Krynica Zdrój ..Leśnik Drzewiarz od 16.03.2018

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
GoskaS
Posty: 1
Na forum od: 03 mar 2018 12:55
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Krynica Zdrój ..Leśnik Drzewiarz od 16.03.2018

Post autor: GoskaS »

Witam,
Byłam w dwukrotnie w Leśniku w ubiegłym roku: pierwszy pobyt w ZUS, drugi prywatny. Oba bardzo udane. Zarówno pod względem rehabilitacji, jak i towarzysko :D
Lokalizacja ośrodka w centrum, wszędzie blisko, spacer pod górę do ośrodka w pierwszych dniach dawał się we znaki ale po kilku dniach pobytu złapałam kondycję i było ok.
Zarówno podczas pierwszego, jak i drugiego pobytu miałam jedynkę, raz z balkonem, raz bez (w obu przypadkach robiłam rezerwację z dużym wyprzedzeniem). Niektóre 1 są bardzo małe, wręcz klaustrofobiczne, taką miałam podczas prywatnego pobytu :cry: , więc z tymi 1 uważaj. Pokoje są czyste, posiłki urozmaicone i obfite. Obsługa super - od recepcjonistek począwszy a na paniach kucharkach i paniach sprzątaczkach skończywszy. No i najważniejsze świetni fizjoterapeuci, z pasją i ogromną wiedzą. Wspaniali ludzie!!! Postawili mnie na nogi. Nie wiem czy pracują tam nadal ale jeśli tak, to możesz liczyć na ich pomoc i poprawę zdrowia.

Życzę udanego pobytu, świetnego towarzystwa, relaksu na maksa.

Jeśli potrzebujesz jeszcze jakiś informacji to pisz.
Awatar użytkownika
skromna40
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 32
Na forum od: 24 sty 2018 20:21
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Krynica Zdrój ..Leśnik Drzewiarz od 16.03.2018

Post autor: skromna40 »

Ponawiam pytanie...jest już bardzo blisko wyjazdu. Ktoś jedzie ze mną :)
tutusia24
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 03 lip 2017 14:38
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: Krynica Zdrój ..Leśnik Drzewiarz od 16.03.2018

Post autor: tutusia24 »

skromna40 pisze: 22 lut 2018 13:23 Witam:) !!!Czy ma ktoś turnus w tym terminie w tym ośrodku ,ewentualnie wcześniej .Ewentualnie był tam i wyrazi swoje opinie na temat tego ośrodka.:):)
Bardzo dobrze trafiłaś. Ośrodek fajny : Lekarze, rehabilitanci i tzw obsługa na wysokim poziomie. W budynku funkcjonuje kawiarenka z pysznymi ciastami ... i nie tylko. Organizowane sa wieczorki taneczne (raz czasami dwa razy w tygodniu). Sala do ćwiczeń otwarta w godzinach popołudniowo-wieczornych także można sobie indywidualnie poćwiczyć. Pokoje po jednej stronie z balkonami po drugiej bez. Jedzenie smaczne. Miłego pobytu życzę
Daniel3232
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 02 paź 2017 19:25
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Krynica Zdrój ..Leśnik Drzewiarz od 16.03.2018

Post autor: Daniel3232 »

Bylem w październiku 2017. Turnus ZUS. Jak trafisz na dobre towarzystwo to rewelacja. Niechce sie wracać do domu. Obsługa, kuchnia i cała reszta super😊. Fajny kącik na ogniska i grile przy gitarze 😊😊😊. Zdecydowanie Polecam....
Awatar użytkownika
skromna40
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 32
Na forum od: 24 sty 2018 20:21
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Krynica Zdrój ..Leśnik Drzewiarz od 16.03.2018

Post autor: skromna40 »

tutusia24 pisze: 13 mar 2018 11:48
skromna40 pisze: 22 lut 2018 13:23 Witam:) !!!Czy ma ktoś turnus w tym terminie w tym ośrodku ,ewentualnie wcześniej .Ewentualnie był tam i wyrazi swoje opinie na temat tego ośrodka.:):)
Bardzo dobrze trafiłaś. Ośrodek fajny : Lekarze, rehabilitanci i tzw obsługa na wysokim poziomie. W budynku funkcjonuje kawiarenka z pysznymi ciastami ... i nie tylko. Organizowane sa wieczorki taneczne (raz czasami dwa razy w tygodniu). Sala do ćwiczeń otwarta w godzinach popołudniowo-wieczornych także można sobie indywidualnie poćwiczyć. Pokoje po jednej stronie z balkonami po drugiej bez. Jedzenie smaczne. Miłego pobytu życzę
Dziękuję bardzo, pakuję już walizki a w piątek nad ranem wyjazd. Myślę ,że będę miała fajne towarzystwo. Zarezerwowałam sobie pokój 2-osobowy z balkonem...liczę na fajną współlokatorkę. Obiecuję ,że podzielę się wrażeniami :) Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ