wyjazd na leczenie poszpitalne Bałtyk Świnoujście od 10.07.2018 z Gniezna

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: wyjazd na leczenie poszpitalne Bałtyk Świnoujście od 10.07.2018 z Gniezna

Post autor: GIENIA »

Muzyczka pisze: 23 maja 2018 22:34 ..Obecnie szukam teraz noclegu, na jedną dobę wcześniej, cały czas wydzwaniam po różnych miejscach na ulicy Słowackiego i w pobliżu Bałtyku... hihi...jestem narazie dobrej myśli...
Zapytaj w Wodniku ..
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: wyjazd na leczenie poszpitalne Bałtyk Świnoujście od 10.07.2018 z Gniezna

Post autor: Muzyczka »

Witaj, Gienia, Bardzo bardzo dziękuję. Dzwoniłam tam Dostałam ten telefon od pani z informacji turystycznej ze Świnoujścia.. natomiast Wodniku Pani powiedziała,że ma teraz malowanie i ma w sumie tylko tygodniowe turnusy, ale jak będzie miała coś wolnego to żeby później kontaktować się i dzwonić bliżej terminu mojego wyjazdu... serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wiadomość, hejka
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: wyjazd na leczenie poszpitalne Bałtyk Świnoujście od 10.07.2018 z Gniezna

Post autor: GIENIA »

Zapewne dzwoniłas do pensjonatu Wodnik , przy ul . Matejki , mnie chodziło o sanatorium Wodnik , przy ul Sienkiewicza 9 ...
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: wyjazd na leczenie poszpitalne Bałtyk Świnoujście od 10.07.2018 z Gniezna

Post autor: Muzyczka »

Witaj Gienia, bardzo bardzo dziękuję... jutro poszukam i zadzwonię... serdeczności, Pozdrawiam
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: wyjazd na leczenie poszpitalne Bałtyk Świnoujście od 10.07.2018 z Gniezna

Post autor: GIENIA »

A najlepiej jedź tym pociagiem o 17,30 z Krakowa , ok 8,0 będziesz na miejscu ..... zaoszczędzisz na noclegu :D .. ja właśnie tym jechałam :D
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: wyjazd na leczenie poszpitalne Bałtyk Świnoujście od 10.07.2018 z Gniezna

Post autor: Muzyczka »

Witaj szan.Gieniu, tak właśnie zrobiłam, mam bilet na sypialny na 17.19 z Krakowa. Ale wiesz jakie były kłopoty?, najpierw tydzień temu we wtorek był ten pociąg zablokowany, wtedy już można było miesiąc przed wyjazdem wykupowywac bilety..., w środę puścili tylko miejscówki a dopiero w czwartek dali kuszetki i sypialne miejsca.... Ja jeszcze wcześniej we wtorek wykupiłam na ten co jedzie w dzień i jest po 20:00 w Świnoujściu miejscówkę potem musiałam anulować straciłam 15% i kupiłam na ten sypialny..hi..ale noclegu szukam, będzie chciał mąż później dojechać.... dziękuję jeszcze raz, aczkilwiek wiesz, tak w ogóle to boję się wyjazdu, bo to będę pierwszy raz w Świnoujściu , nic nie znam , gdzie co i jak, i ponoć to sanat.Bałtyk jest nie za bardzo dobrym poziomie...hm.....Wszystkiego dobrego życze, serdecznie pozdrawiam...
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20127
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: wyjazd na leczenie poszpitalne Bałtyk Świnoujście od 10.07.2018 z Gniezna

Post autor: Felice »

Muzyczka fakt luksusów tam nie ma ale da się przeżyć.Najładniejsze o dziwo były pokoje czteroosobowe. Dwójki sympatyczne,ale wymagają gruntownego remontu.Generalnie są miejsca gdzie jest gorzej.
Tadek 01
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 18 mar 2015 16:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: wyjazd na leczenie poszpitalne Bałtyk Świnoujście od 10.07.2018 z Gniezna

Post autor: Tadek 01 »

Do Muzyczki i Felice -dziewczynki dlaczego piszecie na moim poscie jest mi miło ale nie wiem czy nie powinienem mieć wyrzutów sumienia czytając waszą korespondencje.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: wyjazd na leczenie poszpitalne Bałtyk Świnoujście od 10.07.2018 z Gniezna

Post autor: Muzyczka »

Witaj Tadek, przepraszamy.... ale ok.ok.mozna czytać, wiem jedziesz do Świnoujścia, do Bałtyku, na 10 -tego lipca autem ..gdyby coś i ktoś jechał.... powtórzę za Tobą, dokładnie wszystko wyżej określone, by kuknac... wszystkiego dobrego, ...a znasz Bałtyk, sanatorium? Byłeś może tam, nie boisz się, no ja wiem, duży jesteś... hihihihi...zartuje, slyszalam, że jedynek tam nie ma....ja jestem z wypadku pod Szczekocinami , wyleciałam z pociągu na nasyp i tak potrzebuję spokoju i odpoczynku,, i wiadomo rehabilitacji... Oby było dobrze, miłego spokojnego udanego wypoczynku....Przepraszam jeszcze raz... najlepszego... hejka
Tadek 01
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 18 mar 2015 16:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: wyjazd na leczenie poszpitalne Bałtyk Świnoujście od 10.07.2018 z Gniezna

Post autor: Tadek 01 »

Świnoujscie znam jak własną kieszeń- byłem tam już 3 razy w Swarożycu i 2 razy w Światowidzie jeżeli spojrzysz na mapę to te trzy sanatoria są w promieniu 100metrów dodając oczywiscie Bałtyk ,warunki w sanatoriach wiadomo nie są takie same jak w hotelach nie ten standard ale w/g mnie atmoserę tworza ludzie a nie miejsce i tak trzeba sie nastawiać na wyjazd, moja rada -po wyjsciu z pociągu szybciutko na prom ok 80 m) po przepłynieciu Świny taxi i do sanatorium w mysl zasady kto pierwszy ten lepszy i wtedy masz jakąś możliwosc wyboru pokoju i w zaufaniu powiem że lepiej prosić niż żądać.Pozdrawiam i do zobaczenia 10.07 2018
ODPOWIEDZ