Jadę do Szpitala Uzdrowiskowego Jubilat w Lądku Zdroju od 1.06.2018

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Smerfetkaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 397
Na forum od: 31 mar 2017 00:14
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jadę do Szpitala Uzdrowiskowego Jubilat w Lądku Zdroju od 1.06.2018

Post autor: Smerfetkaa »

bozenapp1 pisze: 04 maja 2018 10:09
Smerfetkaa pisze: 03 maja 2018 21:57 Bożenko wygląda na to, że tylko we dwie będziemy w Jubilacie :lol:, więc będziemy mogły do woli wybierać pokoje ;).
Mam nadzieję, że uda nam się coś wybrać he he :D . Liczę na dobre zabiegi i jeszcze lepsze towarzystwo :o , ale we dwie też damy radę :P . Miłego dnia :serce: .
Masz rację najważniejsze dobre zabiegi i towarzystwo :D. Kto jak kto, ale my na pewno damy radę :lol:. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu :kwiat:
Awatar użytkownika
bozenapp1
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 01 wrz 2012 16:47
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Jadę do Szpitala Uzdrowiskowego Jubilat w Lądku Zdroju od 1.06.2018

Post autor: bozenapp1 »

Witam Cię,
kiedy jedziesz do Lądka?, ja jadę 31.05., wiezie mnie syn, zazwyczaj jeżdżę dzień wcześniej :roll: . Pozdrawiam i życzę miłego weekendu :P .
Awatar użytkownika
Smerfetkaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 397
Na forum od: 31 mar 2017 00:14
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jadę do Szpitala Uzdrowiskowego Jubilat w Lądku Zdroju od 1.06.2018

Post autor: Smerfetkaa »

bozenapp1 pisze: 05 maja 2018 12:56 Witam Cię,
kiedy jedziesz do Lądka?, ja jadę 31.05., wiezie mnie syn, zazwyczaj jeżdżę dzień wcześniej :roll: . Pozdrawiam i życzę miłego weekendu :P .
Właśnie też tak myślałam, jest to dzień wolny od pracy :). Pozdrawiam :kwiat: .
gungolinka
Posty: 4
Na forum od: 12 kwie 2018 18:05

Re: Jadę do Szpitala Uzdrowiskowego Jubilat w Lądku Zdroju od 1.06.2018

Post autor: gungolinka »

mama tez jedzie w tym terminie
Awatar użytkownika
Smerfetkaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 397
Na forum od: 31 mar 2017 00:14
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jadę do Szpitala Uzdrowiskowego Jubilat w Lądku Zdroju od 1.06.2018

Post autor: Smerfetkaa »

gungolinka pisze: 10 maja 2018 22:27 mama tez jedzie w tym terminie
Witamy w gronie kuracjuszy Jubilata :) . Pozdrawiam i życzę miłego weekendu :kwiat:
Awatar użytkownika
Smerfetkaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 397
Na forum od: 31 mar 2017 00:14
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jadę do Szpitala Uzdrowiskowego Jubilat w Lądku Zdroju od 1.06.2018

Post autor: Smerfetkaa »

Nie ma więcej chętnych do Jubilata w tym terminie :?: Czy też planujący wyjazd ukrywają się :?
Awatar użytkownika
Smerfetkaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 397
Na forum od: 31 mar 2017 00:14
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jadę do Szpitala Uzdrowiskowego Jubilat w Lądku Zdroju od 1.06.2018

Post autor: Smerfetkaa »

Cisza jak makiem zasiał zapadła w temacie :(
Sindbad
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 14 maja 2018 20:30
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jadę do Szpitala Uzdrowiskowego Jubilat w Lądku Zdroju od 1.06.2018

Post autor: Sindbad »

Dopisał bym się do "listy", też jadę do Jubilata. Niestety termin nie ten, bo dopiero od 22.06 ;)
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Jadę do Szpitala Uzdrowiskowego Jubilat w Lądku Zdroju od 1.06.2018

Post autor: Muzyczka »

Witam, byłam w jubilacie w 2013 r.pokoje dwójki, też z balkonami, na I p.stolowka, można np.na obiad spóźnić się przez zabiegi i wydawali wtedy go do 15, lubialam tam zupy, szczególnie barszcz czerwony, jedzenie średnie, miałam dietę lekko strawną,da się wytrzymać. Na miejscu zabiegi typu gimnastyka indywidualna i zbiorowa, resztę miałam łącznie z basenem w Wojciechu....najlepiej wybrać zabiegi w jednym miejscu, a nie np.w Ewie czy Adamie...i latać... kriokomora w wojskowym, jest też duży ogólny ładny basen naprzeciw Wojciecha i piękny tam deptak.Polecam superowe trasy do spacerów i wędrówek krajoznawczo- przyrodnicze... Do centrum miasta kawałeczek, ok.1 km...Są koncerty....ale mało różnych innych rzeczy, byłam w październiku, poza sezonem.. Polecam kawiarnie u Wojciecha.... wszystkiego dobrego życzę i pozdr.serd...hejka
Awatar użytkownika
Smerfetkaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 397
Na forum od: 31 mar 2017 00:14
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jadę do Szpitala Uzdrowiskowego Jubilat w Lądku Zdroju od 1.06.2018

Post autor: Smerfetkaa »

Muzyczka pisze: 16 maja 2018 09:39 Witam, byłam w jubilacie w 2013 r.pokoje dwójki, też z balkonami, na I p.stolowka, można np.na obiad spóźnić się przez zabiegi i wydawali wtedy go do 15, lubialam tam zupy, szczególnie barszcz czerwony, jedzenie średnie, miałam dietę lekko strawną,da się wytrzymać. Na miejscu zabiegi typu gimnastyka indywidualna i zbiorowa, resztę miałam łącznie z basenem w Wojciechu....najlepiej wybrać zabiegi w jednym miejscu, a nie np.w Ewie czy Adamie...i latać... kriokomora w wojskowym, jest też duży ogólny ładny basen naprzeciw Wojciecha i piękny tam deptak.Polecam superowe trasy do spacerów i wędrówek krajoznawczo- przyrodnicze... Do centrum miasta kawałeczek, ok.1 km...Są koncerty....ale mało różnych innych rzeczy, byłam w październiku, poza sezonem.. Polecam kawiarnie u Wojciecha.... wszystkiego dobrego życzę i pozdr.serd...hejka
Bardzo dziękuję za informacje, trochę martwi mnie, że zabiegów nie ma na miejscu, w razie niepogody to trochę uciążliwe. Jeszcze jedno pytanie jak daleko z Jubilata do Wojciecha i Wojciecha itd?
ODPOWIEDZ