Ciechocinek sanatorium Grażyna 30.01.2018

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Danuta Pietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 216
Na forum od: 05 paź 2012 21:29
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Ciechocinek sanatorium Grażyna 30.01.2018

Post autor: Danuta Pietka »

Jan19557 ciesz się że to już za dwa tygodnie na pewno wrócisz zadowolony i wypoczęty.Jak ja jechałam do Grażyny to też na forum nikt się nie odezwał.Pojechałam a tam ludków dużo.Życzę dobrze dobranych zabiegów a tu można za sugerować panu doktorowi jakie zabiegi najlepiej pomagają.Życzę fajnego towarzystwa i super pogody.Pozdrów Grażynę :lol: :lol: :lol: od Danki.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Ciechocinek sanatorium Grażyna 30.01.2018

Post autor: jan19557 »

Dzięki ale mam do ciebie prośbę . Interesuje mnie od której strony i w którym budynku są lepsze pokoje i jak dużo ludzi dostaje basen( do ćwiczeń oczywiście :lol: ;) ) Czy jest szansa pokaprysić jeśli chodzi o pokoje.
Danuta Pietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 216
Na forum od: 05 paź 2012 21:29
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Ciechocinek sanatorium Grażyna 30.01.2018

Post autor: Danuta Pietka »

jan19557 pisze: 16 sty 2018 21:49 Dzięki ale mam do ciebie prośbę . Interesuje mnie od której strony i w którym budynku są lepsze pokoje i jak dużo ludzi dostaje basen( do ćwiczeń oczywiście :lol: ;) ) Czy jest szansa pokaprysić jeśli chodzi o pokoje.

Ja miałam pokój na podwórko przy wejściu od recepcji na 5 poziomie bo tam są poziomy a nie piętra .Jest to zabytkowy budynek dwu piętrowy,pokój w którym ja mieszkałam jest to pokój w odnowionej części i jest dopłata od pokoju 90 zł i w pokoju znajduje się lodówka i płaski telewizor z 34 kanałami a w pokojach bez dopłaty jest tylko 8 programów i w pokoju dwu osobowym płaci się 40 zł za telewizor.W przeliczeniu to dopłata do lepszego pokoju wynosi tylko 50 zł bo tam w tej dopłacie jest już telewizor i lodówka.Jak pojedziesz rano to masz szansę na dobry pokój i możesz sobie trochę po kaprysić , ja byłam rano przed 8 godz, byłam do przyjęcia 5 to jeszcze miałam w czym wybrać i do tego jeszcze klucze dostaliśmy zaraz bo dzień wcześniej skończył się poprzedni turnus .Pokoje w starej części których ja byłam nie były złe było czysto i ciepło w tym czasie jak ja byłam a był to przełom pazdziernika i listopada i były to pokoje od ulicy. Co do basenu to dużo osób ma przydzielony basen ale na basen trzeba dochodzić do szpitala nr. 1 i w tej porze roku to trochę kłopot.Jak masz jakieś pytania to pytaj.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Ciechocinek sanatorium Grażyna 30.01.2018

Post autor: jan19557 »

Dzięki Danusiu za info. Z tego co zrozumiałem to remont był od strony południowej czyli od podwórka. Lokalizację i budynek Grażyny z zewnątrz znam oraz szpital Nr. 1 znam bo w nim kiedyś byłem. To moje 3 sanatorium w Ciechu a w ubiegłym roku byłem też prywatnie na wycieczce. Na miejscu będę około 11 więc mam nadzieję, że jeszcze coś wskóram . Jeszcze jedno pytanko. Jak działa tam WIFI i gdzie , czy w pokojach również (jaka jest szybkość transmisji)? Dzwoniłem do nich ale niezbyt przychylna była recepcjonistka i nie mogłem się z nią dogadać. Lodówka o tej porze raczej nie jest konieczna chyba że....... Byłaś z ZUS-u czy z NFZ-u bo mogą być różnice w zakwaterowaniu.
Danuta Pietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 216
Na forum od: 05 paź 2012 21:29
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Ciechocinek sanatorium Grażyna 30.01.2018

Post autor: Danuta Pietka »

jan19557 pisze: 17 sty 2018 12:43 Dzięki Danusiu za info. Z tego co zrozumiałem to remont był od strony południowej czyli od podwórka. Lokalizację i budynek Grażyny z zewnątrz znam oraz szpital Nr. 1 znam bo w nim kiedyś byłem. To moje 3 sanatorium w Ciechu a w ubiegłym roku byłem też prywatnie na wycieczce. Na miejscu będę około 11 więc mam nadzieję, że jeszcze coś wskóram . Jeszcze jedno pytanko. Jak działa tam WIFI i gdzie , czy w pokojach również (jaka jest szybkość transmisji)? Dzwoniłem do nich ale niezbyt przychylna była recepcjonistka i nie mogłem się z nią dogadać. Lodówka o tej porze raczej nie jest konieczna chyba że....... Byłaś z ZUS-u czy z NFZ-u bo mogą być różnice w zakwaterowaniu.
W pokojach nie ma WIF ja miałam swój internet więc nie korzystałam ,kuracjusze z WIF korzystali na korytarzu są tam fotele gdzie można wygodnie sobie korzystać jaka jest szybkość tego nie wiem.Ja byłam z NFZ z tego co wiem to w Grażynie nie ma ZUS-U
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Ciechocinek sanatorium Grażyna 30.01.2018

Post autor: jan19557 »

Jeszcze raz dzięki . Ja też mam swój modem ale ............
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Ciechocinek sanatorium Grażyna 30.01.2018

Post autor: jan19557 »

Kochani zostało 10 nocek do spotkania. :)
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Ciechocinek sanatorium Grażyna 30.01.2018

Post autor: jan19557 »

Jeszcze tydzień. Podbijam temat
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Ciechocinek sanatorium Grażyna 30.01.2018

Post autor: jan19557 »

Za 5 dni na miejscu a tu wciąż brak chętnych do wspólnej podróży. :(
ODPOWIEDZ