Kołobrzeg msw od 19.04.2018 do 10.05

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
cela
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 05 kwie 2018 23:14
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 1

Kołobrzeg msw od 19.04.2018 do 10.05

Post autor: cela »

Mam skierowanie do sanatorium MSWiA w Kołobrzegu. Jadę z Dolnego Śląska. Kto jeszcze? :?:
Awatar użytkownika
sapphira
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 240
Na forum od: 17 maja 2014 07:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kołobrzeg msw od 19.04.2018 do 10.05

Post autor: sapphira »

Witaj cela na forum, nie jadę do sanatorium MSWiA w terminie podanym przez Ciebie bo właśnie w nim jestem... Kończę turnus w dniu kiedy Ty przyjedziesz...O nic się nie martw bo wszystko jes ok. a na pogodę nie mamy wpływu... Gdybyś miała jakieś konkretne pytania to pisz...Pozdrawiam cieplutko ze słonecznego Kołobrzegu 🔆🍀☀️
Awatar użytkownika
cela
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 05 kwie 2018 23:14
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Kołobrzeg msw od 19.04.2018 do 10.05

Post autor: cela »

Witam serdecznie. Mam nadzieję że pobyt masz udany. A tak w szczegółach: jakie są pokoje, chodzi mi o warunki , wyposażenie? Obsługa. I czy faktycznie jest takie zamieszanie przy przyjmowaniu , niektórzy piszą że lepiej przyjechać dzień wcześniej. Chciałabym poznać Twoje zdanie. Pozdrawiam z cieplutkiego Dolnego Śląska.
Awatar użytkownika
cela
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 05 kwie 2018 23:14
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Kołobrzeg msw od 19.04.2018 do 10.05

Post autor: cela »

Halo, czy ktoś jeszcze jedzie?
Awatar użytkownika
sapphira
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 240
Na forum od: 17 maja 2014 07:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kołobrzeg msw od 19.04.2018 do 10.05

Post autor: sapphira »

Witaj cela, jechałam do sanatorium samochodem i na miejscu byłam ok.12.00.Kolejka do recepcji,w której załatwia się część meldunkową była dość długa. Jednak wszystko bardzo sprawnie przebiegało i godzinne czekanie nie było aż tak uciążliwe. Miałam możliwość wyboru pokoju ( budynek i piętro)ale klucze były do odbioru od 14.00. Wybrałam wysoki budynek i piętro 9 bo chciałam mieć z balkonu widok na morze. W każdym pokoju jest tv, czajnik, talerzyki, szklanki i łyżeczki, podkład na zabiegi i 2 ręczniki.Pokoje regularnie sprzątane.Posiłki wydawane na 2 zmiany- ja wybrałam 1 turę: 8.00, 13.00.i 17.30.Jest możliwość wyboru diety. Zabiegi porozrzucane w czasie ale można próbować wcześniej je zrealizować. Najpierw wizyta u pielęgniarki a potem o wyznaczonej godzinie wizyta u lekarza. Karty zabiegowe wieczorem dostarczone do pokoju.Personel wykonujący zabiegi kompetentny, miły i bardzo pomocny. Jestem bardzo zadowolona i mam nadzieję,że będzie tak do końca mojego pobytu.Minusem są oblegane windy, szczególnie w godzinach posiłków. Lokalizacja obiektu super i wszędzie jest blisko.Jeśli jeszcze mogę Tobie w czymś pomóc to pytaj. Pozdrawiam serdecznie. 🔆☘️😎☀️
Awatar użytkownika
cela
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 05 kwie 2018 23:14
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Kołobrzeg msw od 19.04.2018 do 10.05

Post autor: cela »

Witaj Sapphira. Dzięki bardzo za odpowiedzi, mam jeszcze jedno pytanie. Czy jest sens brać ze sobą komputer, jak wi-fi. Szkoda że będziesz wyjeżdżać, a nie jesteś na moim turnusie. Pozdrawiam serdecznie.
forumowicz

Re: Kołobrzeg msw od 19.04.2018 do 10.05

Post autor: forumowicz »

Potwierdzam słowa sapphiry, bardzo dobre sanatorium 150 m do Portu i Latarni Morskiej, dodam tylko ,że wszystkie zabiegi włącznie z basenem są na miejscu, Kawiarenka do dyspozycji kuracjuszy, stołówka serwuje najróżniejsze diety. Pozdrawiam, życzę miłego pobytu i skutecznej rehabilitacji :kwiat:
Awatar użytkownika
sapphira
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 240
Na forum od: 17 maja 2014 07:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kołobrzeg msw od 19.04.2018 do 10.05

Post autor: sapphira »

Cela, też bardzo żałuję,że się nie poznamy....🤝💐 Zabierz koniecznie laptopa bo wi-fi jest w pokojach i nawet całkiem nieźle śmiga. Proponuję abyś zabrała ze sobą sznurek i klamerki bo to z pewnością się Tobie przyda. Widziałam, że niektóre balkony mają linkę do wieszania ale nie wiem,czy wszystkie( miska do prania jest na wyposażeniu łazienki). Jedzenie smaczne i urozmaicone, z wystarczającą ilością surówek i nawet są wcale nierzadko sæ owoce, czego nie doświadczyłam w czasie innych pobytów sanatoryjnych...Niedaleko jest „ Biedronka „ i tam w razie czego można uzupełnić niedobory. Nie zabieraj żadnej grzałki bo jest czajnik, płatny obligatoryjnie 6 zł za pobyt. Telewizory płaskie z przyzwoitą ilością programów za 60 gr dziennie.Zabierz też szlafrok bo bardzo ułatwia życie jak jest dużo mokrych zabiegów.....Byłam już w kilku innych sanatoriach ale tutaj jest najlepiej i z pewnością będziesz zadowolona.. Jeszcze coś ? Pytaj. Pozdrawiam ze słonecznego ale zimnego Kołobrzegu...🔆☀️🔆☀️👍
Awatar użytkownika
cela
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 05 kwie 2018 23:14
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Kołobrzeg msw od 19.04.2018 do 10.05

Post autor: cela »

Witaj Sapphira. Wielkie dzięki za wyczerpujące informacje. Jest to dla mnie bardo dużo. Wiem jak się przygotować do wyjazdu. Uspokoiłaś moje obawy. Teraz wiem jak mam zaplanować wyjazd, o której godzinie. Nie muszę gonić a też jadę samochodem. Są to bardzo cenne informacje. Z miłą chęcią wypiłabym z tobą kawę . Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
sapphira
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 240
Na forum od: 17 maja 2014 07:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kołobrzeg msw od 19.04.2018 do 10.05

Post autor: sapphira »

Witaj cela, bardzo się cieszę, że trochę ułatwiłam Tobie przygotowania do pobytu w sanatorium... Może jeszcze kiedyś,gdzieś będzie okazja do wypicia kawy... Wspomniałaś o podróży samochodem a masz już pomysł na bezpieczne pozostawienie samochodu? Ja zostawiłam auto na parkingu kościelnym, który jest strzeżony i monitorowany całą dobę. Miejsce zarezerwowałam telefoniczne kilka tyg. przed przyjazdem. Ogromnym plusem jest jego lokalizacja. Oczywiście można parkować auto w innym miejscu a wybór należy do Ciebie. Przestrzegam jednak przed pozostawiłem samochodu na uliczkach bezpośrednio obok budynku ponieważ zdarzały się tam różne przykre rzeczy. Wracając do podróży to może miniemy się gdzieś na trasie...Jestem z Poznania ....Pozdrawiam gorąco i życzę Tobie wszystkiego dobrego...🔆👙😎🤗☀️👍
ODPOWIEDZ