Iwonicz Zdrój od 27 kwietnia 2018

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
alusia 55
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 13 gru 2017 18:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Iwonicz Zdrój od 27 kwietnia 2018

Post autor: alusia 55 »

Witam serdecznie !!!
W informacjach Kultura wyczytałam że 02.05.2018r. o godz. 19:00 odbędzie się koncert Jacka Szyłkowskiego własnie na Placu Delta . Możemy iść na ten koncert ale jak my się tam odnajdziemy.Chyba musimy się umówić na telefon i może wcześniej. Ja bym proponowała żebyście Państwo zadzwonili do mnie wcześniej i każdy powie o której może przyjść na spotkanie. Ja będę już o godz. 08:00 w Iwoniczu. """""I własnie ten koncert musi być w tym dniu """" :?: :?: nikt nie przewidział tego
ale to MAJÓWKA .
Pozdrawiam Alusia :!: :!: :!: :!: :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Pelusia
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 04 kwie 2014 23:06
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Iwonicz Zdrój od 27 kwietnia 2018

Post autor: Pelusia »

Oki, jesteśmy w kontakcie. Pojutrze jestem w Iwoniczu, odezwę się. Pozdrawiam wszystkich. :serce:
ojlus66
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 18 mar 2018 13:50

Re: Iwonicz Zdrój od 27 kwietnia 2018

Post autor: ojlus66 »

Czekamy na wieści .Pozdrawiam :D :D :D
Pelusia
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 04 kwie 2014 23:06
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Iwonicz Zdrój od 27 kwietnia 2018

Post autor: Pelusia »

No to jestem. Jak obiecałam - pozdrawiam wszystkich. :serce: Moje sanatorium to jakiś koszmar z roku 1970. Pokoje dziwnie pomalowane,lamperie, stare zasłony sprzed wieku, pod tapczanami i w szafach nie sprzątane od tygodni, łazienka z grzybem, brodzik prysznicowy z zasłoną jak kiedyś bywało, stare baterie kranowe i prysznic z plastikowymi pokrętłami ( dziś już takich nie ma). Korytarze pokryte lastryko, beznadzieja i syf. Za wszystko trzeba słono zapłacić- 110 tv, dodatkowy papier toaletowy ( szary , najgorszy gat) to 1 zł, parking ( kawałek ugoru) 160 zł, godz. internetu -3 zł. No nie mam słów , żeby opisać moje wzburzenie. Pościel- każda poszewka z "innej parafii" i w dodatku dziurawe. No dajcie spokój mamy XXI WIEK a mam wrażenie jakbym cofnęła się w czasie i to o kilka dobrych dekad. To nie tylko moja opinia- wszyscy czekający na badanie u lekarza narzekali- tak źle jeszcze nikt nie miał w żadnym sanatorium. Jedzenie ( dostaliśmy tylko obiadokolację zamiast obiadu i kolacji) zjadliwe ale to mogło być wywołany wilczym głodem. Wtedy smakuje wszystko, byle było. No masakra.!! Jestem nieco podłamana, myślę,że chociaż baza zabiegowa się uda, choć już doktor zapowiedział, że NFZ obciął zabiegi do minimum i dają co najtańsze. Zobaczymy jutro. Pa :kwiat:
alusia 55
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 13 gru 2017 18:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Iwonicz Zdrój od 27 kwietnia 2018

Post autor: alusia 55 »

Witam cieplutko !!!! Pelusia no jak pisałaś że :kwiat: źle trafiłaś ,ale pociesz się że jest ładna pogoda i można wyjść na dwór pospacerować. Ciekawa jestem jak tam zabiegi , basenu chyba nie ma.Jak przyjadę to może mnie zaprosisz to zobaczę ten PRL. A ja zaproszę Ciebie do mnie , ale nie wiem czego się mogę spodziewać u mnie.Nie czytałam opinii bo nie chcę się dołować. Ja jadę z pozytywnym nastawieniem i nawet na ten PRL nie będę zwracała uwagi. ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Pozdrawiam wszystkich serdecznie!!!! :kwiat: :kwiat:
alusia 55
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 13 gru 2017 18:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Iwonicz Zdrój od 27 kwietnia 2018

Post autor: alusia 55 »

Panie Mirrasss coś Pan nie zagląda na forum walizeczki pakuje............????????????
Bo jeszcze 7 dni zostało do wyjazdu.
jak kupiłam różową kurteczkę , a kaszkiecik jest ?????????
Pozdrawiam :serce: :serce: :serce: :serce:
Pelusia
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 04 kwie 2014 23:06
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Iwonicz Zdrój od 27 kwietnia 2018

Post autor: Pelusia »

Alusia, basenu nie ma. Jest możliwość korzystania z basenu- odpłatnie w Zakładzie Przyrodoleczniczym dosłownie 2 minutki drogi, 10zł/h. Generalnie Iwonicz to maleńka mieścinka, wszędzie bliziutko. Na park i "nasze " miejsce spotkania patrzę z balkonu. Widoki są piękne, szczególnie wieczorem jak to wszystko świeci. Pogoda też świetna, można spacerować do woli. Zabiegi w porządku, obsługa miła i uczynna. Poza tym cisza i spokój. Nasze sanatorium jest chyba jedyne, gdzie nie gra muzyka i nic się nie dzieje.Pewnie to zasługa Pani dyrektor, którą miałam nieprzyjemność poznać dziś. Co za baba!!! Nie słucha żadnych argumentów, próśb ani uwag. Nie przyjmuje do wiadomości nic poza swoją prawdą. Mówisz do niej a ona przerywa wykrzykując swoje wywody. Delikatnie mówiąc ma w d... kuracjuszy i ich problemy. Przyjechałeś,to siedź cicho i płać.Człowiek na stanowisku a nie ma krzty ogłady i kultury. Kompletny brak wyczucia i empatii. A co do zaproszenia- jak najbardziej zapraszam :D Umówimy się jak dojedziesz. To tyle na dziś.Pozdrawiam wszystkich
alusia 55
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 13 gru 2017 18:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Iwonicz Zdrój od 27 kwietnia 2018

Post autor: alusia 55 »

Pelusia to gdzie dzisiaj wieczorek zapoznawczy Krakowiak ??????????
W końcu to weekend mamy. Napisz jak się bawiłaś ........................... :P :P :P
jettp
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1408
Na forum od: 13 cze 2017 20:36

Re: Iwonicz Zdrój od 27 kwietnia 2018

Post autor: jettp »

Pelusia , :arrow: Alusia ma rację nie przejmuj się Piastem / przecież go nie przemalujesz /, w Iwoniczu można poszaleć :kwiat:
alusia 55
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 13 gru 2017 18:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Iwonicz Zdrój od 27 kwietnia 2018

Post autor: alusia 55 »

Pelusia , powiedz mi po co ta scena w Rynku. Będą jakieś koncerty ? Czy to już na majówkę naszykowane. :?: :P ;)
ODPOWIEDZ