wyjazd na leczenie poszpitalne Bałtyk Świnoujście od 10.07.2018 z Gniezna

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1691
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: wyjazd na leczenie poszpitalne Bałtyk Świnoujście od 10.07.2018 z Gniezna

Post autor: Muzyczka »

WOW, Tadek, zazdroszczę Ci, że tak dobrze znasz Świnoujście, ja tak znam Kołobrzeg,ale Zdrój... Szkoda, że jedziesz troszku wcześniej, byś wiele poopowiadał.... Masz jak najbardziej rację, co piszesz, atmosfera tylko od ludzi zależy, ale z kim się leży w pokoju , współlokatorka, a i czystość czy łóżko do spania by się dobrze wyspać, też ważne...troszku..../powiem szczerze dla mnie najgorsze są chrapiące noce, to już przeżyłam i ciągle chodziłam w ciągu dnia jak na rzęsach po niewyspanych nocach/...hihi.... Co do pokoi naprawdę nie mam żadnych luksusowych wymagań . Boję się tylko tych Gierkowskich mebli , łóżka niewygodnego, czy też starego pokoju z lat 70 tych, bez remontu...zobaczymy... Natomiast planowałam jechać po promie autobusem . Tak słyszałam że numer 5 czy numer 6 tamtędy dojadę, ale skoro szybciej taksówką to więc zrobię jak pisałeś.. będę około 8:00 godziny przyjazd pociągu i wszystko zależy od promu bo one różnie kursują .Tak mówiono.. Mam też takie wątpliwości bo chcę chodzić na wschody słońca o godzinie 4:30 lub 5 , czy mnie puszczą czy będę mogła wyjść i pospacerować do tej godzinie 7:00..., Bo potem zabiegi.. ja to uwielbiam można na plaży pogimnastykować i potańczyć.. hihi... Bardzo Tadek Dziękuję !!! :) za wszystkie porady ..Jestem wdzięczna... Do zobaczenia, wszystkiego dobrego życzę i serdecznie pozdrawiam
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: wyjazd na leczenie poszpitalne Bałtyk Świnoujście od 10.07.2018 z Gniezna

Post autor: Felice »

Przepraszam że śmiałam napisać Muzyczce w twoim temacie. Powiem szczerze że nie zwróciłam uwagi na to czyj to temat. Ktoś pytał odpowiedziałam z dobroci serca nie myśląc,że nie mogę.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: wyjazd na leczenie poszpitalne Bałtyk Świnoujście od 10.07.2018 z Gniezna

Post autor: GIENIA »

Wprawdzie ja nie zostałam upomniana ;) , ale juz nie róbmy dziewczyny tłoku w temacie ;) tylu piszących ...... i my ;)
Tadek 01
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 18 mar 2015 16:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: wyjazd na leczenie poszpitalne Bałtyk Świnoujście od 10.07.2018 z Gniezna

Post autor: Tadek 01 »

na 99% z wyjazdu nic nie bedzie siła wyższa a był tak blisko a miało być tak pięknie a tu BĘC szkoda -pozdrawiam wszystkich jadących do sanatorium i zyczę dużo zdrowia ,którego mi niestety zabrakło!!!!
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1691
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: wyjazd na leczenie poszpitalne Bałtyk Świnoujście od 10.07.2018 z Gniezna

Post autor: Muzyczka »

Witaj Tadek, wspieramy mocno Ciebie i życzymy zdrowia, jeszcze jest dużo czasu ...do 10.07..Może wyzdrowiejesz do Twojego wyjazdu . Oby tak było i bardzo bardzo Dbaj o to i o swoje zdrowie.. ja też niedawno chorowałam... Brałam antybiotyk i też się bałam co to będzie i dalej , muszę bardzo bardzo uważać i pilnować się...ale teraz lepiej i oby u Ciebie było podobnie że wyzdrowiejesz lub poprawi się tak żebyś mógł wyjechać, bo szkoda skierowania i wyjazdu...idź do lekarza jeszcze dziś..i leki już zażywaj...kuruj się... miej pozytywne nastawienie i nie poddawaj się....Z resztą sam wiesz najlepiej co zrobić na pewno. Życzę zdrowia i wszystkiego dobrego, pozdrawiam serdecznie
Tadek 01
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 18 mar 2015 16:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: wyjazd na leczenie poszpitalne Bałtyk Świnoujście od 10.07.2018 z Gniezna

Post autor: Tadek 01 »

Dzięki za rady ale w moim przypadków antybiotyki na niewiele sie zdadzą.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1691
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: wyjazd na leczenie poszpitalne Bałtyk Świnoujście od 10.07.2018 z Gniezna

Post autor: Muzyczka »

Witaj Tadek, nie wiem co i jak u Cb, ale trzeba mieć zawsze nadzieję....
Przepraszam ale nie wiem co w Twoim przypadku można robić, więc napisałem tak ogólnie. Proszę wszystkiego nie widzieć tak bardzo negatywnie . Przecież trzeba mieć zawsze nadzieję że mimo jakieś choroby mogą być dni lepszego samopoczucia i że będzie lepiej lub dobrze. Napisałam jak w moim przypadku było z antybiotykiem jak brałam,bo musiałam teraz niedawno..
I też muszę bardzo bardzo uważać żeby znowu nie zachorować.
Aczkolwiek mam w rodzinie dwa przypadki, gdzie te osoby muszą brać już sterydy i to jest jedyne w ich sytuacji lekarstwo.....Ponadto od wielu dni u nas w Polsce jest okropna, z wysoką temperaturą pogoda i wszyscy się źle czujemy w tym upale i tropiku, nawet Ci zdrowi......Wspieram mocno i życzę zdrówka, by widzieć na spokojnie światełko do wyzdrowienia, lub do lepszego samopoczucia...... Pozdrawiam....

.
Tadek 01
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 18 mar 2015 16:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: wyjazd na leczenie poszpitalne Bałtyk Świnoujście od 10.07.2018 z Gniezna

Post autor: Tadek 01 »

Wyjazd coraz bardziej sie oddala zazdroszcze wszystkim jadącym ale pozytywnie zazdroszcze, bawcie sie dobrze leczcie sie i wypoczywajcie .Pozdrawiam
Awatar użytkownika
MaryKate
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 491
Na forum od: 03 gru 2014 13:40
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: wyjazd na leczenie poszpitalne Bałtyk Świnoujście od 10.07.2018 z Gniezna

Post autor: MaryKate »

Tadek życzę zdrowia , do 10 lipca to jeszcze trochę czasu jest , chyba że juz oddałeś skierowanie i zrezygnowałeś ostatecznie .
Tadek 01
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 18 mar 2015 16:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: wyjazd na leczenie poszpitalne Bałtyk Świnoujście od 10.07.2018 z Gniezna

Post autor: Tadek 01 »

Dziękuje serdecznie MaryKate- skierowanie jeszcze mam bo przecież cuda sie zdarzaja, też jedziesz do Świnoujscia do Bałtyku?
ODPOWIEDZ