Beskid - Krynica Zdrój od 21czerwca z ZUS

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
ULLJ
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 06 cze 2018 22:31
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Beskid - Krynica Zdrój od 21czerwca z ZUS

Post autor: ULLJ »

Ponawiam pytanie, jak jest w Beskidzie ?
Apolinary
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 25 wrz 2016 08:03
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Beskid - Krynica Zdrój od 21czerwca z ZUS

Post autor: Apolinary »

Jest dziwnie, chodzi mi o przydział zabiegów., są jakieś limity bo np.chcesz basen a doktor mówi, ze już już nie może dac bo się skończył. Co do przyjecia to w kolejce trzeba swoje dostać, panuje zasada kto pierwszy ten lepszy, pokoje przeważnie 3 osobowe po remoncie, łóżka wygodne ale na kółkach co utrudnia przewracanie się bo obijm po ścianie. Posiki 2 zmiany jak do tej pory zjadliwe i nie można się czepiać. Jeszcze o zabiegach, są porozrzucane na caly dzien od 9.10 nawet do 19.30
jolanta54
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 87
Na forum od: 19 maja 2018 15:17
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Beskid - Krynica Zdrój od 21czerwca z ZUS

Post autor: jolanta54 »

Witam,jestem obecnie w Beskidzie,zgadzam sie z opinia poprzednika,jeszcze dodam ze pani w recepcji dziwnie dobiera ludzi I pokoje,nie mizesz byc z kim chcesz bo czepia sie jakis unow bi np.pani jest z innej umiwy.ja nie jestem zadowolona z przydzialu pokoju ale moze ty bedziesz miec wiecej szczescia.pozdrawiam
Awatar użytkownika
doda1234
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 78
Na forum od: 23 lut 2011 12:20

Re: Beskid - Krynica Zdrój od 21czerwca z ZUS

Post autor: doda1234 »

jolanta54 pisze: 23 cze 2018 07:28 Witam,jestem obecnie w Beskidzie,zgadzam sie z opinia poprzednika,jeszcze dodam ze pani w recepcji dziwnie dobiera ludzi I pokoje,nie mizesz byc z kim chcesz bo czepia sie jakis unow bi np.pani jest z innej umiwy.ja nie jestem zadowolona z przydzialu pokoju ale moze ty bedziesz miec wiecej szczescia.pozdrawiam
Chyba chodzi o to, że kuracjuszy z NFZ kwaterują razem i tych z ZUS również razem. Wydaje mi się to logiczne, bo pewnie nie mogą mieszać kwaterunkowo NFZ z ZUS. Tak czy tak, chyba dobrze zrobiłam rezygnując z przydziału w Beskidzie. U mnie zaważył krynicki klimat i połozenie tego sanatorium. Strome zbocza gór, to nie dla mnie :D
Awatar użytkownika
ULLJ
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 06 cze 2018 22:31
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Beskid - Krynica Zdrój od 21czerwca z ZUS

Post autor: ULLJ »

Bardzo dziękuję za przekazane informacje. Życzę miłego pobytu,pięknej pogody ze słoneczkiem i dobrych rezultatów rehabilitacji. Mam jeszcze pytanie dotyczące wyposażenia pokoju (telewizor, lodówka, czajnik,szklanka, sztućce, suszarka na pranie). Byłam w sanatorium, gdzie w pokoju był tylko czajnik, a na stołówce 1 łyczka do cukru na 4 osoby. Ciekawi mnie jeszcze, o której godzinie trzeba przyjechać, żeby dostać pokój 2-osobowy. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru w Krynicy. P.S. Dzisiaj pewnie jakiś wieczorek zapoznawczy. ;)
jolanta54
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 87
Na forum od: 19 maja 2018 15:17
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Beskid - Krynica Zdrój od 21czerwca z ZUS

Post autor: jolanta54 »

Witam UllJ,ten podzial dotyczyl osob z Zus ,tutaj maja jakies dwa zusy.,Nfz przyjezdza w inny dzien.W pokoju jest czajnik,kubki I lyzeczki,lodowki nie ma,zelazko mozna w recepcji wypozyczyc.Telewizor jest 14",oplata 33 zl od osoby.Nie wiem o ktorej powinnas przyjechac,chyba po polnocy zeby miec wybor pokoju I nie stac w metrowej kolejce.Wieczorek zapoznawczy mial byc ale jak narazie ciagle go przekladaja. nie czytaj za duzo bo sie zniechecisz.pozdrawiam
Awatar użytkownika
ULLJ
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 06 cze 2018 22:31
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Beskid - Krynica Zdrój od 21czerwca z ZUS

Post autor: ULLJ »

Jolka, dzięki za wszystkie informacje. Szkoda, że nie spotkamy się w Krynicy. Jestem realistką i nie oczekuję luksusu od ZUS-u. Najważniejsze, żeby było czysto. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ