Szczawnica Dzwonkówka 17.03 - 07.04.2018

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Igor 40
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 32
Na forum od: 10 lut 2018 22:35

Re: Szczawnica Dzwonkówka 17.03 - 07.04.2018

Post autor: Igor 40 »

Maarek dobry pomysł. Mam taki wielki głośnik do karaoke, zabiorę go z sobą :) nudy się nie boję, niewiele potrzeba mi do szczęścia :) czasem wystarczy wciągająca książka czytana przez atrakcyjną kobietę haha
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Szczawnica Dzwonkówka 17.03 - 07.04.2018

Post autor: Hipokryt »

Igor - czujesz temat :lol: weź mikrofon do śpiewania i dobre nagrania ;)
Książki i telewizji w sanatorium nie polecam - zwłaszcza w Szczawnicy ;)
Igor 40
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 32
Na forum od: 10 lut 2018 22:35

Re: Szczawnica Dzwonkówka 17.03 - 07.04.2018

Post autor: Igor 40 »

Maarek, masz rację co do telewizji, nie oglądam od 7 lat, dlatego będę walczył o pokój jednoosobowy :) reszta to kwestia pozytywnego nastawienia, którego mi nie brakuje, traktuję wyjazd do sanatorium jako regenerację i zasłużony odpoczynek :)
bozenkagr
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 328
Na forum od: 28 lut 2014 19:38
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Szczawnica Dzwonkówka 17.03 - 07.04.2018

Post autor: bozenkagr »

witam
Waldek. Wieczory były w grudniu trochę długie. Miałam super ekipę.Chodziliśmy codziennie po górach. Zawsze szybkie wyjście po obiedzie, żeby zdążyć zejść z gór przed zapadnięciem mroku. Z tego też powodu przeważnie byliśmy zmęczeni, więc wieczory spędzaliśmy w którymś pokoju w swoim :) świetnym towarzystwie. Czasami szliśmy zobaczyć udekorowaną świątecznie Szczawnicę. Od telewizora odpoczywałam. Budowlani było zamknięte w grudniu, ale koncerty kapeli góralskiej w poniedziałki. Tańce może 3-4 razy :)
Dla mnie Szczawnica to piękne miejsce na Ziemi.
pozdrawiam
forumowicz

Re: Szczawnica Dzwonkówka 17.03 - 07.04.2018

Post autor: forumowicz »

To ja twierdzę ze Szawnica to dziura kulturalna :!: :!: nic tam poza szlakami nie ma . dlatego pisałem , że kto lubi wedrówki po szlakach , pokocha Szawnice , a z tego co tutaj czytałem , kolega Marek to zdobywca szlaków .Nic dziwnego , ze lubi to miejsce .
Igor , oj potańczyłem , potańczyłem , przeca ;) byłem mobilny :P a i pohulać, pohulałem :twisted:
Igor 40
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 32
Na forum od: 10 lut 2018 22:35

Re: Szczawnica Dzwonkówka 17.03 - 07.04.2018

Post autor: Igor 40 »

Waldek, pochwal się gdzie się bawiłeś :)
Mnie czeka randka ze szlakami górskimi :)
forumowicz

Re: Szczawnica Dzwonkówka 17.03 - 07.04.2018

Post autor: forumowicz »

Stamtąd wszędzie daleko :shock: ale na miejscu , tak ze 2 km , może wiecej od Dzwonkówki są lokale Marta i taki drewniak , nie pamiętam nazwy . Dla chcącego nic trudnego , taxi kursowało , ale było gro osób , które wolałyby windą w dół lub górę i się tańczy :D
Marek dobrze pisze o tej sali z dzwonem .jest ona na któryms z górnych pięter . gdy ja byłem , był stanowczy zakaz tańców tam . moze teraz zmiękli ;) próbowac zawsze mozna :)

a i owszem do zmroku szlaki , a wieczorem ..[ obrazek zewnętrzny ] :P

:lol: :lol:
Igor 40
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 32
Na forum od: 10 lut 2018 22:35

Re: Szczawnica Dzwonkówka 17.03 - 07.04.2018

Post autor: Igor 40 »

Mam jeszcze do Was pytanie :) Gdybym chciał się urwać na święta z sanatorium to czy jest to możliwe, ktoś sprawdza obecność?
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Szczawnica Dzwonkówka 17.03 - 07.04.2018

Post autor: Hipokryt »

Waldek - sala z dzwonem jest na 4-tym piętrze i przeznaczona jest do integracji kuracjuszy. Nic nie słyszałem o żadnych oficjalnych zakazach baletowania bo sam robiłem tam imprezy oczywiście wcześniej zgłaszając to w recepcji. Zakazy mogą być tylko w głowach co niektórych gości, którym sanatorium pomyliło się z DPS-em.
Igor - zastanów się czy warto się urywać? Korzystaj tam z każdej chwili bo to dobry ośrodek :D
Awatar użytkownika
beatrix-67
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 150
Na forum od: 31 sty 2017 16:12
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Szczawnica Dzwonkówka 17.03 - 07.04.2018

Post autor: beatrix-67 »

Igor 40 pisze: 17 lut 2018 19:52 Mam jeszcze do Was pytanie :) Gdybym chciał się urwać na święta z sanatorium to czy jest to możliwe, ktoś sprawdza obecność?
IGor!!!
Musiałbyś zgłosić u kierownika i dostać przepustkę bo od czasu do czasu chodzą pielęgniarki i sprawdzają ale to nie we wszystkich pokojach :lol:
Zważ na to że jakbyś sie urwał i wyrwał nic nie mówiąc to są konsekwencję będąc w sanatorium jesteś objęty ubezpieczeniem w razie awarii W ,jesli nie daj Boże coś sie przytrafi poza obiektem to jest problem .Czyli przemyśl to i tracisz cenny czas w sanatorium.

Chcąc wyjechać na 2 dni na święta może kryć cie towarzysz z pokoju i stołówki dzieląc posiłki na innych nic nie mówiąc może się udać ale sam to rozważ

Pozdrawiam :kwiat:
ODPOWIEDZ