KSU Nałęczów od 07.05.2018

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
endriu__4
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 23 maja 2016 13:13
Oddział NFZ: Lubelski

Re: KSU Nałęczów od 07.05.2018

Post autor: endriu__4 »

...to czekamy na pozostałych-Nałęczów czeka :lol:
Awatar użytkownika
endriu__4
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 23 maja 2016 13:13
Oddział NFZ: Lubelski

Re: KSU Nałęczów od 07.05.2018

Post autor: endriu__4 »

...czy naprawdę nikt nie otrzymał skierowania do Kardiologicznego Szpitala Uzdrowiskowego na narząd ruchu :?: -prawdopodobnie ZUS wysyła tam już od stycznia :shock:
Awatar użytkownika
endriu__4
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 23 maja 2016 13:13
Oddział NFZ: Lubelski

Re: KSU Nałęczów od 07.05.2018

Post autor: endriu__4 »

Pomocny +- 45 pisze: 06 mar 2018 14:09 No tak się składa że jadę dokładnie tam gdzie Ty i tym samym terminie :roll:
...jak do chwili obecnej jesteśmy tylko my dwaj do tego Nałęczowa :?: -nie wierzę ;)
Pochwalcie się skierowaniem do Nałęczowa(wiem że nie jest to Iwonicz ,Kołobrzeg itp. ,ale nie zawsze można jechać tam gdzie się chce) Może już ktoś był więc niech zdradzi kilka nowinek :lol:
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1690
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: KSU Nałęczów od 07.05.2018

Post autor: p-siak »

Cześć, ciężko znależć/ludzie się,,tajniaczą"/ z turnusu ZUS, a ja naiwnie myślę, iż znajdę
kogoś z NFZ.Czarno to widzę,chyba też tylko podglądać zacznę.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
marjolus
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 486
Na forum od: 05 maja 2017 14:36
Staż sanatoryjny: 6

Re: KSU Nałęczów od 07.05.2018

Post autor: marjolus »

Gdy jechałam do Gołdapi pytałam i z forum też nikt nie jechał a na miejscu tłum ludzi.
Mało kto rejestruje się tu. Znam wiele osób co byli lub będą niebawem w sanatorium a o tej stonie nawet nie myślą.
Mąż był 3 razy. Koleżanka Marzena 7 razy. Ewa 3razy. Ciocia Terenia 2razy. Kasia za miesiąc jedzie 3 raz i myślę że nie tylko ja mam tyle osób co nie wchodzą na NS. A i Basia z Agnieszką jeżdżą co roku zawsze razem i też tu nie wchodzą.
Spokojnie nie bedziecie sami.
Ja jadę do Rymanowa teraz i też cisza poza mną nikogo nie ma
Awatar użytkownika
endriu__4
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 23 maja 2016 13:13
Oddział NFZ: Lubelski

Re: KSU Nałęczów od 07.05.2018

Post autor: endriu__4 »

...no tylko pozazdrościć : grzegorz67 do Horyńca,mariolus do Rymanowa a ja zesłanie do Nałęczowa(dobrze że do domu niedaleko :lol: )
Udanego pobytu Wam życzę ;)
Awatar użytkownika
tomaszsanat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 263
Na forum od: 05 sty 2018 12:54
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 15

Re: KSU Nałęczów od 07.05.2018

Post autor: tomaszsanat »

witam Endriu współczuję nał,eczowa ja miałem to samo oddałem skierowanie proponuje to samo ,do nałęczowa mam 10kmi jestem co tydzien tak więc absolutnie odpada Rada pisz podanie oddaj skierowanie pisz drugi wniosek do sanatorium prze lekarza na inne schorzenia .Pozdrawiam
Awatar użytkownika
endriu__4
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 23 maja 2016 13:13
Oddział NFZ: Lubelski

Re: KSU Nałęczów od 07.05.2018

Post autor: endriu__4 »

...niestety Tomasz ,ja nie mam za bardzo pola manewru(to nie skierowanie NFZ)to jest ZUS-łanie :lol: z prewencji i to jeszcze narząd ruchu w uzdrowisku o profilu typowo kardiologicznym :o
Powiem szczerze iż obawiam się tylko o zabiegi :oops: za kilka tygodni jak przeżyję to dam znać dla podbudowania innych :idea:
Awatar użytkownika
tomaszsanat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 263
Na forum od: 05 sty 2018 12:54
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 15

Re: KSU Nałęczów od 07.05.2018

Post autor: tomaszsanat »

witam , tak mi się zdawało że jedziesz z zusu to wiadomo nic nie zrobisz ,Morze będzie dobrze ale że narządy ruchu do nałęczowa to już przesada .Byłem w polanczyku z zusu też na kolana i powiem polanczyk postawił mnie na nogi super zabiegi a gimnastyka mistrzostwa swiata .Pozdrawiam
GORY13
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 28
Na forum od: 10 maja 2017 11:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: KSU Nałęczów od 07.05.2018

Post autor: GORY13 »

Ja jade 18 lipca do kardiologicznego do Nałęczowa jak wrócisz to się odezwij napisz jak było,też narządy ruchu
ODPOWIEDZ