Krynica Zdrój ..Leśnik Drzewiarz od 16.03.2018

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
skromna40
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 32
Na forum od: 24 sty 2018 20:21
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Krynica Zdrój ..Leśnik Drzewiarz od 16.03.2018

Post autor: skromna40 »

Witam:) !!!Czy ma ktoś turnus w tym terminie w tym ośrodku ,ewentualnie wcześniej .Ewentualnie był tam i wyrazi swoje opinie na temat tego ośrodka.:):)
czart
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 21 lut 2018 18:51
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Krynica Zdrój ..Leśnik Drzewiarz od 16.03.2018

Post autor: czart »

Witaj Skromna. Nie mogłaś dostać Buska Zdroju sanatorium Nida Zdrój:))))) Ja się wybieram właśnie tam od 9 marca i jakoś nikt ze mną pojechać nie chce. To nic będę miał więcej miejsca w basenie hahahaha. Pozdrawiam serdecznie i życzę Ci wspaniałego pobytu
Awatar użytkownika
skromna40
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 32
Na forum od: 24 sty 2018 20:21
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Krynica Zdrój ..Leśnik Drzewiarz od 16.03.2018

Post autor: skromna40 »

czart pisze: 22 lut 2018 16:41 Witaj Skromna. Nie mogłaś dostać Buska Zdroju sanatorium Nida Zdrój:))))) Ja się wybieram właśnie tam od 9 marca i jakoś nikt ze mną pojechać nie chce. To nic będę miał więcej miejsca w basenie hahahaha. Pozdrawiam serdecznie i życzę Ci wspaniałego pobytu
Witaj "czarcie" ...ogólnie dostałam do Iwonicza Zdroju,ale zmieniam na Krynicę Górską ,podobno fajniejsza. Nie mam zbytnio orientacji jadę pierwszy raz do sanatorium. Buska Zdroju nawet mi nie proponowali...zostawię go na stare lata :) gdy nie będę mogła wyruszać na dalsze dystanse :) Ponieważ już trochę lata mam,więc liczę ,że w niedalekiej przyszłości to nastąpi. Ode mnie to nie daleko a Ty dużo masz do pokonania drogi,skąd jedziesz ? Szkoda ,że nie jedziesz tu gdzie ja, spotkalibyśmy się pewnie na Krynickich szlakach. Tobie również życzę pozytywnych myśli i dobrej rehabilitacji pod każdym względem :) ;)
Awatar użytkownika
ricolo666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 726
Na forum od: 29 lip 2017 21:11
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Krynica Zdrój ..Leśnik Drzewiarz od 16.03.2018

Post autor: ricolo666 »

WITAM ,bylem w lesniku w 2016 r ,osrodek polozony w centrum ,wszedzie blisko ,troche na gorce ale dasz rade ,osrodek po remoncie ,latwo o jedynke nawet na sile przydzielali ,wszedzie czysto jedzenie dobre i glodny nie chodzilem ,personel mily niema zelaznej dyscypliny ze o 22 zamykamy,tak ze dobrze trafilas
czart
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 21 lut 2018 18:51
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Krynica Zdrój ..Leśnik Drzewiarz od 16.03.2018

Post autor: czart »

Witam ponownie :) Pytałaś "skromna" skąd jadę , a więc odpowiadam- NFZ warmińsko-mazurski, jadę z północy prawie z samej granicy z małym
przystankiem w rodzinnych stronach w woj. świętokrzyskim , a więc Twoim NFZ :)))) / może bylibyśmy sąsiadami?/ Świat jak widać jest bardzo mały. Co do towarzysza w pokoju jestem dobrej myśli liczę na pokój 2 bo jedynek nie ma a ja dostałem skierowanie zbyt późno aby można było coś zarezerwować. Dwukrotnie udało mi się mieszkać samemu co miało same plusy :))))))))) Busko lubię czuję się tam dobrze więc jadę z podniesioną głową i na współlokatora lekarstwo a razie czego też się znajdzie :))))))))) Pozdrawiam serdecznie
alusia 55
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 13 gru 2017 18:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Krynica Zdrój ..Leśnik Drzewiarz od 16.03.2018

Post autor: alusia 55 »

Witaj skromna Jak bym miała Ci doradzić to jedź tym nocnym autobusem jest chyba o godz. 01.50 Polski Bus albo wcześniej jest jeszcze inny 23:00 z Kielc. Będziesz miała większy wybór pokoi. Ja byłam w Krynicy o godz. 16:30 i już nie miałam żadnego wyboru. Dostałam trójkę bez balkonu. Wyżywienie dobre ,obsługa miła i zawsze pomocna. Zabiegi na miejscu , tylko nie ma basenu dochodziliśmy do Continentalu. Pozdrawiam ;) Ja byłam w 2016r sierpień /wrzesień.
Awatar użytkownika
skromna40
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 32
Na forum od: 24 sty 2018 20:21
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Krynica Zdrój ..Leśnik Drzewiarz od 16.03.2018

Post autor: skromna40 »

alusia 55 pisze: 24 lut 2018 14:10 Witaj skromna Jak bym miała Ci doradzić to jedź tym nocnym autobusem jest chyba o godz. 01.50 Polski Bus albo wcześniej jest jeszcze inny 23:00 z Kielc. Będziesz miała większy wybór pokoi. Ja byłam w Krynicy o godz. 16:30 i już nie miałam żadnego wyboru. Dostałam trójkę bez balkonu. Wyżywienie dobre ,obsługa miła i zawsze pomocna. Zabiegi na miejscu , tylko nie ma basenu dochodziliśmy do Continentalu. Pozdrawiam ;) Ja byłam w 2016r sierpień /wrzesień.
Witaj alusia55 ! Dziękuję za doradztwo, będę jechała z koleżanką samochodem .Ona też dostała turnus w tym samym terminie ,tylko w innym ośrodku ...ja w Leśniku Drzewiarzu a ona w Beskidzie.Do wyjazdu coraz bliżej...zabieram walizkę dobrego humoru i pozytywnego nastawienia. Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę wszystkiego dobrego :)
Awatar użytkownika
skromna40
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 32
Na forum od: 24 sty 2018 20:21
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Krynica Zdrój ..Leśnik Drzewiarz od 16.03.2018

Post autor: skromna40 »

Czy ktoś mi powie które pokoje są fajne,na którym piętrze w Drzewiarzu?
Awatar użytkownika
ricolo666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 726
Na forum od: 29 lip 2017 21:11
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Krynica Zdrój ..Leśnik Drzewiarz od 16.03.2018

Post autor: ricolo666 »

skromna40 pisze: 26 lut 2018 21:07 Czy ktoś mi powie które pokoje są fajne,na którym piętrze w Drzewiarzu?
Zbalkonami drugie piertro z widokiem na Krynice
Awatar użytkownika
skromna40
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 32
Na forum od: 24 sty 2018 20:21
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Krynica Zdrój ..Leśnik Drzewiarz od 16.03.2018

Post autor: skromna40 »

zibi666 pisze: 27 lut 2018 15:43
skromna40 pisze: 26 lut 2018 21:07 Czy ktoś mi powie które pokoje są fajne,na którym piętrze w Drzewiarzu?
Zbalkonami drugie piertro z widokiem na Krynice
Dziękuję bardzo zibi...właśnie mam nowe skierowanie...zamieniłam Iwonicz Zdrój na Krynicę Zdrój,koleżanka dostała w tym samym terminie. Mamy w różnych ośrodkach...ona w Beskidzie ja w Leśniku -Drzewiarzu ,jedziemy samochodem .O te udogodnienia zamieniłam miejsca .Myślę ,że to dobra decyzja....Ty masz turnus od 8.04... nie mniemy się w tych drzwiach :lol: w Iwoniczu
Zostało 2 tygodnie pora zacząć zbierać co potrzebne.Pozdrawiam cieplutko :) ;)
ODPOWIEDZ