Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Muzyczka »

Witajcie, gdyby ktoś był zainteresowany Podaję program Dni Morza które będą teraz w Świnoujściu jak będę w sanatorium.... Pozdr... :)

W dniach 22-24 czerwca odbędą się tegoroczne Dni Morza w Świnoujściu. Na scenie w marinie Basenu Północnego oraz w Bazie Rybackiej zobaczymy popularne zespoły polskie oraz Ray’a Wilsona, byłego wokalistę zespołu Genesis. Wszystkie koncerty są za darmo!

Scena główna ponownie znajdzie się w marinie Basenu Północnego. To tam przez dwa dni posłuchamy koncertów takich artystów jak Lanberry, Loka, Patryk Kumór czy świnoujski Ludojad. Dni Morza otworzy oczywiście orkiestra Marynarki Wojennej. W przerwach między koncertami będzie można posilić się w strefie gastro. Na dzieci czekać będą dmuchane zjeżdżalnie, zamki itp. Godziny wieczorno-nocne to występy DJ-ów, m.in. duetu Kalwi&Remi.

Największą gwiazdą Dni Morza 2018 będzie bez wątpienia Ray Wilson. Były wokalista legendarnej grupy Genesis przyjeżdża do Świnoujścia z programem poświęconym właśnie tej kapeli. W sobotni wieczór 23 czerwca usłyszymy zatem największe przeboje – „Mama”, „Congo”, „Son of mine” czy „Jesus he knows me”.

To jeszcze nie koniec atrakcji. Trzeciego dnia przeniesiemy się na prawobrzeże, gdzie w Bazie Rybackiej im. Lechosława Goździka odbędzie się… Dzień Rybaka. Właściwie trzeba napisać, że przypłyniemy, bo impreza zacznie się jeszcze na lewobrzeżu. Stąd bowiem odbije prom z Orkiestrą Wojskową, który zabierze chętnych do Bazy Rybackiej. Na miejscu czekać już będą tradycyjne atrakcje – dmuchańce, koncerty i animacje dla najmłodszych. Oczywiście nie zabraknie też ryby, w tym konkursu kulinarnego na zupę rybną.

Wszystkie wydarzenia podczas Dni Morza są bezpłatne.

Program tegorocznych Dni Morza:

Lato #naMAXXXa – Dni Morza 2018

Port Jachtowy – Basen Północny, ul. Jachtowa/Rogozińskiego

22 – 24.06.2018

22.06. (piątek)

Scena główna – Port Jachtowy – Basen Północny – wstęp wolny

18.30 Koncert Orkiestry Wojskowej Świnoujście

19.30 Koncert zespołu LANBERRY

21.00 Koncert zespołu LOKA

22.30 Koncert KALWI&REMI

Imprezy towarzyszące:

18.00 Otwarcie wystawy pt. „Uwaga w Forcie Zachodnim” – Międzynarodowa wystawa zbiorowa Berlin – Świnoujście, Fort Zachodni, ul. Jachtowa

23.06. (sobota)

Scena główna – Port Jachtowy – Basen Północny – wstęp wolny

16.00 Blok koncertowy Miejskiego Domu Kultury w Świnoujściu

17.00 Koncert zespołu LUDOJAD

18.30 Koncert zespołu OHO!KOKO

20.00 Koncert PATRYKA KUMÓRA

21.30 Koncert RAY’A WILSONA

Po koncercie Pokaz sztucznych ogni

23.30 Dyskoteka przy muzyce elektronicznej – prowadzi dj NERO

Imprezy towarzyszące:

Port Jachtowy – Basen Północny – wstęp wolny

10.00 – 14.00 „Bezpieczne wakacje” – akcja profilaktyczna Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA Świnoujście – gry, zabawy, konkursy o bezpieczeństwie wypoczynku

10 – 12.00 i 13.00 – 20.00 zwiedzanie okrętów Marynarki Wojennej

24.06. (niedziela)

Basen Bosmański – baza rybacka, ul. Dworcowa, Warszów wstęp wolny

12.00 Dzień Rybaka – koncerty, animacje dla dzieci, konkurs kulinarny, rejsy po porcie

Port Jachtowy – Basen Północny – wstęp wolny

10 – 12.00 i 13.00 – 18.00 zwiedzanie okrętów Marynarki Wojennej

SPONSOR GŁÓWNY

Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Muzyczka »

Witam, kto jeszxze jedzie do Świnoujścia?..... Pozdrawiam serdecznie.... :)
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Muzyczka »

Witam,
Już odliczam dni, częściowo pakuję się i dużo optymizmu w siebie wlewam że będzie dobrze w Świnoujściu.. proszę o poradę o czym mam pamiętać i co zabrać ze sobą ważniejszego.. czy rzeczywiście tam bardzo wieje codziennie...hi.... Mam nadzieję że głowy mi nie urwie....hi....wszystkim kuracjuszom życzę sobie dobrej rehabilitacji pozdrawiam wszystkich serdecznie... :)
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Muzyczka »

Witam, chyba już po raz ostatni, za dwa dni wyjazd, życzę wszystkim udanych rehabilitacji i dziękuję za porady....Do zobaczenia w Świnoujściu..... :)
natka29
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 03 maja 2018 19:35
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: natka29 »

Pozdrawiam Muzyczka. Szerokiej drogi. Napisz po przyjeździe jak pierwsze wrażenia. Do zobaczenia.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Muzyczka »

Witaj Natka, witajcie forumowicze, oczywiście napiszę wieczorkiem postaram się w czwartek... Bo poprzedniej nocy będę jechała w pociągu.. jak wyjadę o 15:00 z przesiadką w Krakowie który to pociąg , sypialny przedział wzięłam, mam 17:19 to będę w Świnoujściu około 8:00 rano !!!! dopiero..hihi.... A za czym prom to pewnie około 10:00 rano... Oby jeszcze ze zdrowiem było wszystko dobrze.. walizki jeszcze nie ruszyłam w sensie nic nie zapakowałam chociaż część mam już przygotowane i paczkę też wysłałam żeby tyle nie dźwigać... A jeszcze ta noc także spokojnie mam czas spakować się... Tam widzę codziennie jak wejdzie się plaża Świnoujście na kamerę, to widać dużo ludzi na plaży, spacerują, leżą , mają pogodę tam i to chyba od dłuższego czasu jest.. Troszkę się boję tej wyprawy pociągiem ale mam nadzieję że będzie wszystko dobrze bo i tak przecież samolotem nie polecę haha.. podróż jest wyjątkowo długa z południa Polski... To co wiem to tam dwa ręczniki dają trzeba jeden większy. Ja wysłałam 2 większe w tym jeden na plaży paczką. Niestety chyba czajnik na korytarzu.... Oby było dobrze dziękuję natka żeś napisała trzymam kciuki też i za ciebie do miłego zobaczenia.. to pisał pan Tadek także też myślę że on dzisiaj 19 tego ma mieć orzeczenie czy pojedzie czy nie, oby wszystko też było u niego dobrze... Wszystkiego dobrego życzę ściskam Pozdrawiam serdecznie :)
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Muzyczka »

Witam, kochani... jadę jadę już.....Jestem już we Wrocławiu....w przedziale sypialnym, jest wszystko ok.rano o 8 będę w Świnoujściu... wszystkich serdecznie pozdrawiam....
Awatar użytkownika
doda1234
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 78
Na forum od: 23 lut 2011 12:20

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: doda1234 »

Muzyczka pisze: 20 cze 2018 23:30 Witam, kochani... jadę jadę już.....Jestem już we Wrocławiu....w przedziale sypialnym, jest wszystko ok.rano o 8 będę w Świnoujściu... wszystkich serdecznie pozdrawiam....
Miłej podrózy Muzyczko i bardzp milego pobytu zycze :)
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Muzyczka »

Witaj Doda i wszyscy forumowicze mojej drodze Dojechałam szczęśliwie dzięki waszym wskazówką.. i przy okazji inne osoby skorzystały bo dzwoniłam z promu I zamawiałam dwie taksówki dla trzech osób z Trzygłów i dla dwóch osób z Bałtyku... Prom przybył szybko i krótko czekalismy, także i kursowal króciutko.... Dosłownie parę minut i byliśmy na drugim brzegu , taksówki już czekały na hasło i dosłownie chwila moment zawiózł nas pan taksówkarz do sanatorium. Cena tylko 10 zł. Po połowie wyszło tylko 5 zł... Byliśmy jednymi z pierwszych, więc od razu było przyjęcie w recepcji potem pielęgniarka i lekarka,i już wszystko sprawnie OK. Tak jak Przybyłam po 15 godzinnej podróży około 8:00 na dworcu PKP to sanatorium byliśmy dosłownie moment 8:30 i 9:50 było po wszystkim... Trzeba było na pokój niestety czekać ale to normalne walizka została a ja szybko szybko brzydko nad morze był straszny upał gorąco Chociaż tam wiało a potem i jak mocno wiatr zawiał zaczął sypać piaskiem. Wszyscy zaczęli uciekać z plaży i nagle zrobiło się 7 stopni zimniej bo z zachodu przyszło zimno i popadało... ale tutaj w Świnoujściu jest żółta dosłownie trawa . Karta zabiegowa dostałam o 13:00. Sanatorium rzeczywiście stare, ale da się wytrzymać i myślę że będzie dobrze ...oby...wszystkim dziękuję za wskazówki i za wsparcie i za dobre słowa... życzę wszystkiego dobrego forumowiczom i...Zdrówka ...czasem się odezwę... Pozdrawiam :)
Tadek 01
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 18 mar 2015 16:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Tadek 01 »

Zazdroszczę ale naprawdę pozytywnie.Pozdrawiam serdecznie i proponuję wieczorek zapoznawczy w Swarożycu prosto w kierunku morza i po lewej stronie, raz jeszcze pozdrawiam i mam nadzieje na 10 .07.2018
ODPOWIEDZ