Muszyna-Wiarus od 3.07.2018 z Sosnowca

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Ewa+sosnowiec
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 24 mar 2018 15:15
Oddział NFZ: Śląski

Muszyna-Wiarus od 3.07.2018 z Sosnowca

Post autor: Ewa+sosnowiec »

Witam. Jedzie ktoś do Muszyny od 3-07-2018 na prewencje z ZUS? Może ktoś z Sosnowca lub innych miast jedzie w tym samym czasie? W Muszynie jeszcze nie byłam. Nie wiem jakie tam są warunki koralowe, zabiegi, rozrywka..... Proszę o informację.😊
Ostatnio zmieniony 24 mar 2018 19:26 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: uściślono tytuł
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Muszyna-Wiarus od 3.07.2018 z Sosnowca

Post autor: andrzej1955 »

Witaj na Forum Ewo-w prawym górnym rogu jest okienko z lupką i napisem szukaj-Masz tam sporo opinii o obiekcie i okolicy,Pozdrawiam i Miłego Pobytu Życzę :)
Ewa+sosnowiec
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 24 mar 2018 15:15
Oddział NFZ: Śląski

Re: Muszyna-Wiarus od 3.07.2018 z Sosnowca

Post autor: Ewa+sosnowiec »

Dziękuję za informację, ciekawi mnie ile nas będzie z Zagłębia i Śląska na turnusie. Czytających wiele a odpisujacych niewielu. :D
Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 451
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Muszyna-Wiarus od 3.07.2018 z Sosnowca

Post autor: Dagna »

Do Muszyny to parę kilometrów będziesz miała bo to w sumie miejscowość Złockie. Widoki piękne aby zdrowie i czas pozwolił to przyjemne spacery będą ;)
Ewa+sosnowiec
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 24 mar 2018 15:15
Oddział NFZ: Śląski

Re: Muszyna-Wiarus od 3.07.2018 z Sosnowca

Post autor: Ewa+sosnowiec »

Wzięłabym rower, tylko problem gdzie go przechowywać. Liczę na wypady do Krynicy w miłym towarzystwie, spacery krajoznawcze, wycieczki zorganizowane. Może znajdzie się ktoś, kto dobrze zna te okolice? Jak narazie nikt się jeszcze nie zgłosił, kto jedzie w tym samym terminie co ja. Będę czekać na kontakt. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających forum. :D
ksiaze111
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 215
Na forum od: 18 kwie 2017 19:16
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Muszyna-Wiarus od 3.07.2018 z Sosnowca

Post autor: ksiaze111 »

Ewa+sosnowiec Witaj Muszyna jest śliczna o każdej porze. Ja ją znam na pamięć wiem gdzie co jest :) Pozdrawiam ksiaze111
jurekk
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 84
Na forum od: 15 maja 2014 18:09
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Muszyna-Wiarus od 3.07.2018 z Sosnowca

Post autor: jurekk »

Ewa, Wiarus faktycznie znajduje się w Muszyna Złockie i jest oddalony ok 3,5 km. od samej Muszyny. Rower bardzo by się Tobie przydał w tym terminie co jedziesz, ale czy będziesz miała czas żeby go używać, bo miejscowe biuro turystyczne organizuje sporo wycieczek i będziesz mogła z nich prawie co drugi dzień korzystać... tylko wystarczy zapłacić, a oni spod samego Wiarusa Ciebie zabiorą i później tam też odwiozą :D.
Do Krynicy jest z Muszyny ok. 10 km. i praktycznie co pół godziny jeździ z Muszyny bus albo autobus (nie wiem jednak jak transport spod Wiarusa).
Pozdrawiam....
Ewa+sosnowiec
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 24 mar 2018 15:15
Oddział NFZ: Śląski

Re: Muszyna-Wiarus od 3.07.2018 z Sosnowca

Post autor: Ewa+sosnowiec »

Dzięki Jurku za informację szczególnie tę dotyczącą wycieczek. Ponadto będę miała własne 4 kółka, myślę że dam radę wszystko pozwiedzać przez te trzy tygodnie, byle fajne towarzystwo dopisało. Jak byłam w Szczawnicy to mimo iż warunki lokalowe były na poziomie wczesnego Gierka, wyżywienie do kitu /choc nie należę do wybrednych/, to ludzie na turnusie byli wspaniali. Pozdrawiam. :D
jurekk
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 84
Na forum od: 15 maja 2014 18:09
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Muszyna-Wiarus od 3.07.2018 z Sosnowca

Post autor: jurekk »

Jak będziesz swoim samochodem, to dużo więcej możesz pozwiedzać, ale czy wszystko, to już nie jestem pewny :D... przynajmniej do Krynicy będziesz niezależna, a Krynica jest piękna. W okolicy też jest gdzie jechać, a latem to nic tylko korzystać :).
Wycieczki też są warte by z nich korzystać... są wyjazdy na Słowację (Stara Lubowla, Preszów, Koszyce, Wysokie Tatry, Poprad, Vrbov), Węgry (Miszkolc, Budapeszt) i oczywiście nasz Kraków, Wieliczka, Stary Sącz, Cerkwie Pogranicza, Zakopane... jest więc z czego korzystać :).
A co do towarzystwa, to ono jest najważniejsze :D
Miłego zatem pobytu 8-)
Ewa+sosnowiec
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 24 mar 2018 15:15
Oddział NFZ: Śląski

Re: Muszyna-Wiarus od 3.07.2018 z Sosnowca

Post autor: Ewa+sosnowiec »

Witam. Proszę aby odezwały się na forum osoby, które w tym terminie jadą do Wiarusa. Będę cierpliwie czekać. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających forum.
Życzę zdrowych, spokojnych i rodzinnych świąt Wielkanocnych. :kwiat:
ODPOWIEDZ