Wieniec Zdrój Jutrzenka do 06.05.2018

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Gosia 777
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 02 lip 2017 16:19
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Wieniec Zdrój Jutrzenka do 06.05.2018

Post autor: Gosia 777 »

Ja jade ale 07.05 do Jutrzenki
forumowicz

Re: Wieniec Zdrój Jutrzenka do 06.05.2018

Post autor: forumowicz »

Witaj Gosia 777 no właśnie wszyscy jadą 07.05 a ja mam na 06.05 :) :)
Gosia 777
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 02 lip 2017 16:19
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Wieniec Zdrój Jutrzenka do 06.05.2018

Post autor: Gosia 777 »

Ja jade razem z przyjaciółka bedziemy 07,05 około 7.30 rano
Gosia 777
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 02 lip 2017 16:19
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Wieniec Zdrój Jutrzenka do 06.05.2018

Post autor: Gosia 777 »

Ja jade tam juz drugi raz .Byłłam w zeszłym roku w połowie sierpnia.To Jak jedziesz wczesniej rozkładaj czerwony dywan oczywiście żartuje.Turnus sie zawsze zaczyna z Zus w Wieńcu na trzy przyjazdy .To jeszcze zaliczysz stary turnus który bedzie odjezdzał a na drugi dzień bedzie przyjezdzał kolejny.A jedziesz konkretnie do Jutrzenki bo jest jeszcze w Wieńcu Hutnik jesli chodzi o ZUS
forumowicz

Re: Wieniec Zdrój Jutrzenka do 06.05.2018

Post autor: forumowicz »

Gosia ja mam się zameldować w Jutrzence :) a dywan rozłożę i schłodzę szampana :) a tak na marginesie w pokoju jest może lodówka
Gosia 777
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 02 lip 2017 16:19
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Wieniec Zdrój Jutrzenka do 06.05.2018

Post autor: Gosia 777 »

Lodówki tylko sa na pierwszym i drugim pietrze dla Gości Komercyjnych ,Pokoje Zus trzecie czwarte ietro brak lodówek tylko czajnik suszarka do włosów reczniki .Ja jade z okolic Warszawy dokładnie z Sulejówka z przyjaciółka a z Warszawy jedzie jeszcze jedna dziewczyna ale ona autobusem.
forumowicz

Re: Wieniec Zdrój Jutrzenka do 06.05.2018

Post autor: forumowicz »

Myślę że będzie fajnie mój kolega był dwa 2016 r miło wspomina ten ośrodek , czytając wszystkie wpisy 80 % zadowolonych jako osoba pozytywnie zakręcona też nie myślę się nudzić :lol: :lol: :lol:
DORO
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 443
Na forum od: 22 wrz 2015 08:23
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wieniec Zdrój Jutrzenka do 06.05.2018

Post autor: DORO »

Na 3-cim piętrze też są lodówki, byłam w Jutrzence w ubiegłym roku w lipcu :) może nie w każdym pokoju, w jedynce była :)
Gosia 777
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 02 lip 2017 16:19
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Wieniec Zdrój Jutrzenka do 06.05.2018

Post autor: Gosia 777 »

Pierwsze słysze by na trzecim pietrze były lodówki bo wiekszość z mojego turnusu ludzi było na trzecim pietrze i nikt nie miał nawet w jedynce .Ale ok nie bede sie spierać .Jesli chodzi o sam osrodek to przewija sie tam mnustwo ludzi chwilami jak na jakims dworcu ale przynajmniej nie mija sie tych samych twarzy.Najwazniejsze ze baza zabiegowa jest super i obsługa .Ale nie każdemu sie dogodzi znajda sie i tacy co marudzą bo traktują sanatorium jak wczasy mi zależy na zabiegach i miłych ludziach .Człowiek zje wszystko a jesli nie to jest sklepik i mozna iśc i sobie kupić bułkę hahah
forumowicz

Re: Wieniec Zdrój Jutrzenka do 06.05.2018

Post autor: forumowicz »

Czy to ważne czy jest lodówka czy jej nie ma najważniejszy to humorek zabiegi i dobre życzliwe towarzystwo a odmiana w jedzeniu dla mie wskazana :lol: :kwiat:
ODPOWIEDZ