Sanatorium Alma od 3.01.2018

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
jaga15
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 24 lis 2017 20:31

Sanatorium Alma od 3.01.2018

Post autor: jaga15 »

witam serdecznie,mam pytanie kto wybiera się na turnus do Almy w Sobieszewie 3.01.2018r.Po przeczytanych wpisach to mam trochę pietra ,ale myślę że dam radę aby zabiegi były super i w miarę super towarzystwo to będzie ok.pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 26 lis 2017 10:10 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: uściślono tytuł
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatorium Alma

Post autor: sztani »

Witaj na Forum :) Byłem w Almie rok temu .Pomimo paru niedogodności byłem zadowolony Zawsze znajdą się maruderzy Nie jest to 5 gwiazdek ale najważniejsza rehabilitacja a ta usprawniła mój bark po operacji. Blisko morze Trójmiasto i to rekompensuje ewentualne minusy . Będzie dobrze :) Nastaw się pozytywnie.
Moderator dopisze datę do tytułu Twojego postu i tam w nim się przypominaj .Pozdrawiam
Darek4
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 27 lis 2017 10:36
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Alma od 3.01.2018

Post autor: Darek4 »

witam
Wybieram się też do Almy od 2 stycznia 2018 r.Czytałem opinię , że nie zaciekawe warunki ale myslę , że oby zabiegi były dobre to reszta czasu tez można spędzić na spokojnie.
Darek4
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 27 lis 2017 10:36
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Alma od 3.01.2018

Post autor: Darek4 »

Jaga15 skąd się wybierasz? Jakie regiony kraju..podróż pociągiem?
jaga15
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 24 lis 2017 20:31

Re: Sanatorium Alma od 3.01.2018

Post autor: jaga15 »

Witam,dziękuję za odpowiedż ,jadę z regionu Mazowieckiego z okolic Otwocka.Do sanatorium jadę samochodem,to znaczy zawozi mnie syn z mężem,ja nastawiam się że będzie ok,aby zabiegi były dobre a z resztą sobie myślę dam radę.Jestem pozytywnie nastawiona zabieram dobry humor ,pomorze a zasięgu ręki to będzie ok. Pozdrawiam wszystkich kuracjuszy.Jaga
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Alma od 3.01.2018

Post autor: Fionka »

Jaga , czy na pewno jedziesz do Almy w Sobieszewie :roll: . Dwoje moich znajomych dostało listem poleconym zawiadomienie o zmianie miejsca i terminu wyjazdu . Mieli jechać do Almy jeszcze w listopadzie a zmieniono jednej na Medicur w Kołobrzegu a kolega chyba też styczeń został skierowany do Stegny -Fala . Słyszałam że na reszcie ktoś zajął się tym przybytkiem
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Alma

Post autor: Fionka »

sztani pisze: 26 lis 2017 09:07 Witaj na Forum :) Byłem w Almie rok temu .Pomimo paru niedogodności byłem zadowolony Zawsze znajdą się maruderzy Nie jest to 5 gwiazdek ale najważniejsza rehabilitacja a ta usprawniła mój bark po operacji. Blisko morze Trójmiasto i to rekompensuje ewentualne minusy . Będzie dobrze :) Nastaw się pozytywnie.
Moderator dopisze datę do tytułu Twojego postu i tam w nim się przypominaj .Pozdrawiam
Sztani sorki ale grzyb na połowie ściany , wypadające okno, woda zalewająca pokoje podczas deszczu, brak możliwości przemieszczania się ludzi mających problemy z wejściem na schody, rozgotowane kluchy, kopytka z mącznym sosem dla cukrzyków to tylko kilka przykładów , to nie marudzenie . Jedno przyznam Trójmiasto i morze to plusy i chętnie wrócę do Sobieszewa ale latem i zdecydowanie wybiorę namiot zamiast Almy.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Alma

Post autor: Fionka »

sztani pisze: 26 lis 2017 09:07 Witaj na Forum :) Byłem w Almie rok temu .Pomimo paru niedogodności byłem zadowolony Zawsze znajdą się maruderzy Nie jest to 5 gwiazdek ale najważniejsza rehabilitacja a ta usprawniła mój bark po operacji. Blisko morze Trójmiasto i to rekompensuje ewentualne minusy . Będzie dobrze :) Nastaw się pozytywnie.
Moderator dopisze datę do tytułu Twojego postu i tam w nim się przypominaj .Pozdrawiam
Sztani sorki ale grzyb na połowie ściany , wypadające okno, woda zalewająca pokoje podczas deszczu, brak możliwości przemieszczania się ludzi mających problemy z wejściem na schody, rozgotowane kluchy, kopytka z mącznym sosem dla cukrzyków to tylko kilka przykładów , to nie marudzenie . Jedno przyznam Trójmiasto i morze to plusy i chętnie wrócę do Sobieszewa ale latem i zdecydowanie wybiorę namiot zamiast Almy.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatorium Alma od 3.01.2018

Post autor: sztani »

Rok Elu zrobił swoje czyli upadło wszystko i to dosłownie . Forumowicz Nierob w opisie Stegny napisał ,że ludzi z Sobieszewa przekierowują do Stegny bo z dnia na dzień Almę zamknęli . Nie wiem czy to prawda ,nie śledzę tematu Almy ale kieruję do opinii kolegi gdzie opisuje pobyt aktualny w Fali. ( w opiniach ) Jeśli tak jest to super .
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Alma od 3.01.2018

Post autor: Fionka »

Znam Fale , ale to historia z przed kilku lat. Kiedyś to był fajny ośrodek , tylko miał jeden minus wiadomo jaki ... odległość do morza. Co zaś tyczy się Almy , to już na moim turnusie przynajmniej dwie osoby wysyłały skargi ze zdjęciami do W-wy. Tam jest potrzebny generalny remont i dobry gospodarz.Miejscowość jest urokliwa.
ODPOWIEDZ