Krynica Zdrój - Energetyk - 24.01.2018

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Folka_2018
Posty: 1
Na forum od: 03 sty 2018 09:32
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Krynica Zdrój - Energetyk - 24.01.2018

Post autor: Folka_2018 »

Wkrótce mój pierwszy wyjazd do sanatorium, do Krynicy Zdroju - 24.01.2018.
Czy ktoś wyjeżdża do Energetyka? Poszukuję kompanki do pokoju.

40-latka
Kierebujak
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 25 gru 2017 17:52
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Krynica Zdrój - Energetyk - 24.01.2018

Post autor: Kierebujak »

Hej. Jak wrażenia?
Bellunia
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 08 paź 2017 17:26
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Krynica Zdrój - Energetyk - 24.01.2018

Post autor: Bellunia »

Czy mogę poprosić aktualną opinię o Energetyku w Krynicy :)
John2306
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 262
Na forum od: 10 lip 2018 09:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 19

Re: Krynica Zdrój - Energetyk - 24.01.2018

Post autor: John2306 »

Witaj Bellunia,
Byłem w Energetyku kilka lat temu i mogę stwierdzić, że było to jedno z lepszych sanatoriów w Krynicy.
Zabiegi zazwyczaj kończyły się do obiadu i odbywały się na miejscu. W obiekcie panowała miła i rodzinna atmosfera.
Jedzenie dobre,pielęgniarki i pani doktor super. Atrakcje typu parkietoterapia w zasięgu ręki, z jednej strony w Szpitalu Wojskowym, z drugiej strony u Łysego (Artystyczna) . Ponadto schodząc ulicą w dół jest Biuro Turystyczne "Jaworzyna" - polecam. Jeżeli będziesz jeszcze chciała o coś zapytać pisz. W pażdzierniku jadę po raz 9 do Krynicy , tym razem do Lwiegogrodu. Pozdrawiam
Bellunia
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 08 paź 2017 17:26
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Krynica Zdrój - Energetyk - 24.01.2018

Post autor: Bellunia »

Bardzo dziękuję za info. Myślę że wyjazd będzie udany. Jest bardzo mało negatywny opinii. Raczej wszyscy wypowiadają się pozytywnie.
Ze swojej strony podpowiem że moja koleżanka była w styczniu tego roku w Lwigrodzie i bardzo była zadowolona.
Pozdrawiam Bellunia.
John2306
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 262
Na forum od: 10 lip 2018 09:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 19

Re: Krynica Zdrój - Energetyk - 24.01.2018

Post autor: John2306 »

Jeżeli ta koleżanka była w Lwimgrodzie od 3 stycznia br. to byliśmy na jednym turnusie. Pozdrawiam
Bellunia
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 08 paź 2017 17:26
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Krynica Zdrój - Energetyk - lipiec-sierpień 2018

Post autor: Bellunia »

Kilka slow o Energetyku. Bardzo fajne sanatorium. Standard zróżnicowany ale łazienki po remoncie. Wymieniają i remontują etapami.
Obsługa bardzo przyjaźnie nastawiona na kuracjuszy NFZ. Wyżywienie domowe bardzo smaczne, dokładki możliwe jeśli komuś potrzeba.
Wycieczki w ramach biura turystycznego Jaworzyna. Zapisujesz się na wycieczkę i dostajesz prowiant np. za obiad i kolacje. Pierwszy raz się spotkałam z tak przyjaznym nastawieniem. Wycieczki zawsze są ale jak jedziesz to twoja sprawa czy zjesz obiad czy nie.
Baza zabiegowa na miejscu do godz.14.00 i po zabiegach. Jak dla mnie to mokre zabiegi bardzo okrojone.
Lokalizacja super, wszędzie blisko. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ