wyjazd do sanatoriumBursztyn Świnoujście 15.02.2018

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
dankakal
Posty: 1
Na forum od: 22 sty 2018 19:40
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

wyjazd do sanatoriumBursztyn Świnoujście 15.02.2018

Post autor: dankakal »

wyjazd do sanatorium Bursztyn Świnoujście 15,02,2018.Wyjazd ze Złotowa koło Piły moze ktos jedzie z tych okolic ? i moglabym się zabrać? mój nr telefonu 663596965
wielorybus
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 148
Na forum od: 05 sty 2015 12:58
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: wyjazd do sanatoriumBursztyn Świnoujście 15.02.2018

Post autor: wielorybus »

Zakład lecznictwa uzdrowiskowego: BURSZTYN
Adres: ŚWINOUJŚCIE, ŻEROMSKIEGO 9
Termin leczenia: 2018-02-15 - 2018-03-08 (liczba dni: 21)

Bede jechal autem z Wroclawia. Ktos jeszcze jedzie w tym terminie? Jakby co, to moge zabrac... W takim wypadku prosze o PW.
wielorybus
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 148
Na forum od: 05 sty 2015 12:58
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: wyjazd do sanatoriumBursztyn Świnoujście 15.02.2018

Post autor: wielorybus »

A wlasnie - ktos moze polecic jakies miejsce parkingowe w Swinoujsciu, tak zebym doszedl na piechote do Brusztyna? No i zebym nie musial zaplacic kilkuset zlotych za parking... Moze jednak jechac pociagiem?

A sam Bursztyn (nigdy nie bylem) - czego spodziewac sie po tym osrodku? Jaka jest baza zabiegowa?
forumowicz

Re: wyjazd do sanatoriumBursztyn Świnoujście 15.02.2018

Post autor: forumowicz »

Ciekawa jestem opinii po powrocie. Ten ośrodek wybierałam zawsze na pobyty prywatne. Standardowo mnóstwo Niemców, ale cudownie położony, kameralny, uwielbiam te wysokie pokoje . Jedzonko prywatnie super. Nawet się nie spodziewałam, że NFZ jednak wysyła tam kogokolwiek. Szczęściarz z Ciebie. Czekamy na wspomnienia.
ODPOWIEDZ