Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Muzyczka »

Witam serdecznie , mam skierowanie do Bałtyku w Świnoujściu z funduszu i termin jest od 21 czerwca... Może ktoś... coś... Czy ktoś jedzie tam lub był?...jakie pokoje są, czy szansa na jedynkę, by odpocząć? Jakie sanatorium Bałtyk, jakie pokoje, lekarz, zabiegi?.. Natomiast czytając różne opinie o tym sanatorium strasznie jestem załamana i nie wiem jak to będzie.... Aczkolwiek wielką mam nadzieję, że słoneczko i piękne wschody słońca czy zachody zrekompensują inne niedogodności.... Jadę z południa Polski i bardzo kocham morze.. Podaję grzecznościowo telefon...[tel].Serdecznie pozdrawiam... :kwiat:
Ostatnio zmieniony 14 maja 2018 22:59 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto tel. Proszę nie podawać danych osobowych w publicznych postach.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Muzyczka »

Witam,
Czy ktoś może jedzie do Świnoujścia lub zna to miejsce Proszę o wskazówki , gdyż jadę tam pierwszy raz... Również chcę spytać czy w tym kierunku ktoś się udaje ? 20 lub 21 czerwca....lub czy planuje wyjazd sanatoryjny...... Pozdrawiam, Hejka....
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Muzyczka »

Witam, może ktoś coś wie.... jadę do Bałtyku wcześniej, gdyż mam takie połączenie z południa Polski , tylko 12 h jazdy. i szukam noclegu niedrogiego 20 na 21 czerwca może ktoś zna jakieś miejsce proszę o propozycje Będę bardzo wdzięczna....
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20132
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Felice »

Niedrogi nocleg w Świnoujściu to bardzo trudna sprawa. Doba w sezonie oscyluje w granicach 80-90 złotych. Dowiedz się w uzdrowisku o ich noclegi. Mają dwa domki z kilkoma pokojami i tam cena jest przyzwoita. Podlegają właßnie pod recepcję Bałtyku.
Wejdź też na stronę Wypoczywaj z pocztą i tam się dowiedz.Naprzeciwko Bałtyku w UP są pokoje.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Muzyczka »

Witam dziękuję Felice... Co do kwoty za dobę co podajesz to wyjątkowo niedrogo.. spotkałam się z najtańszym noclegiem za 165 zł...a w Amigo 180 zł... Dzwoniłam do Uzdrowiska i niestety w tym terminie nie mają nic wolnego... sprawdzali.. i tak twierdzą....Natomiast to co podajesz to jutro zadzwonię i spytam się o te domki z pokojami... Bardzo dziękuję za poradę... wszystkiego dobrego... serdecznie pozdrawiam
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20132
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Felice »

Te 90 to w pokoju na kwaterze prywatnej😳
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Muzyczka »

Witam serdecznie, Felice, rozumiem, Jeśli to nie problem to proszę podać gdzie są takie stancje z taką kwotę... Już mam dość szukania tego noclegu na jedną dobę ...a okazuje się tak jak pisałam Polska rzeczywistość PKP Intercity zwolniło po dwóch dniach odblokowane pociąg i kuszetki i sypialny są do wykupienia to możeanukuje poprzedni bilet i kupię sobie sypialny żeby jechać na noc już i tego noclegu nie szukać...nie wiem sama...... Na pewno inne spanie i nie za bardzo w pociągu ale bilet jest w cenie 139 zł w sypialnym.... A nocleg ten jeden najtaniej znalazłam za 140 zł... Chodzenie z walizką i szukanie miejsca to też dodatkowy trut a tak to zajadę rano i od razu do Bałtyku...hm.... Mam 2 lub 3 dni Zobaczę jak zrobię..... Za następną ranę będę wdzięczna instancje ewentualnie namiary... Serdecznie pozdrawiam życzę wszystkiego dobrego...
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20132
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Felice »

Muzyczko na jedną dobę to bez szans. Ja będąc na miejscu szukałam dla koleżanki na dłużej i w końcu wzièła ten w domkach PPU.
Na turnusie ze mnà była koleżanka z Twoich stron i jechała w obie strony tym nocnym. Moim zdaniem najrozsądniej przebukować bilet i nie szukać noclegu.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Muzyczka »

Witam Felice... Bardzo bardzo dziękuję za porady i tak właśnie zrobiłam , aczkolwiek w następujący sposób. Ponieważ kupowałam bilet przez internet, zrezygnowałam z niego , anulowałam,, wtedy się stratnym 15% to wychodzi około 10 zł, Niestety... Tak wyszło trudno, natomiast kupiłam sypialny który jest tylko droższy od kuszetki o 10 zł w przedziale 3 osobowym damskim.. Cieszę się bardzo że Mam już bilet w wagonie sypialny i kamień z serca spadł... Nie muszę szukać noclegu na tą jedną głupio noc..hi.... Niemniej jednak fakt jest faktem , że ciężko jest się dobrze wyspać w pociągu, co innego by było na normalnym łóżku ale to też na nowym łóżku źle się śpi dopóki się nie przyzwyczai...hihi... Wszędzie są plusy i minusy.. trudno.. lepiej mi nie chodzić z walizką w różne miejsca i szukać noclegu, a tak to od razu do Bałtyku jak zajadę około 8:00 lub 9:00 rano będę.... Życzę wszystkiego dobrego Serdecznie pozdrawiam życzac miłych chwil....
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Muzyczka »

Przepraszam jeszcze raz Felice Czy mógłbyś podać gdzie są te domki co piszesz o nich , chyba domki PPU.. będę wdzięczna... Pozdrawiam
ODPOWIEDZ