Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
MaryKate
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 491
Na forum od: 03 gru 2014 13:40
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: MaryKate »

TO ja też się załapię na te atrakcje :D bo od 21 bedę w Swinoujściu , Muzyczko pozdrawiam cię i do zobaczenia :) Felice dziękuje za wieści :)
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Muzyczka »

Witaj, Mary Kate, fajnie, że odezwałaś się, i superowa jest koleżanka Felice, co świetne wieści napisała, do zobaczenia, hejka
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Muzyczka »

Witam,
Do Felice,
Szukając opinii na tym portalu o Bałtyku znalazłem chyba Twoje wypowiedzi z roku 2015 jak byłaś zimą w Bałtyku, w Świnoujściu, nie wiem czy się nie mylę... Ciekawa jestem czy od tamtego czasu były jakieś remonty i czy jest lepiej w tych pomieszczeniach, co oferuje sanatorium Bałtyk ...oczywiście luksusów nie wymagam.....
Moi Drodzy ...
Do mojego wyjazdu zostało niecałe 3 tygodnie, dokładnie dwa i pół tygodnia ...Może ktoś coś wie jeszcze odnośnie tego miejsca lub jedzie do Bałtyku do Świnoujścia proszę piszcie....
Serdecznie wszystkich pozdrawiam. Życzę zdrowia i udanych rehabilitacji i wszystkiego dobrego w życiu..
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Felice »

Ja byłam latem na turnusie,w Świnoujściu bywam częściej. Z tego co wiem nic się nie zmieniło. Tam już poprawki nic nie wniosą,potrzebny jest kapitalny remont.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Muzyczka »

Witaj Felice, acha, w lecie byłaś, rozumiem, przepraszam, źle zapamiętałam lub z inną osobą pomyliłam. Gdyż ktoś pisał, iz lepsze były wtedy pokoje na parterze dla niepełnosprawnych, gdyż po remoncie... Według ciebie jak uważasz Felice czy mieszkać na parterze czy na pierwszym piętrze drugim czy jeszcze wyżej i z jakiej strony czy są w południowej pokoje.... Może pamiętasz numery tych pokoi Jeżeli można delikatnie spytać.. Proszę szczerze napisz tylko czy dam radę wytrzymać tam..... Dziękuję żeś napisała , teraz odpisuję w międzyczasie pomiędzy przerwą w meczu w piłkę siatkową bo akurat nasi grają, Polacy.... Dziękuję żeś napisała .... życzę wszystkiego dobrego do następnego napisania... Pozdrawiam serdecznie....
..
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Felice »

Pokoje od frontu są przy samej ulicy. Od podwórka wcale nie cichsze bo mewy się strasznie drą. Upodobały sobie miejsce na tarasie.Numerów kompletnie nie pamiętam. Fakt na parterze kładli osoby niepełnosprawne.Ładny jest pokój po dawnym gabinecie lekarskim. W wielu nie byłam,wiėc trudno mi cś powiedzieć. Są też pokoje 4 osobowe od frontu te na szczytach budynku.
oswald11
Posty: 3
Na forum od: 04 lut 2018 10:17

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: oswald11 »

Co moge powiedziec to , jest ok , do plazy 200m zabiegi w miare blisko ale tez sa na miejscu , zuczr pogody , pozdrawiam
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Muzyczka »

Witam, Felice, dziękuję, masz rację, mewy głośne są z pewnością, tak też i w Kołobrzegu miewałam ale da się chyba wytrzymać natomiast wydaje mi się tak jak piszesz że one są od podwórka A tam jest chyba Południowa strona bo od frontu to chyba Północna tak?... Tak mi się wydaje więc może od południa pokoje cieplejsze ze słońcem.. O tych pokojach 4-osobowych to słyszałam, ktoś pisał, że bardzo ładne bo duże.. patrząc na zdjęcie w Bałtyku w Świnoujściu to jeszcze po bokach od wschodu i zachodu są okna więc muszą być pokoje..
Witam też Oswald.... Dziękuję za wiadomości.. masz rację najważniejsze pogoda i oby była... W sumie najważniejsze żeby jak najmniej padało....mnie to wystarczy.. Wydawało mi się, że Bałtyk ma swoje zaplecze zabiegowe i wszystko jest na miejscu . Czyżby trzeba było gdzie indziej chodzić na zabiegi?... Za odpowiedź będę wdzięczna. Faktem u mnie jest taka sytuacja, że pierwszy raz dostałam z Narodowego Funduszu wogóle morze...z czego bardzo cieszę się... A jadę już szósty raz... Serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkin wszystkiego dobrego.. bardzo proszę pisać...Pozdrawiam..
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Muzyczka »

Witam, odświeżam post może ktoś coś napisze jeszcze o Świnoujściu i o sanat.Bałtyk......bardzo proszę....


A może ktoś jeszcze jedzie w tym kierunku 20 czerwca....

Serdecznie pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Muzyczka »

;) Witam, czy ktoś jeszcze jedzie może do Bałtyku do Świnoujścia Serdecznie pozdrawiam wszystkich kuracjuszy....
ODPOWIEDZ