Ciechocinek - lipiec 2018

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Anna1234
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 04 mar 2017 13:07
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Ciechocinek - lipiec 2018

Post autor: Anna1234 »

Witam,
jadę do Kolejowego w Ciechocinku w terminie 26.07.-18.08.2018. Ktoś może też będzie w tym terminie?
przedszkolanka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 303
Na forum od: 06 sty 2012 10:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Ciechocinek - lipiec 2018

Post autor: przedszkolanka »

Witam. Ja jadę do kolejowego w lipcu, ale chyba mam na skierowaniu od 27 lipca. pozdrawiam. :)
Anna1234
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 04 mar 2017 13:07
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Ciechocinek - lipiec 2018

Post autor: Anna1234 »

Jedziesz z ZUS-u czy z Funduszu?
Ryszardzik
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 63
Na forum od: 31 maja 2016 13:44
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Ciechocinek - lipiec 2018

Post autor: Ryszardzik »

Byłem w Kolejowym w maju rok temu. Miłe wspomnienia. Jeśli masz jakieś pytania, To chętnie odpowiem.
Anna1234
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 04 mar 2017 13:07
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Ciechocinek - lipiec 2018

Post autor: Anna1234 »

Dziękuję za chęć pomocy. Również już tam byłam. Bardzo się cieszę, że mogę tam wrócić.
Anna1234
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 04 mar 2017 13:07
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Ciechocinek - lipiec 2018

Post autor: Anna1234 »

Jedziesz? Byłeś?
MegiMar
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 199
Na forum od: 15 gru 2017 03:41
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Ciechocinek - lipiec 2018

Post autor: MegiMar »

Witam, byłam w Kolejowym w styczniu br. z ZUSu i cóż mogę napisać, może, że trafiłam w oko cyklonu remontowego w głównym budynku, szczerze nie polecam głównego, dużo przyjemniej i kameralnie jest w dwóch mniejszych, są tak blisko, że przejście na zabiegi, zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim nie jest wielkim utrudnieniem. Basen solankowy także do zaakceptowania, ale na zimowym turnusie nikt z kuracjuszy zusowskich nie dostał, mogliśmy a właściwie mogłyśmy/bo jakby tylko kobietki były zainteresowane basenowym aerobikiem, oczywiście płatnym. Zabiegi były stricte związane z główną chorobą, jednakowoż w związku z remontowymi hałasami i pyłową inhalacją ci niektórzy, najbardziej narażeni oczywiście, mogli skorzystać z dodatkowych zabiegów, trzeba było użyć mocnych argumentów. Natomiast jedzonko świetnie smakowało i nikt nie był głodny, tak myślę, a i tak można było zrzucić parę kg🙂 Miłego wypoczynku i pozdrawiam wszystkich udających się do Kolejowego
Anna1234
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 04 mar 2017 13:07
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Ciechocinek - lipiec 2018

Post autor: Anna1234 »

Piszesz o remontach, powiedz, co robili? Pokoje, korytarze? Byłam tam w listopadzie 2016 r. i wtedy niektóre pokoje wymagały poprawy warunków.
MegiMar
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 199
Na forum od: 15 gru 2017 03:41
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Ciechocinek - lipiec 2018

Post autor: MegiMar »

Remontowali pokoje w skrzydle za recepcją, wszystkie kondygnacje jednocześnie i na bieżąco wyremontowane oddawali do zamieszkania kuracjuszom, mimo że remont trwał w kolejnych pokojach☹️; wymieniano węzeł sanitarny, wykuwano nowe otwory drzwiowe, bo były sukcesywnie wymieniane, modernizowano całe pokoje, istny horror‼️pył, hałas nieprzeciętny, często do późnych godzin wieczornych(styczeń), na korytarzu gruz, przeciągi, bo wyrzucali gruz i inne przez okno tarasowe na korytarzu, chaos, nie życzę nikomu wypoczywania w takich warunkach, a kwaterowali tam nawet kuracjuszy komercyjnych. Gdy podnieśliśmy larum, to zaproponowano dodatkowe zabiegi i nawet zorganizowano nam wycieczkę za free i oddano też pieniądze za tv.
ODPOWIEDZ