Sanatorium Alma od 3.01.2018

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatorium Alma od 3.01.2018

Post autor: sztani »

czytałaś post kolegi?
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Alma od 3.01.2018

Post autor: Fionka »

Czytałam :)
Darek4
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 27 lis 2017 10:36
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Alma od 3.01.2018

Post autor: Darek4 »

witam
Dzwoniłem dzisiaj do Almy i wszystko działa nic nie jest zamkniete nie ma żadnego remontu, może ktoś sobie przenosi skierowania na inny termin ale wszytsko działa i skierowania są aktualne, najwazniejsze są dobre zabiegi i humor reszta to dodatek.Pozdrawiam
jaga15
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 24 lis 2017 20:31

Re: Sanatorium Alma od 3.01.2018

Post autor: jaga15 »

wiesniaczkaela pisze: 29 lis 2017 20:54 Jaga , czy na pewno jedziesz do Almy w Sobieszewie :roll: . Dwoje moich znajomych dostało listem poleconym zawiadomienie o zmianie miejsca i terminu wyjazdu . Mieli jechać do Almy jeszcze w listopadzie a zmieniono jednej na Medicur w Kołobrzegu a kolega chyba też styczeń został skierowany do Stegny -Fala . Słyszałam że na reszcie ktoś zajął się tym przybytkiem
Witam,o matko aż mnie zatkało ja nic nie dostałam żadnego powiadomienia o zmianie sanatorium może jutro zadzwonię do ZUZ i się dowiem co i jak,mimo wszystko dziękuję za wiadomości,jak coś się dowiem to napiszę.Pozdrawiam Jaga
jaga15
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 24 lis 2017 20:31

Re: Sanatorium Alma od 3.01.2018

Post autor: jaga15 »

Darek4 pisze: 30 lis 2017 16:42 witam
Dzwoniłem dzisiaj do Almy i wszystko działa nic nie jest zamkniete nie ma żadnego remontu, może ktoś sobie przenosi skierowania na inny termin ale wszytsko działa i skierowania są aktualne, najwazniejsze są dobre zabiegi i humor reszta to dodatek.Pozdrawiam
Witam,dziękuję za wiadomość ,ja miałam jutro dzwonić ,ale na to wychodzi że jest ok,tak jak panu zależy mi na dobrych zabiegach ,a reszta zależy od podejścia i dobrego humoru.pozdrawiam
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Alma od 3.01.2018

Post autor: Fionka »

Dobrze że się upewniliście . Znajoma miała wyjechać dokładnie 28 listopada , widziałam jej skierowanie , jak również widziałam nowe z pismem o zmianie na styczeń 2018 r do Kołobrzegu. Zresztą zerknijcie w temacie Opinie o sanatorium , wpis o Stegnie , do której skierowano kuracjuszy z Almy.
Darek4
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 27 lis 2017 10:36
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Alma od 3.01.2018

Post autor: Darek4 »

Witam
Wybiera się ktos jeszcze w tym terminie do sanatorium Gdańsk Sobieszewo?
jaga15
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 24 lis 2017 20:31

Re: Sanatorium Alma od 3.01.2018

Post autor: jaga15 »

witam,czytam to wszystko i podchodzę do tego tak ,zabieram ze sobą dobre nastawienie ,do morza blisko tak więc mogę spacerować bo uwielbiam spacery ,do Gdańska rzut beretem ,aby towarzystwo było super i zabiegi to będzie ok.Tak więc drodzy kuracjusze nie ma co się załamywać bo to od nas zależy jak minie nam ten turnus.Zmiana klimatu i zabiegi aby były dobre to zresztą się poradzi.pozdrawiam i do zobaczenia w Almie 3.01.2018.
Darek4
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 27 lis 2017 10:36
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Alma od 3.01.2018

Post autor: Darek4 »

Witam
Dokładnie masz racje oby pogoda pozwoliła na spacery nad morzem i były zabiegi fajne.
Chociaż po południu można pozwiedzać Trójmiasto myślę , że zimą też można.
Jeśli coś podaj Jaga kontakt na meila to sie odezwę .
Pozdrawiam
jaga15
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 24 lis 2017 20:31

Re: Sanatorium Alma od 3.01.2018

Post autor: jaga15 »

dokładnie zgadzam się z Tobą,do Trujmiasta też blisko znam tamte tereny często bywałam ,w Gdyni jest skwer Kościuszkowski blisko morza statki stoją Błyskawica, Dar Pomorza oceanariun przepiękne tak więc spoko ,tak jak mówisz tylko pogoda aby dopisała ,tak więc Darek głowa do góry ja mam nastawienie super .mój meil [email].pl ,proszę napisz co Cię nurtuje,czy jedziesz pierwszy raz bo ja już drugi,i przeszłam i wiem co i jak ,pozdrawiam jaga
ODPOWIEDZ