Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1691
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Muzyczka »

Witaj Tadek, naprawdę na plażę rano chodzę zawsze sama.... I oczywiście masz rację byłam sama... słuchaj, ja jestem w takim studio w Jedynce pokój 202 A...A koleżanki mają dwójkę jest super w takim miejscu i nie martw się na zaś..tylko troszku ciasno, bo to wąski pokój...jest umywalka...śpi się spokojnie i mi nikt nie chrapie.... Ja jestem na pierwszym piętrze jeszcze taki same układ jest na drugim piętrze czyli 302.
.. na parterze nie ma.. żeby nie latać po schodach to weź pierwsze piętro ale ja jestem do 12 lipca więc nie wiem co będzie wolne.. siedzimy w pubie i czekamy na mecz przy plaży na wydmach.. jest super..... Pozdrawiam serdecznie.... Wszystkiego dobrego..ale wogole jedziesz..? .jak zdrowie?...oby ok.... Hejka..
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Felice »

Mieszkasz w tym samym pokoju w którym ja mieszkałam.Za telewizor nie płaciłam,bo w żadnej formie dobrze nie odbierał.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1691
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Muzyczka »

Witaj Tadek...nic nie martw się... W tym studiu w jedynce okna wychodzą na wewnątrz...jest lodówka, umywalka....
Za oknemna dach.. nie na ulicę i jest ciszej. Do łazienki nie ma tłoku żadnego... Natomiast wszędzie i za oknem Mewy wrzeszczą...hihi.. moja kochana rybitwa przychodzi codziennie rano przed 6:00 i stuka dziobem w szybe..i czeka...mam towarzysza..hihi...tu są u mnie sa kraty.... Jak zobaczy ona , że odsłaniam zasłony to mnie wita i prosi o chleb... stukając... haha... Na plaży oczywiście byłam sama...... Pozdrawiam serdecznie... wszystkiego dobrego.....
Tadek 01
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 18 mar 2015 16:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Tadek 01 »

No trudno -czekam do jutra....
Tadek 01
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 18 mar 2015 16:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Tadek 01 »

Idziesz dzisiaj na plaże?
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1691
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Muzyczka »

Hejka.. właśnie wyszłam,. .. Dziś chyba cieplej bo prawie bez wiecznie i jest 15 stopni ale słoneczka nie ma ale jest superowo.... pozdrawiam
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1691
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Muzyczka »

Witaj Tadek ja idę już..... nie będę stała gdyż muszę wcześniej na zabieg zdążyć na 7:45 a muszę dojść do białego wiatraka...
Tak jak zawsze na czerwono czerwona kurtka czarne spodnie......
.. pozdrawiam.. Już spaceruje piąty raz i cieszę się że się zmobilizowałam bo jednak ciężko jest w domu wyjść jak się tak Za mało śpi....
.. hejka
Tadek 01
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 18 mar 2015 16:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Tadek 01 »

Dzisiaj rozmawiałem z "marketingiem" w Świnoujsciu i pani powiedziała mi że nam przyznany pokój na 3 piętrze -prosba czy to jest o samo pomieszczenie co na 1 i 2 pietrze ? [pozdrawiam
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Felice »

To sanatorium nie ma trzeciego piętra. Może o trzecią kondygnację chodzi. Parter jest na poziomie 1 piętra. Może kwestia nazwania? Jest to na pewno taki sam pokój jak Muzyczki. Może trochę ładniejszy bo okno nie wychodzi na dach bezpośrednio.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1691
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Muzyczka »

Witajcie Kochani... już piszę do Was w liczbie mnogiej.... Dokładnie nie wiem jak to jest z tymi piętrami, ale tutaj tak się mówi że winda chodzi do drugiego piętro i na trzecie trzeba iść piechotką... schodami. Natomiast na karcie są zapisane pokoje Gdzie są zabiegi i pisze w nawiasie pierwsze piętro lub drugie więc wersja oficjalnie jest taka... Że pokoje z numerami np. 108 to jest pierwsze piętro na wysokości recepcji co jest i to jest piętro jak się wchodzi schodami do budynku i to jest piętro jakby pierwsze. Potem są pokoje tak jak mój 202 to jest piętro drugie...i są pokoje no.314.. Może tam ty Tadek będziesz i to piętro trzecie. Aczkolwiek ja uważam po swojemu i inaczej że jak wchodzę do budynku dużymi schodami, co są na zewnątrz, to muszę iść na pierwsze piętro schodami, bo nie jeżdżę windą i mam już swój pokój 202. Natomiast całkiem na dół trzeba zejść na posiłki. Ktoś by powiedział że te posiłki są w piwnicy lub na parterze.... Tak jak pisze Felice w moim pionie byłam na górze w p.302 to mieszkają w studio dziewczyny i wcześniej nie było nikogo obok w Jedynce , nie wiem jak teraz jest.. natomiast to jest część mieszkalna i my łączymy się bezpośrednio z częścią zabiegową jakby płynnie,...Przechodzimy do pokojôw malym korytarzem..i jest ok... serdecznie pozdrawiam i zapraszam i Tadka do do Bałtyku. Ślę pozytywne fluidy. Wszystkiego dobrego, pozdrawiam...
ODPOWIEDZ