IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
jeni42
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 684
Na forum od: 28 gru 2013 10:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Post autor: jeni42 »

Hej Kochani. Minęło już kilka dni i małe podsumowanie... sojusz międzysanatoryjny niestety nie wypalił, każdy jednak znalazł towarzystwo w swoim ośrodku. Jest superrr :) jedzenie się poprawiło znacznie, śmiejemy się, że chyba na stołówce jest jakaś pluskwa, bo po pierwszym słabym obiedzie, dostajemy zupełnie przyzwoite posiłki :) zabiegi, tak jak pisałam, są nawet ok, tylko ćwiczenia w salce na dole odstraszają, bo tam niezbyt ładnie pachnie 😠 sam Iwonicz, no cóż tyłka nie urywa i drugi raz już bym tu nie przyjechala... to ciągłe łażenie z góry i pod górę wykańcza mnie :-D buziaki J
Sylwia777
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 94
Na forum od: 09 lip 2018 19:47
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Post autor: Sylwia777 »

No hej Jasia czasem tak bywa .Bardziej tworza sie grupki w swoim osrodku.Wazne ze jest ok pogode macie super.Co do Iwonicza uwielbiam to miasteczko..moze przestalabym jakby do Wisly pojechala :lol: Doskonale Cie rozumie bo Sanvit duzo nizej i tez.lekko nie bylo ja tam bylam ale co tam.Baw sie dobrze odpoczywaj i zabieguj :kwiat:
jeni42
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 684
Na forum od: 28 gru 2013 10:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Post autor: jeni42 »

Hej Sylwunia, jest cudownie... nie chodzi o odcinek Sanvit-Wisła, tylko dół - Sanvit. najtrudniejszy 😃 naprawdę w Wisle nie jest tak źle, byłyśmy u Waldunia w Ziemowicie i też nie jest luksusowo :) buziaki
Sylwia777
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 94
Na forum od: 09 lip 2018 19:47
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Post autor: Sylwia777 »

Super Jasia baw sie dobrze poki mozna. :kwiat: Nowe znajomosci sa czasem super ;) Ja.mam kontakty do.dzis z.poprzednich wyjazdow..Milego pobytu :kwiat:
Awatar użytkownika
madzia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 824
Na forum od: 03 lut 2013 14:19
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Post autor: madzia »

Jasiunia,przykro mi że się nie spotkaliśmy ,mój turnus już mija ,a ty jakoś nie chciałaś się ze mną spotkać,widocznie pisanie na fs to tylko pro forma. Szkoda ,ale będę z tym żyła,pozdrawiam mimo wszystko.
jeni42
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 684
Na forum od: 28 gru 2013 10:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Post autor: jeni42 »

Madzia, oczywiście, że spotkałabym się z Tobą, ale czekałam aż odezwiesz się. Wiedziałam, że spotkałaś się już z Walduniem i Krynią i myślałam, że już ze mną nie chcesz.
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3417
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Post autor: Dzia_dek »

"(...) Z tym największy jest ambaras, Żeby dwoje chciało na raz. " :roll:
"Stefania" T. Boy-Żeleński ~ powieść psychologiczna ~ fragment
Awatar użytkownika
madzia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 824
Na forum od: 03 lut 2013 14:19
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Post autor: madzia »

Dzia_dek pisze: 04 sie 2018 08:15 "(...) Z tym największy jest ambaras, Żeby dwoje chciało na raz. " :roll:
"Stefania" T. Boy-Żeleński ~ powieść psychologiczna ~ fragment
Boy miał rację pozdrawiam
Beti75
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 04 sie 2018 10:46

Re: IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Post autor: Beti75 »

Jest dużo wycieczek,w tym zagraniczne,Budapeszt Węgry na Słowacja,i do Lwowa,ale żeby pojechać do Lwowa to trzeba mieć paszport.
jeni42
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 684
Na forum od: 28 gru 2013 10:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: IWONICZ ZDRÓJ, WISŁA od 27.07.2018

Post autor: jeni42 »

madzia pisze: 04 sie 2018 12:10
Dzia_dek pisze: 04 sie 2018 08:15 "(...) Z tym największy jest ambaras, Żeby dwoje chciało na raz. " :roll:
"Stefania" T. Boy-Żeleński ~ powieść psychologiczna ~ fragment
Boy miał rację pozdrawiam
Madzia, przeczytaj wcześniejsze posty. Napisałam, że sojusz międzysanatoryjny nie przetrwał...myślałam, że zorganizujemy spotkanie, po moim przyjeździe, ale żadna z Was na mnie nie czekała... najważniejsze dla Was było spotkanie z Waldkiem, a ja już na początku poszłam w odstawkę :( gdyby Ci zależało na spotkaniu, po prostu napisałabyś, a nie czekała do wyjazdu. Mimo wszystko, mam nadzieję, że się super bawiłaś w sanatorium. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ