Ustroń-Równica od 26 maja 2018

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
ewelina95
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 30 maja 2017 15:19
Oddział NFZ: Łódzki

Ustroń-Równica od 26 maja 2018

Post autor: ewelina95 »

Witajcie, jadę do Ustronia w podanym terminie. Ktoś się też wybiera?
forumowicz

Re: Ustroń-Równica od 26 maja 2018

Post autor: forumowicz »

Ja i dorka w tym samym terminie ale do Daniela.
Musimy się umówić na spotkanie :D
ewelina95
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 30 maja 2017 15:19
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Ustroń-Równica od 26 maja 2018

Post autor: ewelina95 »

Koniecznie, będzie mi bardzo miło :P
forumowicz

Re: Ustroń-Równica od 26 maja 2018

Post autor: forumowicz »

Fajnie :mrgreen: Ale nam się zbiera towarzystwo :lol:
ewelina95
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 30 maja 2017 15:19
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Ustroń-Równica od 26 maja 2018

Post autor: ewelina95 »

Hej, hej, coś malutko będzie nas w Ustroniu. A może ktoś jeszcze dołączy do grupy? Zapraszam :)
forumowicz

Re: Ustroń-Równica od 26 maja 2018

Post autor: forumowicz »

Hej ewlinko :mrgreen: chyba sobie pojedziemy same do tego Ustronia :lol:
ewelina95
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 30 maja 2017 15:19
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Ustroń-Równica od 26 maja 2018

Post autor: ewelina95 »

Miriam, do wyjazdu jeszcze trochę czasu zostało i może ktoś z zaglądających dołączy do nas. Skierowania jeszcze mogły nie dojść. ;) ;)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Ustroń-Równica od 26 maja 2018

Post autor: zbigniew165 »

Byłem w styczniu w Równicy i też nikt się nie zgłaszał. Na miejscu było nas ok 900 kuracjuszy + 16 mniejszych sanatoriów /piramid/ po ok 160 osób w każdym. Przelicz sobie ilu Was będzie w małym Ustroniu. Nie myśl, że będzie was mało. Ponadto w Klubie Kuracjusza na dole jest ok. 200 miejsc i powiem ci, że wieczorem, a zwłaszcza piątek, sobota, niedziela wszystkie mijsca zajęte. Najlepiej przed kolacją ok, godz. 16.00 wysłać kogoś ze swojego towarzystwa, żeby zarezerwował stolik i go pilnował do przybycia pozostałych. Klub Kuracjusza okupują w większości kuracjusze z prewencji ZUS i są na tych baletach w większości. Z tą rezerwacją tak się robiło na moim turnusie ZUS-styczeń 2018 r. Pozdrawiam i życzę wytrwałości w pokonywaniu sporych odległości na zabiegi w UIZ. Rozrywek na pewno wam nie zabraknie.
ewelina95
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 30 maja 2017 15:19
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Ustroń-Równica od 26 maja 2018

Post autor: ewelina95 »

Dziękuję, Zbigniew za fajny. Ja będę w Równicy po raz trzeci, w Równicy -drugi. Zawsze o innej porze roku. Zimą jeszcze nie byłam. Mogę powiedzieć, że znam realia panujące w Równicy.Najbardziej dokuczliwa była klimatyzacja na stołówce. Dużo osób się poprzeziębiało z powodu dużej różnicy temperatur/ na zewnątrz upały/. W porze wakacyjnej największe wzięcie miała knajpka Zapiecek. W Równicy dopiero dopiero otworzyli kawiarnię. Z długimi korytarzami sobie poradzę gorzej z podejściem pod Równicę :D :D
forumowicz

Re: Ustroń-Równica od 26 maja 2018

Post autor: forumowicz »

Ewelina95 do zapiecka idziemy razem :mrgreen:
ODPOWIEDZ