IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Ola35
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 94
Na forum od: 16 maja 2018 14:59
Oddział NFZ: Śląski

Re: IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Post autor: Ola35 »

bardzo się cieszę .nie mogę się doczekać spotkania .mam nadzieję ze sie nie rozczarujesz. :D
Ola35
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 94
Na forum od: 16 maja 2018 14:59
Oddział NFZ: Śląski

Re: IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Post autor: Ola35 »

bardzo się cieszę .nie mogę się doczekać spotkania .mam nadzieję ze sie nie rozczarujesz. :D
jeni42
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 684
Na forum od: 28 gru 2013 10:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Post autor: jeni42 »

Ola35 pisze: 16 maja 2018 15:34 bardzo się cieszę .nie mogę się doczekać spotkania .mam nadzieję ze sie nie rozczarujesz. :D

Ola, na pewno nie. ja też nie mogę doczekać się spotkania. zobaczysz, że będzie fajnie. :)
Ola35
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 94
Na forum od: 16 maja 2018 14:59
Oddział NFZ: Śląski

Re: IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Post autor: Ola35 »

cos mi fiksuje koórka i wiadamości wysyłają się kilka razy .sorry :D
jeni42
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 684
Na forum od: 28 gru 2013 10:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Post autor: jeni42 »

Ola35 pisze: 16 maja 2018 15:44 cos mi fiksuje koórka i wiadamości wysyłają się kilka razy .sorry :D
[/quoteskoro

spokojnie.... Skoro Twoje koleżanki były w Wiśle to masz wiadomości z pierwszej ręki na temat tego sanatorium. zdzwonimy się któregoś dnia, to mi podpowiesz co nieco... :D
Ola35
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 94
Na forum od: 16 maja 2018 14:59
Oddział NFZ: Śląski

Re: IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Post autor: Ola35 »

da się wytrzymać tylko wszedzie daleko.zabiegi dobre nie ma basenu (jest sanatorium nizej)jedzenie też dobre.najgorzej wrócić z miasta . jest dojscie na skróty ale górka dość wysoka. najlepiej jak się zejdzie na dół to się dogadać i wrócić taryfą w 4 osoby. zakupy zrobić na więcej dni. towarzystwo podobna zawsze jest dobre.gdzieś niedaleko jest kanjpa z piwem i pizza. :D
Waldunio
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 568
Na forum od: 24 gru 2013 13:05
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Post autor: Waldunio »

Knajpka pod tytułem "BAR NA GÓRCE". Oprócz pizzy mają smacznego pstrąga wędzonego i prawie "babciowe" pierogi.
A basen z jackuzzi za małe pieniążki jest w sanatorium KRUS. Rzut beretem z Wisły. Najlepsza kawa i domowe ciacha ( KALORIE co idą w biodra) na mieście w ALEKSANDRA CAFE. Ale kalorie spala się na tańcach więc nie odmawiamy sobie ciasteczka.
Jest gdzie zjeść i potańczyć.
W Rymanowie jest knajpa JAŚ WĘDROWNICZEK. Serwują tam krem z czosnku niedźwiedziego. ORGAZM DLA PODNIEBIENIA.
Oj. atrakcji jest mnóstwo..
jeni42
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 684
Na forum od: 28 gru 2013 10:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Post autor: jeni42 »

Ola35 pisze: 16 maja 2018 16:05 da się wytrzymać tylko wszedzie daleko.zabiegi dobre nie ma basenu (jest sanatorium nizej)jedzenie też dobre.najgorzej wrócić z miasta . jest dojscie na skróty ale górka dość wysoka. najlepiej jak się zejdzie na dół to się dogadać i wrócić taryfą w 4 osoby. zakupy zrobić na więcej dni. towarzystwo podobna zawsze jest dobre.gdzieś niedaleko jest kanjpa z piwem i pizza. :D

Ola, ja już nawet wiem gdzie ta knajpa z bardzo dobrym jedzeniem i codziennymi tańcami, to Bar na Górce. Znam trasę (street view) dokładnie :)
zaczęłam już chodzić na bieżni pod górkę, aby złapać formę do codziennego wspinania się w Iwoniczu, także będzie dobrze.
Najważniejsze dobre towarzystwo i dobry humor :D
jeni42
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 684
Na forum od: 28 gru 2013 10:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Post autor: jeni42 »

Waldunio pisze: 16 maja 2018 16:29 Knajpka pod tytułem "BAR NA GÓRCE". Oprócz pizzy mają smacznego pstrąga wędzonego i prawie "babciowe" pierogi.
A basen z jackuzzi za małe pieniążki jest w sanatorium KRUS. Rzut beretem z Wisły. Najlepsza kawa i domowe ciacha ( KALORIE co idą w biodra) na mieście w ALEKSANDRA CAFE. Ale kalorie spala się na tańcach więc nie odmawiamy sobie ciasteczka.
Jest gdzie zjeść i potańczyć.
W Rymanowie jest knajpa JAŚ WĘDROWNICZEK. Serwują tam krem z czosnku niedźwiedziego. ORGAZM DLA PODNIEBIENIA.
Oj. atrakcji jest mnóstwo..
Jaś Wędrowniczek brzmi zachęcająco i tak znajomo , tylko jak tam, do tego Rymanowa się dostać? jedna taryfa w Iwoniczu na pewno jest rozchwytywana. Lubię chodzić, ale czy aż tak daleko to nie wiem... :D
Ola35
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 94
Na forum od: 16 maja 2018 14:59
Oddział NFZ: Śląski

Re: IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Post autor: Ola35 »

do rymanowa jest ok. 12 km. powinny byc jakieś busy sprawdzimy na miejscu .warto się wybrac na wycieczkę do Lwowa .trzeba zabrać paszport. :lol:
ODPOWIEDZ