codziennie czynna kawiarnia i codzienne dancingi :)
ja preferuje sanatorium MSW ORION w centrum Ciechocinka, gdzie baza zabiegowa porównywalna do wojskowego, a wszędzie blisko, gdzie dużo imprez organizują i codziennie przy śniadaniu o tym przypominają. jest maleńka kawiarenka z codziennymi tańcami, taka dla swoich, ale na rzut beretem są wszystkie lokale z dancingami :)
piotr111
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 67
Na forum od: 29 lip 2014 12:13
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Jakie sanatorium wybrać - styczeń 2018

Post autor: piotr111 »

Witam, byłem w Ciechocinku jakoś nie przypadł mi do gustu nie wiem czemu byłem jak wszystko kwitło tak jakoś trafiłem na turnus samych seniorów i chyba dla tego pozdrawiam .
Wybiorę się jednak do Wielkiej Pieniawy.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Jakie sanatorium wybrać - styczeń 2018

Post autor: GIENIA »

Już kolejny raz czytam , że w Ciechocinku kurują się sami seniorzy :roll: ... Piotrze , faktycznie tam są sami seniorzy :?:
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Jakie sanatorium wybrać - styczeń 2018

Post autor: jan19557 »

GIENIA pisze: 05 gru 2017 11:52 Już kolejny raz czytam , że w Ciechocinku kurują się sami seniorzy :roll: ... Piotrze , faktycznie tam są sami seniorzy :?:
Bzdura jakich mało. Przy takiej ilości sanatoriów masz pełną gamę wiekową z tym , że w niektórych sanatoriach i turnusach przeważają starsi np. w Perełce ale i tam są ludzie młodzi. Każdy znajdzie kogoś dla siebie do towarzystwa.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Jakie sanatorium wybrać - styczeń 2018

Post autor: Felice »

Masz rację Janie,bujda jakich mało. Tak właśnie jest z powielaniem niesprawdzonych informacji.
Piotrze a kto to jest dla ciebie senior?
Ja do nastolatek nie należę,ale znam ludzi w wieku 40 lat dużo starszych ode mnie.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Jakie sanatorium wybrać - styczeń 2018

Post autor: GIENIA »

Dziękuję Janie i Felice za wyjaśnienie . :kwiat: :kwiat: rozważam bowiem wyjazd do Ciechocinka na turnus rehabilitacyjny .
A może podpowiecie mi który ośrodek wybrać .... żeby był czysty , mili pracownicy , i blisko wszystkiego :) , basen nieistotny ..

Z tym , że czasami czterdziestolatkowie są starsi od sześćdziesięciolatków , a nawet od siedemdziesięciolatków to szczera prawda :)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Jakie sanatorium wybrać - styczeń 2018

Post autor: Felice »

Ja z bezpośredniego pobytu znam tylko Wojskowy.
Nie wiem w których są turnusy rehabilitacyjne,więc w tej kwestii nie za wiele pomogę.
ODPOWIEDZ