Busko Zdrój Włókniarz od 09.01.2018r

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
lukasz77
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 100
Na forum od: 11 paź 2015 19:09
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Busko Zdrój Włókniarz od 09.01.2018r

Post autor: lukasz77 »

hej Busko i Włókniarz jest super "zaraziłem sie od 3 lat i co roku tam jestem na 28 dni i jest super !
krysia1932
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 72
Na forum od: 15 kwie 2017 16:26

Re: Busko Zdrój Włókniarz od 09.01.2018r

Post autor: krysia1932 »

Witaj Magdalena. Dzięki. Każda podpowiedź jest super. Jedno z pytań. Czy warto zabrać porannik na mokre zabiegi. ( jak byłam w Cieplicach ułatwiało i skracało to oczekiwanie na kabiny do przebieralni). Drugie pytanie dotyczy przydziału pokoju. Czy ma to znaczenie kto pierwszy ten ma możliwość wyboru pokoju, czy odgórnie jest ustalony przydział. :kwiat: Dalej będę sobie przypominać ...... :)
Awatar użytkownika
Magdala39
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 350
Na forum od: 29 paź 2017 19:57
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Busko Zdrój Włókniarz od 09.01.2018r

Post autor: Magdala39 »

Na tą chwilę średnia wieku jest tu 60+ mało kto chodzi w szlafroku raczej kazdy w dresie. Oczekiwać na kabinę do przebrania mi sie nie zdarzyło jeszcze bo na basen np. na jedną sesje gimnastyki wchodzi max 10 osób a kabin w szatniach damskiej i męskiej jest więcej.. przy kąpielach siarkowych każdy rozbiera się w kabinie gdzie będzie jego kąpiel się odbywała.. na masażu też.. ja do kriokomory chodzę w tym w czym się mroze tylko z dresem na sobie.. myślę że tak że pokoje są przydzielane kto pierwszy ten lepszy ale to ma znaczenie chyba tylko w temacie ile osób w pokoju bo standard podobny.. ja przyjechałam około 17 i bez problemu pokój dwuosobowy dostałam. Pytaj.. jeśli czegoś nie wiem to dopytam na miejscu. Generalnie zabiegi fajne a też jest tu sporo możliwości dokupienia zabiegow poza przydzialem NFZ
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20157
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Busko Zdrój Włókniarz od 09.01.2018r

Post autor: Felice »

Łukasz ja już też mogę niedługo zarazić się Włókniarzem 8-)
lukasz77
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 100
Na forum od: 11 paź 2015 19:09
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Busko Zdrój Włókniarz od 09.01.2018r

Post autor: lukasz77 »

Alicji Ty się lepiej mną "zaraz" :) a Włókniarz zostaw w spokoju :))))) JESTEŚ THE BEST

p.s. a mówiły koleżanki ze włókniarz jest ok Ty byś tam Towarzystwo rozruszała :) na maksa
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20157
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Busko Zdrój Włókniarz od 09.01.2018r

Post autor: Felice »

Łukasz damy radę. A na randkę umawiamy się w mieście Kraka,a potem wycieczkę sobie zrobimy. Wszystko dogadamy i ustalimy.
krysia1932
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 72
Na forum od: 15 kwie 2017 16:26

Re: Busko Zdrój Włókniarz od 09.01.2018r

Post autor: krysia1932 »

No to już jestem "w domu" jak to się mówi. Powoli ogarniam temat. 80% mam ustalone a reszta się okaże na miejscu. Śniegowce kupiłam, a resztę będę wpisywać na listę co mam załatwić. :serce: Jeszcze jedna podpowiedż mi brakuje. Czy muszę zabrać ze sobą całą dokumentację medyczną. Trochę się tego uzbierało. :kwiat: Co do randek w grodzie Kraka jestem za a nawet przeciw :D . Ma swój urok o każdej porze roku. :kwiat: Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Magdala39
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 350
Na forum od: 29 paź 2017 19:57
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Busko Zdrój Włókniarz od 09.01.2018r

Post autor: Magdala39 »

Nikt ode mnie nie chciał niczego poza skierowaniem i tym co było do wniosku o przydział dołączone ale zawsze lepiej mieć za dużo niż za mało.. ale ja jestem tu z NFZ może jeśli kogoś skierował tu ZUS to procedura będzie inna..
Awatar użytkownika
Magdala39
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 350
Na forum od: 29 paź 2017 19:57
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Busko Zdrój Włókniarz od 09.01.2018r

Post autor: Magdala39 »

No i weź akcesoria do kriokomory.. tu lubią ją zlecać
krysia1932
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 72
Na forum od: 15 kwie 2017 16:26

Re: Busko Zdrój Włókniarz od 09.01.2018r

Post autor: krysia1932 »

Witaj Magdalena :kwiat: Dzięki za cenne wskazówki. Jeszcze proszę o jedną podpowiedź. Nigdy nie miałam kriokomory. Więc proszę o podpowiedź co mam zabrać bo się zbłaźnię..... :( A jak pogoda . Dopisuje? A jeszcze jedno pytanko. Czy o tej porze roku są organizowane wycieczki? I jeżeli tak to gdzie? Pozdrowionka z Wielkopolski . Dzisiaj zaczął padać śnieg. Pozdrowienia do Buska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ODPOWIEDZ