Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Tadek 01
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 18 mar 2015 16:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Tadek 01 »

Nie miałem zamiaru nawet najmniejszego aby Tobie wyznaczać jakies ramy czasowe chciałem nie tak bardzo Ciebie absorbować , no ale OK jak jutro bdziesz wychodzic z Bałtyku to napisz na forum i wtedy bedzie wiadomo o której czekać .Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Muzyczka »

Witaj Tadek..jest ok....ok... jak się w ogóle da to wszystko wymierzyć, ale myślę że to jest pomysł ....Aczkolwiek nie wiem czy w ogóle człowiek jest w stanie to zobaczyć dobrze... Ile wymierzyć czasowo żeby być.... Ja byłam czarne spodnie białe adidasy i czerwona kurtka z kapuzą włosy lekko wystają po jednej stronie.. życzę wszystkiego dobrego pozdrawiam serdecznie... :)
.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Muzyczka »

Witam Cześć Tadek wyszłam minutę temu Pozdrawiam serdecznie miłego dnia
Tadek 01
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 18 mar 2015 16:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Tadek 01 »

Dzisiaj widziałem to na pewno byłaś TY, co prawda z daleka ale zawsze coś oj potańcował by człowiek przy takiej Muzyczce...
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Muzyczka »

Witaj Tadek...uf..trafiony zatopiony, tzn.udalo się...hi.....to Dobrze..l... Dzisiejszy dzień spaceruję w drugą stronę,poszłam do ratowników, i zawróciłam , dziś trzeci dzień spaceruję odwrotnie lewo, zbliżam się właśnie do mola Albeck... Życzę wszystkiego dobrego Miłej niedzieli Pozdrawiam serdecznie ...dzisiaj mamy rejs statkiem... Wczoraj byliśmy na dniach morza i trzeba było poprosić panią pielęgniarkę żeby zgodziła sie, by wrócić później o 22:45 ale i tak wróciliśmy wcześniej bo nie było nic ciekawego... Miłej niedzieli wszystkiego dobrego do zobaczenia pozdrawiam....
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Muzyczka »

Aha.. na razie chodzimy paczką , tzn.grupą sześć osób sanatorium trzygłów tj.osoby znajome z pociągu i z promu I od nas z Bałtyku 3 osoby.. wyszłam z plaży Bo pogoda się zmieniła od Niemiec przyszły czarne chmury i może padać.... I oczywiście zimnej a przedtem tak pięknie słoneczko świeciło szkoda Zobaczymy jak będzie Wszystkiego dobrego pozdrawiam.
Tadek 01
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 18 mar 2015 16:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Tadek 01 »

Mam prośbę , mam przyznany pokój jednoosobowy ale niestety w studio- wspólny korytarz i łazienka z pokojem dwuosobowym gdybyś mogła sie zorientować jak umiejscowione są te studia tzn. piętro i na którą strone wychodzą okna (ulica, podwórze) chodzi mi o studio oczywiscie dla panów.Pozdrawiam ale po Twoim wpisie targaja mną wątpliwosci a propos kamery ja widziałem dziewczynę z blond włosami, w czerwonej kurtce czarnych spodniach i białych bucikach i nie mów mi że to nie byłaś Ty bo sie załamię- stałaś sama
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20132
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Felice »

Pytanie było co prawda do Muzyczki,ale mieszkałam w takim pokoju na pierwszym piętrze. Na drugim był taki sam układ.
Pokój bardzo wąski,długi bez szafy. Szafa wspólna w korytarzu. W pokoju jest umywalka. Da się przeżyć choć luksusów nie ma. Okno na podwórze,a w zasadzie na dach od tej strony. Lodówka wtedy była wspólna w pokoju obok. Czajnik na korytarzu,warto mieć swój.
Tadek 01
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 18 mar 2015 16:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Tadek 01 »

DZIĘKI ZA INFO. POWIEDZ W KTÓRYM ROKU BYŁAŚ W BAŁTYKU .POZDRAWIAM
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20132
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Świnoujście od 21.06-Bałtyk

Post autor: Felice »

Latem minie trzy lata,ale z tego co wiem od tej pory nic w kwestii pokoi się nie zmieniło.
ODPOWIEDZ