Stomil Ziemowit Iwonicz Zdrój 20.02.2018

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
ptysiu111
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 288
Na forum od: 06 lut 2010 17:16

Re: Stomil Ziemowit Iwonicz Zdrój 20.02.2018

Post autor: ptysiu111 »

W Ziemowicie życie towarzyskie trwa cała dobę a nie tylko do 23 czy 24. Tak więc sądząc po Twoim wpisie wnioskuję że należałaś do grupy maruderów.
Co do warunków to nie są złe. Wyżywienie ok.
Opieka pielęgniarska i rehabilitacyjna super.
Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na Iwonickich szlakach i lokalach służących do parkietoterapi. Jak najmniej maruderów na turnusie a jak najwięcej osób towarzyskich i wesołych tzw.ludzi z jajami. :lol: :D
Awatar użytkownika
Zonia Zonia
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 19 sty 2018 12:21
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Stomil Ziemowit Iwonicz Zdrój 20.02.2018

Post autor: Zonia Zonia »

Domyslam sie, ze odpowiedz Twoja dotyczy mojej opini o Ziemowicie.... No wiec odpowiadam, ze nie naleze do grupy maruderow, wrecz przeciwnie, jestem osoba towarzyska i stawiam na luz... Napisalam o warunkach bytowych i mieszkalnych i.......... napisalam jak bylo rok temu... Doplacalam do jedynki dosc spore pieniadze, a pokoj jak za komuny... Lazienka z toaleta tak ogromna, ze chcac skorzystac z toalety, kolana przeszkadzaly w domknieciu drzwi... Nie jestem osoba wymagajaca, ale jesli do czegos doplacam i to nie sa sprawy groszowe, to osrodek moglby sie postarac... Dostep do internetu platny 50 zl za turnus, gdzie poraz pierwszy sie z tym spotkalam i zeby bylo smieszniej, ciagle go rwalo i sie wylanczal.... Co do reszty to wyrazilam sie jasno i mam nadzieje ze zrozumieniem... Jestem na tyle tolerancyjna, ze nawet glosne smiechy po 24.00 na holu nie byly mnie w stanie wprowadzic w stan niezadowolenia.. wiec nie oceniaj mnie czytajac tylko trzy moje zdania... Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
Maja1912
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 306
Na forum od: 28 sty 2015 11:32
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 11

Re: Stomil Ziemowit Iwonicz Zdrój 20.02.2018

Post autor: Maja1912 »

Najważniejsze to pozytywne nastawienie, dobry humorek a jak jeszcze znajdzie się fajne towarzystwo, to nawet jeśli trafią się jakieś niedogodności to tak naprawdę przemykają bez echa.... :D :D :D
Cytuję Ptysia : "Co do warunków to nie są złe. Wyżywienie ok. Opieka pielęgniarska i rehabilitacyjna super"
I tego się trzymajmy :D :D

Ptysiu liczę na "ludzi z jajami" na swoim turnusie mimo, że tu cisza w eterze dalej...:lol: :lol: :lol: i mam nadzieję, że takich trafiłeś
na swoim turnusie, bo czas szybko leci i już niecały tydzień pozostał do powrotu..... Dalszego miłego i udanego pobytu życzę :serce:
Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
ptysiu111
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 288
Na forum od: 06 lut 2010 17:16

Re: Stomil Ziemowit Iwonicz Zdrój 20.02.2018

Post autor: ptysiu111 »

Dokładnie Maju tak jak napisałaś. Podstawa to towarzystwo. Mi zostały już tylko bez dziś trzy dni i czeka mnie powrót do rzeczywistości.
Pozdrawiam i uśmiechu życzę. :lol: :D
MATYLDA77
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 63
Na forum od: 28 paź 2017 20:16
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Stomil Ziemowit Iwonicz Zdrój 20.02.2018

Post autor: MATYLDA77 »

Ptysiu przecież zawsze możesz przedłużyć pobyt w Iwoniczu ;) jest tyle możliwości...
Awatar użytkownika
Maja1912
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 306
Na forum od: 28 sty 2015 11:32
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 11

Re: Stomil Ziemowit Iwonicz Zdrój 20.02.2018

Post autor: Maja1912 »

Możliwości jest sporo bez dwóch zdań, ale kiedyś i tak trzeba wrócić do rzeczywistości, a czym dłużej się odpoczywa tym trudniejsze i boleśniejsze są powroty :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ptysiu korzystaj na maksa z ostatnich godzin i wiesz dalej od ranka do poranka :lol: :lol: :lol:
Pozdrawiam i wielu miłych, radosnych chwil na ostatnie dni pobytu życzę :serce:
Awatar użytkownika
ptysiu111
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 288
Na forum od: 06 lut 2010 17:16

Re: Stomil Ziemowit Iwonicz Zdrój 20.02.2018

Post autor: ptysiu111 »

:) Niestety co dobre to szybko mija.
Dziś została ostatnia zielona noc,a jutro niestety już wyjazd. Tak więc można już powiedzieć,że wspaniałe chwile minęły i od jutra pozostanie wracać do rzeczywistości. Pozostaną już tylko wtedy miłe wspomnienia i marzenia o jak najszybszym powrocie do Iwonicza Zdrój.
Pozdrowienia dla wszystkich ludzi...
Miłośników Iwonicza Zdrój i pięknych jego okolic. ;)
Awatar użytkownika
Maja1912
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 306
Na forum od: 28 sty 2015 11:32
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 11

Re: Stomil Ziemowit Iwonicz Zdrój 20.02.2018

Post autor: Maja1912 »

Mam nadzieję, że przeżyłeś zieloną noc :lol: :lol: :lol:
Szczęśliwej, bezpiecznej podróży i łagodnego powrotu do rzeczywistości Ptysiu :D :D
Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
ptysiu111
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 288
Na forum od: 06 lut 2010 17:16

Re: Stomil Ziemowit Iwonicz Zdrój 20.02.2018

Post autor: ptysiu111 »

Co dobre szybko minęło. Teraz pozostał powrót do rzeczywistości. W przeciwieństwie do Ciebie Maju.
Przed Tobą dopiero miłe i cudowne chwile ktorych Ci życzę jak najwięcej. Twój wyjazd już prawie wkrótce. Tylko oby pogoda Ci się poprawiła,bo narazie nie rozpieszcza.
Pozdrowionka i szerokości na Iwonickich szlakach. ;)
Awatar użytkownika
ptysiu111
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 288
Na forum od: 06 lut 2010 17:16

Re: Stomil Ziemowit Iwonicz Zdrój 20.02.2018

Post autor: ptysiu111 »

:D ;) :lol:
ODPOWIEDZ