Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Muzyczka »

Witam dziękuję Tadziu...jestes wspaniały, .... Czekamy na Ciebie wszyscy tutaj i będziemy Ciebie mocno Witali.... Wstąpiłam do energetyka o 16:30 bo koleżanka mi powiedziała z przedziału sypialnego że tam jest Fajfy i jest tutaj nawet fajnie,byłam pół godziny... zapraszamy Ciebie... Właśnie nam powiedziałeś gdzie pójść wieczorem bo nawet nie wiemy gdzie co i jak także pójdziemy tak jak radziłes...A dziękujemy ściskamy Ciebie mocno ..pozdrawiamy !!!!Szykuj się i mam nadzieję że będzie wszystko dobrze ze zdrowiem.... pozdrawiamy...
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Muzyczka »

Witajcie, pisałam poprzedni post dość szybko także przepraszam za błędy. Co do Świnoujścia to wczoraj był piękny zachód częściowo zachmurzony... Ale przed samym zachodem z godzinę pięknie słoneczko świeciło jeszcze. Chociaż kilka razy popadało i się oziembło , ten front chyba idzie z zachodu. Tadziu, tylko zaglądałam do Swarożycu, po drodze idąc nad morze na zachód, i byłam zaskoczona tylko tym że w sumie małe miejsce kameralne gdzieś tam przy końcu w roku ludzie tańczą stłoczeni, i ciemnawo tam było ....hihi... bez lamp...i dlaczego w Świnoujściu nigdzie nie ma muzyki na żywo, żeby choć jedna osoba lub dwie grały... tylko ciągle puszczają z magnetofonu czy z nagrań melodie.. hm.... Wracając znad morza koło godziny 21:40 wstąpiłam do rybniczanki, tam też grali, nie na żywo i był dyskdżokej w słuchawkach...hi. . Rzeczywiście jest blisko z Bałtyku nad morze... Troszkę jestem zaskoczona że tuż przy morzu wycięli drzewa, cześć zieleni i budują drugą promenadę.. Chodzą koparki ciężarówki i sprzęt ciężki...,..od jutra lecznicze zabiegi mam... Chcę wstać wczednie, gdyż w Bałtyku o 6:00 pani pielęgniarka otwiera drzwi i iść chcę na spacer nad morze, skoro mnie nie chcą puścić na wschód... opisze Wam .. Wszystkich serdecznie pozdrawiam... Aha ceny są kosmiczne tutaj niedaleko w Żabce. Trzeba jechać chyba do miasta lub iść 20 minut do Biedronki czy Lidla... wszystkich serdecznie pozdrawiam znad morza :)
Tadek 01
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 18 mar 2015 16:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Tadek 01 »

poczynając od jutra 23.06 od godz 6- 6,o5 rano oczywiscie bede patrzył "na kamerkę" zlokalizowaną przy bazie ratowników gdybyś zechciała to byłoby miło. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Muzyczka »

Witaj Tadek... Byłam dzisiaj wyszłam po 6:00 nad morze, dokladnie 6:10, drzwi były otwarte wyjściowe w Bałtyku , bez problemu można iść o 6:00 ...Ale na przykład o 4:30 niestety nie na wschód.. jak ja wychodziłam rano to przyszła Pani też z recepcji ale wiem że otwiera drzwi Pani pielęgniarka z nocy. Na plaży skierowałam się w prawo gdyż mocno wiało od zachodu Czyli szłam z ruchem wiatru i doszło do białego wiatraka do końca i Później wracałam pod wiatr.. na plaży jest mnóstwo muszelek dużych i małych właściwie chodzi się i słychać zgrzytanie pod nogami tych muszelek.. tak jak piszesz tą baza ratowników tam były różne namioty po drodze i surfingu też widziałam i inne muszę to rozpoznać ale na pewno to jest po prawej stronie w kierunku portu czyli tego białego wiatraku ?..a nie w drugą stronę.... Jak wejdziesz na kamerke to Jakiego koloru jest to miejsce baza ratowników ?..żebym mogła wiedzieć to proszę napisz.. dziś był wieczorek zapoznawczy więc poszliśmy zaproszeni przez pana do swarożyca tam jest klima i jest wszystko OK...nogi mnie boks... hihihihi... Po południu też chodziliśmy nad morzem trochę siedzieliśmy przy morzu także tutaj to można nogi stracić przez to chodzenie ha ha... Jedzenie jest dobre. Kuchnia jest w światowicie i stamtąd nasze sanatoria dają jedzenie tak że wszyscy jemy to samo tam jest większa stołówka tutaj na dole są 7 stolików sześcioosobowych są dwie zmiany Bałtyku. Pierwsza zmiana 8:00 13 i 17. Druga zmiana 9:00 14 i 18. Nasz przyjazd z wczoraj dostał drugą zmianę wszyscy, może być , nigdy nie jadłam na drugiej zmianie ale może być... Paczka ludzi jest fajna Zobaczymy jak to wszystko się rozwinie..... sanatorium da się wytrzymać..... Ja mam pokój na drugim piętrze. Na pierwszym jest recepcja... Mam nadzieję że jutro też wstanę na spacer o 6:00 zobaczymy pozdrawiam serdecznie wszystkiego dobrego i zdrówka i powodzenia w życiu... hejka
Tadek 01
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 18 mar 2015 16:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Tadek 01 »

Baza ratowników to taki drewniany budynek leża przed nim łódki a obok jest namiot Żywca pewnie bez problemu trafisz Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Muzyczka »

Witaj Tadziu już jestem przed tym drewnianym domkiem czyli baza ratowników ja jestem w czerwonej kurtce i to jest drugie wejście od naszego niedaleko jest wietrznie .....ja w kapuzie, ale wystające białe ... spodnie czarne..... hahaha... Pozdrawiam
Tadek 01
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 18 mar 2015 16:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Tadek 01 »

Byłem o wyznaczonym czasie ale mój laptop coś szwankuje i pokazywał obraz poklatkowy widziałem dziewczynę w czarnym dresie z kijkami i blond włosach czy to mogłaś byc TY ?????? no nie udało sie dzisiaj jutro też tu będę czekał Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Muzyczka »

Witaj Tadziu słoneczka nie ma kamera na razie idzie w prawo widzę Ja postoję troszkę zasłonięta będę między tym żywcem adamkiem ratownika..hihi......bede chwilę ponieważ jest zimno mocno wieje dostaje chwilę ale potem muszę iść żeby ciepło było....
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Muzyczka »

Witaj Tadziu Nie da się tak dokładnie wyjść punkt 6:00 i chwilę potrwa za czym dojdę więc mogłeś poczekać chwilę no trudno... Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Muzyczka »

Jeszcze raz Tadziu Słuchaj błagam nie wyznaczaj mi czasu bo to się tak nie da nad morzem oraz drzwi różni otwierają..... przecież nie można tak co do minuty....hihi
ODPOWIEDZ