Helios w Sopocie 4 kwiecień 2018 :)

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
mariolaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 565
Na forum od: 16 mar 2011 20:33

Re: Helios w Sopocie 4 kwiecień 2018 :)

Post autor: mariolaa »

ANIKA46, jeżeli lubisz zwiedzać, proponuje podejdź do Informacji Turystycznej Plac Zdrojowy 2, tj. na przeciwko molo, wjeżdża się windą na drugie piętro. Można tam uzyskać nieodpłatnie wiele folderów jak również mapkę Sopotu z zaznaczonymi ciekawymi miejscami a godnymi uwagi. Również można tam dostać "Kartę turysty" na podstawie, której można korzystać z ulg we wskazanych miejscach, na 3 piętrze w tym budynku jest również kawiarenka, punkt widokowy, pijalnia wód solankowych. - miłego pobytu :kwiat:
Awatar użytkownika
asia13
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 869
Na forum od: 23 kwie 2013 00:15
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Helios w Sopocie 4 kwiecień 2018 :)

Post autor: asia13 »

Przystanek autobusowy linii 143 naprzeciwko Heliosa w jedną stronę do miasta a w drugą do Gdańska jedziesz bodajże trzy przystanki i przesiadasz się w tramwaj 8 :) dojedziesz do centrum.Warto pozwiedzać.Byłam w sierpniu w Perle naprzeciwko Heliosa i często jeżdziłyśmy do Gdańska same choć są i wycieczki.Gdańsk Oliwe też koniecznie zalicz.Piękny park jest gdzie pospacerować.Miłego wypoczynku. :D
forumowicz

Re: Helios w Sopocie 4 kwiecień 2018 :)

Post autor: forumowicz »

Zgadza się, jest przystanek MZK po prawej jak się wychodzi z "Heliosa" ,lewa strona dla wchodzących do sanatorium. Byliśmy w kawiarence sanatoryjnej, było ogłoszenie na holu o wycieczkach autokarowych dla kuracjuszy "Heliosa" i "Perły" organizowane przez biuro turystyczne do Trójmiasta, na Hel, na Kaszuby i do Malborka na zwiedzanie zamku.Zobaczysz wspaniałe ,nowe obiekty przed sopockim molem,piękną fontannę, winiarnię z degustacją wina, lody Grycana,itp... :) Ale już dosyć tych moich opisów , ANIKA46 to odkryje i zobaczy...I jeszcze dodam , od kilku lat powstała nowa tradycja, nowy obyczaj , ludzie z Gdańska i Gdyni przybywają , ale większość " z buta " na wypady sobotnio - niedzielne do Sopotu, młode pary, młode małżeństwa z dzieciaczkami na wózkach, wszyscy do Sopotu na popołudniowe biesiadowanie, :roll: rewia mody , i dużo bogatych Rosjan ,chyba z Kaliningradu. Bądź pozdrowiona :kwiat: Kotek1972 :ugeek:
Awatar użytkownika
ANIKA46
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 44
Na forum od: 17 lut 2018 11:53
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Helios w Sopocie 4 kwiecień 2018 :)

Post autor: ANIKA46 »

Bardzo Wam dziękuję za te wiadomości, na pewno mi się przydadzą, choć zmartwiona jestem, że takie wielkie forum a tu nikt się tam nie wybiera hiiiii. Już odliczam dni, prawie rok bez urlopu daje we znaki hiiii . Służba zdrowia też musi w końcu odpocząć. Może dlatego, że pracuję także w szpitalu MSW( choć na drugim końcu Polski) tam mnie skierowali,, hmmm
forumowicz

Re: Helios w Sopocie 4 kwiecień 2018 :)

Post autor: forumowicz »

Pracujesz w Głuchołazach przy ul.Karłowicza ? Specjalistyczny kardio ? Należy odpocząć, ze szpitala MSW do sanatorium MSWiA w Sopocie,super. :) Może i ja trafię do MSWiA, np : :o w Kołobrzegu.
Awatar użytkownika
ANIKA46
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 44
Na forum od: 17 lut 2018 11:53
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Helios w Sopocie 4 kwiecień 2018 :)

Post autor: ANIKA46 »

Nie byłam nad Bałtykiem chyba z 15 lat hehe , ucałuję chyba plażę jak na nią wejdę hiiiiiii :) A co do pracy to zgadza się Karłowicza ;) to mój zakład pracy jak najbardziej :)
forumowicz

Re: Helios w Sopocie 4 kwiecień 2018 :)

Post autor: forumowicz »

Ok.Pozdrówko, i spać ,spać , dobranoc :kwiat:
Awatar użytkownika
ANIKA46
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 44
Na forum od: 17 lut 2018 11:53
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Helios w Sopocie 4 kwiecień 2018 :)

Post autor: ANIKA46 »

Czy ktoś dołączy do mnie ? 4 kwietnia MSW Helios w Sopocie :serce:
forumowicz

Re: Helios w Sopocie 4 kwiecień 2018 :)

Post autor: forumowicz »

ANIKA46 pisze: 25 mar 2018 22:51 Czy ktoś dołączy do mnie ? 4 kwietnia MSW Helios w Sopocie :serce:
Witaj Aniko, gratuluję skierowania :kwiat: będę wdzięczna jak napiszesz coś o warunkach i zabiegach w Heliosie. Pozdrawiam i życzę miłego pobytu :)
ODPOWIEDZ