wyjazd na leczenie poszpitalne Bałtyk Świnoujście od 10.07.2018 z Gniezna

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
MaryKate
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 496
Na forum od: 03 gru 2014 13:40
Staż sanatoryjny: 0

Re: wyjazd na leczenie poszpitalne Bałtyk Świnoujście od 10.07.2018 z Gniezna

Post autor: MaryKate »

Ja jadę na turnus rehabilitacyjny od 22 06 do 5 07 :)
Tadek 01
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 18 mar 2015 16:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: wyjazd na leczenie poszpitalne Bałtyk Świnoujście od 10.07.2018 z Gniezna

Post autor: Tadek 01 »

walcze o wyjazd ,19 czerwca lekarz zdecuduje czy moge jechać, kto może i chce proszę trzymajcie kciuki-Pozdrawiawiam wszystkich
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1699
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: wyjazd na leczenie poszpitalne Bałtyk Świnoujście od 10.07.2018 z Gniezna

Post autor: Muzyczka »

Witaj Tadek, tak jak piszesz... masz rację, i będzie dobrze...obt!!! I my też wspieramy cb.bardzo mocno i oczywiście cały czas trzymaliśmy i trzymamy kciuki za Twe zdrowie i wyjazd, życząc dużo, dużo zdrowia, optymizmu, pozytywnego nastawienia i siły..... Pogodnych chwil, dobrego samopoczucia..... serdecznie pozdrawiam.... Ja mam młyn w pracy, egzaminy w szkole muzycznej, potem zakończenie z pisaniem świadectw....i gdzie tu pakowanie, gdyż wyjazd za 1.5 tyg...eh...Trzeba więcej chyba optymizmu, o pracy codziennej tu u tam nie wspomnę, ale w życiu tak jest.... nie ma nic z niczego...teraz gonimy, potem wreszcie rehabilitacja i odpoczynek...oby.!!!!....też skończyłam brać drugi raz antybiotyk dwa dni temu, gdyż trzeba leczyć się...eh... Dużo wiary w siebie i w to co robisz, i powodzenia... życzę wszystkiego najlepszego... Pozdrawiam :)
Tadek 01
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 18 mar 2015 16:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: wyjazd na leczenie poszpitalne Bałtyk Świnoujście od 10.07.2018 z Gniezna

Post autor: Tadek 01 »

Jeden z wyników dobry- swiatełko e tunelu ciesze sie
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1699
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: wyjazd na leczenie poszpitalne Bałtyk Świnoujście od 10.07.2018 z Gniezna

Post autor: Muzyczka »

Witaj Tadek, o! Super.... Cieszę się, że jeden wynik dobry... Brawo!... Więcej spokoju u cb.i proszę, miej nadzieję. Dasz radę....Dbaj o siebie....Ale nie sądziłam, że tak masz przed wyjazdem, że musisz dokładnie sprawdzić swój organizm, czy jest z nim dobrze...że..czy będą dobre wyniki... Podziwiam. To jest rzeczywiście kłopotliwe troszku, gdybym ja sprawdzić tak musiała, to ojoj.....nie miałabym napewno wyników idealnych. Ty tak pisałeś, że lekarz 19 tego zadecyduje. Spokojnie. Będzie dobrze. Ważne jest Twoje nastawienie, mniej nerwów, czy zakłopotania , dużo spokoju i trzeba mieć nadzieję i wiarę, ze będzie dobrze... wysypiać się, nie nadwyrężać, uważać i dbać o siebie. Ja wiem łatwo mówić czy pisać, jak życie jest jakie jest..dużo trzeba spraw załatwiać, czy gonić i itd. Sama pracuje, duuuuzo pracy na koniec roku szkolnego, szkoda mówić.... Dasz radę, Będzie dobrze, czego Ci życzę... powodzenia, wszystkiego dobrego życzę. Pozdrawiam :)
Tadek 01
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 18 mar 2015 16:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: wyjazd na leczenie poszpitalne Bałtyk Świnoujście od 10.07.2018 z Gniezna

Post autor: Tadek 01 »

Muzyczka Ty to potrafisz człowieka podnieść na duchu dzięki za wszystko i mam nadzieje do zobaczenia 10.07.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1699
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: wyjazd na leczenie poszpitalne Bałtyk Świnoujście od 10.07.2018 z Gniezna

Post autor: Muzyczka »

Witaj Tadek, to Ty sam jesteś bardzo dzielny i sam dajesz dobie radę.... ze wszystkim...i będzie dobrze. Trzym się i życzę zdrówka i naj, najlepszego!!!! Pozdrawiam i do zobaczenia.... hejka :)
Tadek 01
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 18 mar 2015 16:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: wyjazd na leczenie poszpitalne Bałtyk Świnoujście od 10.07.2018 z Gniezna

Post autor: Tadek 01 »

OK
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1699
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: wyjazd na leczenie poszpitalne Bałtyk Świnoujście od 10.07.2018 z Gniezna

Post autor: Muzyczka »

Witaj Tadek dzisiaj 19 czerwca ...Trzymam mocno cały czas kciuki i cały czas myślę że u ciebie będzie dobrze Serdecznie pozdrawiam życzę wszystkiego dobrego Ja już jutro wyjeżdżam też uważam na swoje zdrowie Mam nadzieję że będzie dobrze wszystkiego dobrego życzę pozdrawiam serdecznie..
Tadek 01
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 18 mar 2015 16:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: wyjazd na leczenie poszpitalne Bałtyk Świnoujście od 10.07.2018 z Gniezna

Post autor: Tadek 01 »

Miłej i bezpiecznej podróży życzę ,pogody i fajnego towarzystwa w sanatorium udanych i przydatnych zabiegów no i całej mocy atrakcji.Pozdrawiam i do zobaczenie (mam taką nadzieje) 10 lipca
ODPOWIEDZ