Ciechocinek Kolejowy 27.05-19.06

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
MegiMar
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 199
Na forum od: 15 gru 2017 03:41
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Ciechocinek Kolejowy 27.05-19.06

Post autor: MegiMar »

Dostałam skierowanie w tym terminie, może ktoś jeszcze, pozdrawiam wszystkich oczekujących i wyjeżdżających🌞
Awatar użytkownika
maria 71
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 185
Na forum od: 19 kwie 2016 10:41
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Ciechocinek Kolejowy 27.05-19.06

Post autor: maria 71 »

Termin podobny 26 maj, Gracja :) Pozdrawiam :kwiat:
MegiMar
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 199
Na forum od: 15 gru 2017 03:41
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Ciechocinek Kolejowy 27.05-19.06

Post autor: MegiMar »

Zatem do zobaczenia na wieczorkach w Kolejowym lub na fajfach w Zdrojowej💃🏼Nie wiem, ci prawda, gdzie jest Gracja ale w Ciechocinku wszędzie blisko i pewnie mnóstwo kwiatów teraz kwitnie, miłego wypoczynku i udanych, czyli trafnych zabiegów 🤞a skąd jedziesz?
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2132
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Ciechocinek Kolejowy 27.05-19.06

Post autor: Chmurka07 »

Witam i pozdrawiam z Ciechocinka. Kwatków duzo kwitnie ale jeszcze nue wszystkue rabatki są obsadzone. Ekipy pracują.Przyjeżdżajcie dziewczynki muzyka gra od rana do nocy mniie powoli już te hulanki nudzą :lol: a zabiegi niemal czynią cuda :lol: Ciechocinek w maju jest piękny.
Awatar użytkownika
maria 71
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 185
Na forum od: 19 kwie 2016 10:41
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Ciechocinek Kolejowy 27.05-19.06

Post autor: maria 71 »

W piątek wieczorem jestem. Jakoś chyba się zlokalizujemy Chmurko😉 Póki co podglądam Ciechocinek na kamerach i widzę, że pogoda jest przednia😎Do zobaczenia.
MegiMar
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 199
Na forum od: 15 gru 2017 03:41
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Ciechocinek Kolejowy 27.05-19.06

Post autor: MegiMar »

Chmurka07 pisze: 23 maja 2018 18:20 Witam i pozdrawiam z Ciechocinka. Kwatków duzo kwitnie ale jeszcze nue wszystkue rabatki są obsadzone. Ekipy pracują.Przyjeżdżajcie dziewczynki muzyka gra od rana do nocy mniie powoli już te hulanki nudzą :lol: a zabiegi niemal czynią cuda :lol: Ciechocinek w maju jest piękny.
Witam, ale najpewniej tańcujesz na wieczorku, a właśnie, jakie lokale polecasz na tańce❓ no i żeby w miarę dobrze grali, bo jak byłam w styczniu, to w Zdrojowej było najsympatyczniej, ale w weekendy to był tam tłok, że się każdy o każdego obijał, najmniej przyjemnie było w kolejowym, szef i kelnerki b. niemili, zwłaszcza dla kuracjuszek z ZUS, ponoć nie byłyśmy pożądanymi osobami😜gdyż jak to określił ajent, nie byłyśmy lojalne🤔 Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Ciechocinek Kolejowy 27.05-19.06

Post autor: Felice »

Zdecydowanie Zdrojowa. Fajfy na tarasie przyciągają tłumy. W wojsku jest też co wieczór bardzo ciasno. Milutko jest w Klinice pod Tężniami - fajny zespół i fajna zabawa.
Chmurko pozdrawiamy Ciebie cieplutko.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Ciechocinek Kolejowy 27.05-19.06

Post autor: Muzyczka »

Witam, byłam w kolejowym w kwietniu i było super... Co do lokalów, które ewentualnie mogłabym polecić to polex, dawne łazienki biały budynek.... Oczywiście może być kolejowy ale zależy który z panów gra... lepiej ten młodszy mniejszy i szczuplejszy gra... hihi... Natomiast oczywiście Zdrojowa tylko nie w soboty.... Polecam też czasem , raz, można zajść do julianówki, tam z tyłu jest Urocza..... Pan który tam gra też ładnie ale tzw.muzyke biesiadną i dawniejszą...Można polecić też wojskowy tam dwóch panów gra na zmianę ale gorzej jest z tym miejscem do tańczenia Tam też jakoś się uda pobawić... W innych lokalach nie byłam.. jeszcze ewentualnie ta słynna stodoła, niestety mnie tam się nie podobało i dziwnie grali.... Wszystko też zależy od towarzystwa, najlepiej mieć udane grono i dobrą paczkę ludzi i to 50% powodzenia.. życzę wszystkiego dobrego superowych zabiegów i miłego pobytu, pozdrawiam
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2132
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Ciechocinek Kolejowy 27.05-19.06

Post autor: Chmurka07 »

Felice pisze: 23 maja 2018 23:06 Zdecydowanie Zdrojowa. Fajfy na tarasie przyciągają tłumy. W wojsku jest też co wieczór bardzo ciasno. Milutko jest w Klinice pod Tężniami - fajny zespół i fajna zabawa.
Chmurko pozdrawiamy Ciebie cieplutko.
Felice buziaczki i wszystkiego dobrego, Ciechocinek bedę wspominała miło, masz w tym swój udział :serce:
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2132
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Ciechocinek Kolejowy 27.05-19.06

Post autor: Chmurka07 »

MegMar na fajfy Zdrojowa bez konkurencji, wieczorem dużo zależy od towarzystwa z jakim się bawisz. Przyjedziesz zobaczysz i dokonasz wyboru :lol:
ODPOWIEDZ