Olecko 26 maj

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
marcinmax
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 22 mar 2018 08:43
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Olecko 26 maj

Post autor: marcinmax »

JoannaAsia pisze: 23 kwie 2018 15:53 Hej, jadę z Białegostoku.
Witam, też mam termin 26 maj, jadę z Białegostoku.
Jakim transportem się wybierasz?
forumowicz

Re: Olecko 26 maj

Post autor: forumowicz »

o 7.0 był autobus z Białegostoku do Olecka , pewnie jeszcze kursuje . zajezdzał przed 10,0 , jesli nie pojedziesz samochodem , to ten autobus zajezdzał tak w sam raz :|
JoannaAsia
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 78
Na forum od: 21 lip 2017 10:42
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Olecko 26 maj

Post autor: JoannaAsia »

Jadę autobusem, patrzyłam i jest ten koło 7. Dzięki za info, Już tam byłeś ?
Awatar użytkownika
mercedes
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 343
Na forum od: 02 mar 2012 13:58
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 17

Re: Olecko 26 maj

Post autor: mercedes »

witam -jestem akurat w Olecku -wyzywienie na plus zabiegi na 3 , serwuja gimnastyki baza zabiegowa cienko czas wolny - trgedia , trzeba sobie organizowac inaczej totalna nuda - gotowanie we wlasnym sosie - pozdrawiam zyczac milego pobytu acha -parking 100zl , telewizor 35
marcinmax
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 22 mar 2018 08:43
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Olecko 26 maj

Post autor: marcinmax »

JoannaAsia pisze: 09 maja 2018 07:48 Jadę autobusem, patrzyłam i jest ten koło 7. Dzięki za info, Już tam byłeś ?
witam, pierwszy raz , też będę autobusem jechał. pozdrawiam.
marcinmax
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 22 mar 2018 08:43
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Olecko 26 maj

Post autor: marcinmax »

dzięki mercedes za info. Pozdrawiam miłego pobytu.
JoannaAsia
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 78
Na forum od: 21 lip 2017 10:42
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Olecko 26 maj

Post autor: JoannaAsia »

Tak nie ciekawie się zapowiada, liczyłam na porządną rehabilitację ale chyba nie ma na co liczyć. Czyli będziemy jechać razem.
Iwona2018
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 30 kwie 2018 22:53
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Olecko 26 maj

Post autor: Iwona2018 »

mercedes pisze: 09 maja 2018 07:59 witam -jestem akurat w Olecku -wyzywienie na plus zabiegi na 3 , serwuja gimnastyki baza zabiegowa cienko czas wolny - trgedia , trzeba sobie organizowac inaczej totalna nuda - gotowanie we wlasnym sosie - pozdrawiam zyczac milego pobytu acha -parking 100zl , telewizor 35
Co to znaczy, ze czas wolny to tragedia? Osrodek nie jest przy samym jeziorze? W Olecku nie ma żadnych miejsc do których moża pojsc lub pospacerowac?
Jolantam_
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 12 maja 2018 21:37
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Olecko 26 maj

Post autor: Jolantam_ »

Witam chciałabym się dowiedzieć czy jeszcze ktoś jedzie na turnus 26.05.2018 do Olecko szukam transportu z woj lubelskie
madziazi3
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 06 mar 2018 17:29
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Olecko 26 maj

Post autor: madziazi3 »

Iwona2018 pisze: 10 maja 2018 13:11
mercedes pisze: 09 maja 2018 07:59 witam -jestem akurat w Olecku -wyzywienie na plus zabiegi na 3 , serwuja gimnastyki baza zabiegowa cienko czas wolny - trgedia , trzeba sobie organizowac inaczej totalna nuda - gotowanie we wlasnym sosie - pozdrawiam zyczac milego pobytu acha -parking 100zl , telewizor 35
Co to znaczy, ze czas wolny to tragedia? Osrodek nie jest przy samym jeziorze? W Olecku nie ma żadnych miejsc do których moża pojsc lub pospacerowac?
Iwona ty się nie martw, do Kauflanda jakoś dojedziemy a potem to już same sobie zorganizujemy czas wolny 😜
ODPOWIEDZ