Busko Zdrój Włókniarz od 09.01.2018r

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
krysia1932
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 72
Na forum od: 15 kwie 2017 16:26

Busko Zdrój Włókniarz od 09.01.2018r

Post autor: krysia1932 »

Busko Zdrój "Włókniarz" to dla mnie zagadka . :?: Przejrzałam forum i chyba dobrze. Jestem z wielkopolski więc dojazd będę mieć paskudny, ale damy radę. Najważniejsze zabiegi. Już ledwo chodzę ale się doczołgam się na te cudowne kąpieli z siarki. :D Tyle od siebie na razie. :serce: Może zaczniemy się skrzykiwać !!!!!!!!! na przyszłą małą czarną. Pozdrawiam przyszłych kuracjuszy.
No i oczywiście już na początku wpisu pomyłeczka. Oczywiście 2018r. :?
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1377
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Busko Zdrój Włókniarz od 09.01.2018r

Post autor: alka50+ »

Krysia1932...tez bédé w Busku od 7go stycznia wiec umawiamy sié na kawké. Szczególy blizej wyjazdu. Mylé,ze juz bédé dobrze zorganizowana jak przyjedziesz. W razie potrzeby pomocy pisz proszé na priv...lub w moim poscie Busko Zdroj 7.01-28.01.2018WSZUR. Do uslyszenia.alka
krysia1932
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 72
Na forum od: 15 kwie 2017 16:26

Re: Busko Zdrój Włókniarz od 09.01.2018r

Post autor: krysia1932 »

Witaj Alka ;) Przez 2 dni już ogarniesz sytuację w ośrodku. Super. W sprawie pytań będziemy w kontakcie na Twoim priv. Pozdrawiam :kwiat:
krysia1932
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 72
Na forum od: 15 kwie 2017 16:26

Re: Busko Zdrój Włókniarz od 09.01.2018r

Post autor: krysia1932 »

Pozdrawiam Mikołajkowo.....Byłam grzeczna i dzisiaj przesłodziłam. Udało mi się kupić buty traktorki, żeby nie zaliczyć złamania. Ciągle myślę co jeszcze. Zawsze byłam w sanatorium w porach wiosenno - jesiennych, a teraz czekałam cierpliwie w kolejce i dopadła mnie zima. ;) Będzie ciekawie. Mam nadzieję , że część rzeczy kosmetyczno używkowych będę mogła kupić na miejscu. Jadę z przesiadkami i łatwo nie będzie. Oczywiście część bagażu wyślę DHL. Proszę o wszelkie podpowiedzi co najkorzystniej zabrać. I raz zaliczam Busko Zdrój Pozdrowienia do wszystkich. :kwiat:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20131
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Busko Zdrój Włókniarz od 09.01.2018r

Post autor: Felice »

Krysiu,Busko jest dość dużym miastem z licznymi sklepami więc z zakupami problemu nie będzie.Nie ma górek,spacerki typowo parkowo-miejskie. W kawiarniach i dancingowniach zazwyczaj jest mimo zimy gorąca atmosfera więc stroje w te miejsca raczej lżejsze plus jakieś jak ja mawiam „obleconko
krysia1932
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 72
Na forum od: 15 kwie 2017 16:26

Re: Busko Zdrój Włókniarz od 09.01.2018r

Post autor: krysia1932 »

Dzięki Felis. Cenne informacje. Wiadomo, że oprócz ciała ważne jest też zadbanie o ducha "rozrywki". Super, że nie muszę brać kosmetyków - wiadomo, że to dodatkowy balast. Proszę jeszcze o podpowiedź czy w pokoju jest wyposażenie typu - szklanka, czajnik, sztućce, talerzyk itp. Z tego co podpowiedzi dostała Alka jest gdzie potańczyć. Pospacerować. ;) Jeszcze święta, sylwester, Nowy Rok i pakowanko. Tylko muszę zamówić DHL bo na jednej walizce się nie skończy........ :D Koleżanki dajcie znać co warto zabrać. Czekam na cenne informacje. :serce:
ania9876
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 36
Na forum od: 12 mar 2017 15:32
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Busko Zdrój Włókniarz od 09.01.2018r

Post autor: ania9876 »

Jak się dobrze zorganizujesz ,to w jedną walizkę się zapakujesz :)
Pozdrawiam Ania :kwiat:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20131
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Busko Zdrój Włókniarz od 09.01.2018r

Post autor: Felice »

Krysiu jedną tancownię masz w budynku to tam w szpileczkach dotrzesz ;) :lol:
No i jeszcze wygodne butki do biegania na zabiegi.Na mokre to wiadomo że crocsy lub basenówki,ale jakieś takie na stołówkę,żeby nie zakładać w budynku "zimówek".Ja zawsze wysyłam DHL- em i nigdy nie miałam z tym problemu.
Odnośnie wyposażenia pokoi to znam tylko część A 1 a tam jest wszystko. Może wypowiedzą się ci,którzy byli w tym obiekcie.
krysia1932
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 72
Na forum od: 15 kwie 2017 16:26

Re: Busko Zdrój Włókniarz od 09.01.2018r

Post autor: krysia1932 »

Dzięki Felice. Jesteś skarbnicą wiedzy użytecznej :serce: Mam nadzieję na kontakty z byłymi i przyszłymi kuracjuszami. Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
Magdala39
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 350
Na forum od: 29 paź 2017 19:57
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Busko Zdrój Włókniarz od 09.01.2018r

Post autor: Magdala39 »

Jestem we Wlokniarzu aktualnie mieszkam w budynku A. W pokoju jest mała lodówka czajnik szklanki talerzyki. Gdy potrzebowałam łyżki i widelca poprosilam w jadalni i bez problemu dostałam. Kompleks jest duży ale każdy na początek dostaje do ręki schemat poza tym uważam że oznakowanie jest dobre. A po dwóch dniach swobodnie się poruszałam bez sciagawki. Bardzo dobre zabiegi jedzenie wystarczające jedyne czego mi trochę brakuje to warzywa do posiłków jak dla mnie trochę mało ale dokupienie sobie pomidora czy ogórka w tutejszym sklepiku to nie problem. Gdyby ktoś chciał dokładniejszych informacji to chętnie odpowiem.
ODPOWIEDZ