Wysowa Zdrój,17.09.ośrodek BESKID

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Petrosj
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 196
Na forum od: 14 gru 2017 07:50
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wysowa Zdrój,17.09.ośrodek BESKID

Post autor: Petrosj »

Anet Ka pisze: 19 sie 2018 20:02 Ja jadę 17.09 do Beskidu 👋
Ja jade za 2 tygodnie do Beskidu na turnus ZUS od 28.11.
Jak wygladaja tam godziny zabiegow ? Caly dzien ? Pol dnia ? Czy basen w tym samym budynku ? Jesli nie, to przeziebienie murowane jak rok temu
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14294
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wysowa Zdrój,17.09.ośrodek BESKID

Post autor: ANDY12345 »

Z ZUS zawsze zabiegi do i po południu, basen w Biawenie ale rzadko dają, zabiegi rejestrowane elektronicznie ta że będziesz miał czas wypełniony. pozdrawiam
Awatar użytkownika
mart 36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 254
Na forum od: 03 kwie 2017 08:32
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Wysowa Zdrój,17.09.ośrodek BESKID

Post autor: mart 36 »

Ja z moją współlokatorka zabiegi miałysmy tylko do obiadu po nim o 14.10 Gimnastyka w terenie. Po odbiciu karty można było robić co się chcialo :lol: spać w pokoju lub spacerować. Ale ludzie z mojego turnusy miewali gimnastykę indywidualną nawet o godz 15.wszystko zależało od zaplanowania. Warto być rano w ośrodku. Wówczas szybciej załatwi się pielęgniarke lekarza i można we wcześniejszych godzinach odbywać zabiegi
Petrosj
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 196
Na forum od: 14 gru 2017 07:50
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wysowa Zdrój,17.09.ośrodek BESKID

Post autor: Petrosj »

ANDY12345 pisze: 11 lis 2018 21:27 Z ZUS zawsze zabiegi do i po południu, basen w Biawenie ale rzadko dają, zabiegi rejestrowane elektronicznie ta że będziesz miał czas wypełniony. pozdrawiam

Na zabiegi jak najbardziej chce chodzic, bez uników, tylko basen bym sobie odpuscil skoro go nie daja tak chętnie bo jestem po poważnym przeziębieniu, po antybiotykach i nie chcę złapać nastepnego na dochodzeniu, a żadnego tunelu pomiedzy ośrodkami to chyba nie ma ?
Pytam bo są osrodki z przejsciami podziemnymi pomiedzy obiektami.
Petrosj
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 196
Na forum od: 14 gru 2017 07:50
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wysowa Zdrój,17.09.ośrodek BESKID

Post autor: Petrosj »

mart 36 pisze: 12 lis 2018 20:39 Ja z moją współlokatorka zabiegi miałysmy tylko do obiadu po nim o 14.10 Gimnastyka w terenie. Po odbiciu karty można było robić co się chcialo :lol: spać w pokoju lub spacerować. Ale ludzie z mojego turnusy miewali gimnastykę indywidualną nawet o godz 15.wszystko zależało od zaplanowania. Warto być rano w ośrodku. Wówczas szybciej załatwi się pielęgniarke lekarza i można we wcześniejszych godzinach odbywać zabiegi
Niestety, bede dopiero na 11:00 pomimo, że wyjezdzam z domu poprzedniego dnia ok 22:00, to jest takie zadupie ze ciezko tam dojechać, pociagów mało w środku tygodnia bo pełno remontów (3 przesiadki), a bezposrednie autobusy jada tylko w weekend.
Awatar użytkownika
mart 36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 254
Na forum od: 03 kwie 2017 08:32
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Wysowa Zdrój,17.09.ośrodek BESKID

Post autor: mart 36 »

To jest odpowiednia pora na przyjazd i zakwaterowanie. Też o tej porze byłyśmy. Niektórzy dopiero na wieczór się zjeżdżają na turnusy.
Petrosj
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 196
Na forum od: 14 gru 2017 07:50
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wysowa Zdrój,17.09.ośrodek BESKID

Post autor: Petrosj »

W styczniu byłem z NFZ w Mieszku - Długopole Zdrój, to dwa dni byłem sam w pokoju 3-osobowym, dopiero potem sielanka sie skonczyla i dorzucili mi jedną osobę. Cieszyłbym się gdyby mi nie dali gimnastyki w basenie, bo podobno trzeba dochodzić, nie ma podziemnego przejscia miedzy budynkami, a jestem swieżo po infekcji wirusowo-bakteryjnej. Dopiero wzmacniam się po antybiotyku - jeszcze mam zaniżona hemoglobine. Ale o tym już wspomniałem...
Awatar użytkownika
mart 36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 254
Na forum od: 03 kwie 2017 08:32
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Wysowa Zdrój,17.09.ośrodek BESKID

Post autor: mart 36 »

W Beskidzie jak już czytałeś basenu nie ma i należy przejść do macierzystego ośrodka Biawena.zawsze można z lekarzem się dogadać.
Petrosj
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 196
Na forum od: 14 gru 2017 07:50
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wysowa Zdrój,17.09.ośrodek BESKID

Post autor: Petrosj »

A czy żarcie ogólnie dobre ? Nie trzeba dokupować w supermarkecie - jeśli w ogóle jest ? I jak w tej mieścinie z płatnościami ? Czy chodzi tylko gotówka czy można zapłacic karta ewentualnie podjąć z bankomatu lub BLIKIEM ? Odzwyczaiłem sie od noszenia duzej gotówki.
Buntownik
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 82
Na forum od: 17 lis 2018 02:03
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wysowa Zdrój,17.09.ośrodek BESKID

Post autor: Buntownik »

W Wysowej blisko cerkwi gdzie mieści się dyrekcja ośrodka jak i apteka jest bankomat,pieniądze możesz też wyciągnąć na poczcie.Na mieście są całe dwa sklepy hitpol i delikatesy centrum można tam płacić kartą.Tylko gotówką zapłacisz w parku wodnym 10 zł za 75 minut kąpieli ww dni robocze do godz 15,po godzinie 15 i w weekendy zapłacisz 15 zł i basen trzeba opuścić do godz 20.30.Gotówką zapłacisz też tylko i wyłącznie w pijalni wód w parku zdrojowym.Ja w hitpolu parę razy spotkałem się z sytuacją ze serwer z płatnościami kartą im padał.

Jeszcze uwaga jak masz w planie wypad na Słowację za wczasu pomyśl by mieć przy sobie euro-ja w Wysowej kantoru nie uświadczyłem.Pytaj o co chcesz aczkolwiek uprzedzam ja siedziałem w Biawenej.
ODPOWIEDZ