KSU Nałęczów od 07.05.2018

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Kwiatuszek1
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 06 maja 2018 18:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: KSU Nałęczów od 07.05.2018

Post autor: Kwiatuszek1 »

Baaardzo dziękuję endriu_4 za tak szybką i wyczerpującą odpowiedź. :P :serce:
Słowny chłopak jesteś, obiecałeś - napisałeś :!:
Przekazane przez Ciebie informacje nakreśliły mi już w przybliżeniu obraz tego, co mnie czeka. Na ich podstawie wnioskuję, że to, co oferuje KSU to taki ZUS-owski standard, ale "głowy nie urywa". ;) Mam nadzieję tylko, że sam Nałęczów i okolice oraz ludzie, z którymi przyjdzie mi spędzić ten czas dopełnią całości i bilans wyjazdu będzie mocno na plus.
Myślę, że Twoje relacje przydały się nie tylko mnie, ale i wielu innym poszukującym opinii o KSU osobom, skoro temat na tę chwilę ma 1550 odsłon (przecież sami tyle nie nabiliśmy).
Jeszcze raz dziękuję w imieniu nas wszystkich.
Może dobrze byłoby endriu_4, abyś skopiował swój wpis i tak jak obiecałeś umieścił również na forum w: /Oceń sanatorium. Opinie o sanatoriach./ w rozpoczętym tam przez Ciebie wątku /Kardiologiczny Szpital Uzdrowiskowy Nałęczów/.
No cóż - pozostało mi już tylko odliczać dni do wyjazdu. :arrow:
P.S.
Trochę zaszalałam z tymi Emotikonami. :kwiat:
Awatar użytkownika
endriu__4
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 23 maja 2016 13:13
Oddział NFZ: Lubelski

Re: KSU Nałęczów od 07.05.2018

Post autor: endriu__4 »

dla zmotoryzowanych dodam ,iż ok 150m od KSU na ul.lipowej za budynkiem UM znajduje się bardzo fajny,częściowo zacieniony drzewami parking,lub pomiędzy kardiologicznym i kolejowym wzdłuż ul.leśnej 8-)
...ja niedługo kończę turnus i czas wracać do rzeczywistości :lol:
Awatar użytkownika
Tinca
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 25 cze 2018 23:12
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: KSU Nałęczów od 07.05.2018

Post autor: Tinca »

W końcu znalazłam kogoś kto jedzie w tym samym terminie co ja.Ja też mam na 18 lipca narząd ruchu.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Tinca
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 25 cze 2018 23:12
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: KSU Nałęczów od 07.05.2018

Post autor: Tinca »

GORY13 pisze: 03 kwie 2018 18:16 Ja jade 18 lipca do kardiologicznego do Nałęczowa jak wrócisz to się odezwij napisz jak było,też narządy ruchu
Ja też jadę w tym samym terminie 18 lipiec 2018 na narząd ruchu..Fajnie , że znalazłam kogoś z mojego turnusu.Pozdrawiam.
Gosia727
Posty: 3
Na forum od: 15 maja 2018 08:38

Re: KSU Nałęczów od 07.05.2018

Post autor: Gosia727 »

Witam
proszę o wskazówki gdzie i jak parkować przy KSU. Jaki jest ewentualny koszt. Dziękuję
Gosia727
Posty: 3
Na forum od: 15 maja 2018 08:38

Re: KSU Nałęczów od 07.05.2018

Post autor: Gosia727 »

Czy te narzekania na ZUS i Nałęczów nie są kapeczkę przesadzone. Ja zostałam "zesłana" do Olecka. Napisałam podanie z prośbą o zmianę na Nałęczów i Kardiologiczny i... JADĘ. skierowanie kolanowe. A dlaczego kardiologiczny? Ponieważ zabiegi rehabilitacyjne na narządy ruchu wszędzie są takie same. Natomiast serce wszyscy mamy nadszarpnięte. A tu serce zdrowieje i kolanka też.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: KSU Nałęczów od 07.05.2018

Post autor: jan19557 »

O parkingu masz kilka postów wyżej. O płatny zadzwoń to się dowiesz to może zrobisz rezerwacje. Problemem jest to , że na zabiegi z wyjątkiem gimnastyki trzeba chodzić do innych budynków. Nie ma większego problemu latem ale w okresach chłodu jest to kłopotliwe tym bardziej, że między zabiegami może być mało czasu. Jeden plus to to że park za płotem i wszędzie blisko. Najlepiej załóż swój post bo ten jest ze starą datą i nie wszyscy zaglądają. Powodzenia.
ODPOWIEDZ