Wysowa Zdrój,17.09.ośrodek BESKID

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Anet Ka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 41
Na forum od: 19 sie 2018 20:00
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wysowa Zdrój,17.09.ośrodek BESKID

Post autor: Anet Ka »

Ja byłam w Rymanowie w Kasztanowym dworze-porażka. Jakieś prowizoryczne zaplecze zabiegowe. Na większość zabiegów trzeba było chodzić do innego sanatorium. Jeżeli chodzi o posiłki to trzeba było czytać co się je, bo potrawy dziwnie wyglądały i tak samo smakowały :lol: byłam jeszcze w Iwoniczu Ziemowit. Tam spoko. Jedzenie super, super obsługa i zabiegi. W sumie luz. Jak wszyscy byli grzeczni to traktowali nas jak doroslych😉😛
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14310
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wysowa Zdrój,17.09.ośrodek BESKID

Post autor: ANDY12345 »

Ja też ale do Krynicy, an ;)
Awatar użytkownika
Anet Ka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 41
Na forum od: 19 sie 2018 20:00
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wysowa Zdrój,17.09.ośrodek BESKID

Post autor: Anet Ka »

mart 36 pisze: 01 wrz 2018 14:00 Jak najbardziej możesz podać namiary na siebie w prywatnej wiadomości. :) To od wtorku będziemy Ciebie nagabywały pytaniami odnośnie tego ośrodka,Chociaż prawde mówiąc mi po Osieczku już nic nie jest straszne,Aby współspaczka ;) była super,to te 24 dni minie momentalnie,Marta
Ja to właśnie boję się tego jaka,, współspaczka,, się trafi, bo to chyba najważniejsze. I to mnie tylko stresuje🙄 Reszta do przeżycia😉 wszędzie się odnajde. Do tej pory super współlokatorki miałam i kontakt utrzymujemy cały czas☺️
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14310
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wysowa Zdrój,17.09.ośrodek BESKID

Post autor: ANDY12345 »

Nie martw się na zapas, tyle osób będzie, że na pewno grupkę stworzycie, myśl pozytywnie, martw się jak będziesz miała ułożone zabiegi i ile czasu wolnego Ci pozostanie bo to jest jedna wielka niewiadoma. Andrzej :lol:
Awatar użytkownika
mart 36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 254
Na forum od: 03 kwie 2017 08:32
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Wysowa Zdrój,17.09.ośrodek BESKID

Post autor: mart 36 »

Andrzej sanatorium ZUS rządzi sie troszkę innymi prawami bo czasu jest dużo mniej z racji 5 zabiegów dziennie NFZ to tylko 3. Więc czas można zagospodarować inaczej. Jak byłam w Krynicy w Beskidzie to aż 6 zabiegów dziennie miałam. W ostatnim tygodniu już ogromną rotacja była :D i łatwiej można było czas sobie zaplanować.
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14310
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wysowa Zdrój,17.09.ośrodek BESKID

Post autor: ANDY12345 »

Wiem o tym Marto, bo poprzednie miałem z ZUS, a teraz szpitalne i niekiedy jak ma się szczęście to zabiegi można wykonać bardzo szybko, gorzej z pogadankami, wykładami, relaksami. W Krynicy w SDZ zabiegi kończyłem o 9.30- 9.45 ale zaczynałem przed śniadaniem. Wszystko zależy od rehabilitantów i czy są okienka. Po drugie niektórzy rezygnowali bo mieli problemy zdrowotne, ale tak jak mówię wszystko zależy od ośrodka. Daj znać czy doszła do Ciebie wiadomość bo jeszcze nigdy tą drogą nie wysyłałem. an :)
Awatar użytkownika
mart 36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 254
Na forum od: 03 kwie 2017 08:32
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Wysowa Zdrój,17.09.ośrodek BESKID

Post autor: mart 36 »

Nic nie doszło do mnie. Żadna prywatna wiadomość od Ciebie. W Busku w sanatorium poszpitalnym miałam 3 zabiegi dziennie. Teraz na skierowaniu do Ciechocinka mam napisane minimum 4 zabiegi dziennie i 28 dni turnus ma trwać. :) również poszpitalne :)
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14310
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wysowa Zdrój,17.09.ośrodek BESKID

Post autor: ANDY12345 »

Ok jak będę na miejscu to napiszę ogólnie a myślę ze czwartek odpowiem na to co was będzie interesowało an :)
SMS przyszedł.
Awatar użytkownika
mart 36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 254
Na forum od: 03 kwie 2017 08:32
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Wysowa Zdrój,17.09.ośrodek BESKID

Post autor: mart 36 »

A dziś to już pewnie na walizkach jestes :D Szczerze powiedziawszy ja najchętniej już bym wyjeżdzała,uwielbiam ten klimat sanatoryjny,pracownika przygotowałam na moja nieobecnosc a tu jeszcze 2 tyg czekania.,Oby udało sie Tobie już coś w czwartek nam przekazać odnośnie tego ośrodka to byłoby super :)
Awatar użytkownika
mart 36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 254
Na forum od: 03 kwie 2017 08:32
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Wysowa Zdrój,17.09.ośrodek BESKID

Post autor: mart 36 »

Anet Ka pisze: 01 wrz 2018 16:19
mart 36 pisze: 01 wrz 2018 14:00 Jak najbardziej możesz podać namiary na siebie w prywatnej wiadomości. :) To od wtorku będziemy Ciebie nagabywały pytaniami odnośnie tego ośrodka,Chociaż prawde mówiąc mi po Osieczku już nic nie jest straszne,Aby współspaczka ;) była super,to te 24 dni minie momentalnie,Marta
Ja to właśnie boję się tego jaka,, współspaczka,, się trafi, bo to chyba najważniejsze. I to mnie tylko stresuje🙄 Reszta do przeżycia😉 wszędzie się odnajde. Do tej pory super współlokatorki miałam i kontakt utrzymujemy cały czas☺️
A może skoro obie jesteśmy w tym samym wieku to dostaniemy przydział na siebie :D ;)
ODPOWIEDZ