Wysowa Zdrój,17.09.ośrodek BESKID

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Anet Ka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 41
Na forum od: 19 sie 2018 20:00
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wysowa Zdrój,17.09.ośrodek BESKID

Post autor: Anet Ka »

No może😊 mam nadzieję, że kierują się kryterium wiekowym a nie jak popadnie. Moja poprzednia współlokatora dostała pokój z panem🤣 jakież było jej zdziwienie jak weszła do pokoju he he... Pan jak najbardziej był zadowolony😉
Awatar użytkownika
mart 36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 254
Na forum od: 03 kwie 2017 08:32
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Wysowa Zdrój,17.09.ośrodek BESKID

Post autor: mart 36 »

Pokój z panem? :o jestem co najmniej zdziwiona.Ja tylko w pierwszym ośrodku miałam młodszą wspólokatorkę.W kolejnych dużo starsze dziewczyny,bardzo rozrywkowe,W ostatnim ośrodku w Busku pokój 3 osobowy,palące 2 wspólokatorki :( ale na dansingi chodziłyśmy :lol: to była rekompensata.Jeszcze 2 tyg i wszystko sie okaze :)Wyślę Ci namiary na siebie w prywatnej wiadomości
Awatar użytkownika
Anet Ka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 41
Na forum od: 19 sie 2018 20:00
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wysowa Zdrój,17.09.ośrodek BESKID

Post autor: Anet Ka »

Mam nadzieję, że to do Cb wysłałam wiadomość na fb 🤭
Awatar użytkownika
mart 36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 254
Na forum od: 03 kwie 2017 08:32
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Wysowa Zdrój,17.09.ośrodek BESKID

Post autor: mart 36 »

:( Niestety nie do mnie :(
Awatar użytkownika
Anet Ka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 41
Na forum od: 19 sie 2018 20:00
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wysowa Zdrój,17.09.ośrodek BESKID

Post autor: Anet Ka »

Nie do Cb? 😨
Awatar użytkownika
mart 36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 254
Na forum od: 03 kwie 2017 08:32
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Wysowa Zdrój,17.09.ośrodek BESKID

Post autor: mart 36 »

Na szczeście wszystko wyjaśnione i zyskałam nowa koleżankę :D Może ktoś sie jeszcze ujawni :?: już nie długo przeciż turnus sie zaczyna :)
Petrosj
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 196
Na forum od: 14 gru 2017 07:50
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wysowa Zdrój,17.09.ośrodek BESKID

Post autor: Petrosj »

Jadę do Beskida na 24 dni, skierowanie od 28.11.br, pewnie o tej porze to tam pelno sniegu, komunikacja na pewno żadna a z Warszawy trzeba jakoś dojechać i coś jeszcze robic na miejscu w czasie pozazabiegowym. W dzień przyjazdu nie kursuje żaden autobus z głębi kraju.
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14311
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wysowa Zdrój,17.09.ośrodek BESKID

Post autor: ANDY12345 »

Witam niestety z netem problemy czeste przerwy problemy z zalogowaniem. Ośrodek bardzo fajny nasłonecznione pokoje (jedne rano drugie po południu) z balkonami i małymi suszarkami, talerzyki sztućce czajnik w pokoju, obsługa bardzo miła i uśmiechnięta, jedzenie dla mnie bardzo dobre i urozmaicone, zabiegi rej. elektronicznie, ładny park z pijalnią na spacery i kuracje wodne, często organizowane wycieczki 2, 4, 8 km. dużo kawiarenek i miejsc do zjedzenia smacznych potraw, spokój cisza luz i "trójkąt bermudzki" Beskid-Biawena-IZC. W tych dwóch ostatnich codziennie możliwość potańczenia i napicia się czegoś mocniejszego. Pogoda była bardzo piękna i nawet pogoda która się popsuła na sam koniec nie zniechęciłaby mnie do pozostania dłużej. na brzydką pogodę jest stół do bilarda (2 pln) ping-ponga, polecam zabrać karty i szybko znaleźć chętnych gdy zacznie padać. W sumie z pobytu jestem bardzo zadowolony dlatego mocna piątka. an :D
Janina Czarna
Posty: 1
Na forum od: 10 lis 2018 18:52

Re: Wysowa Zdrój,17.09.ośrodek BESKID

Post autor: Janina Czarna »

ANDY12345 pisze: 26 wrz 2018 18:51 Witam niestety z netem problemy czeste przerwy problemy z zalogowaniem. Ośrodek bardzo fajny nasłonecznione pokoje (jedne rano drugie po południu) z balkonami i małymi suszarkami, talerzyki sztućce czajnik w pokoju, obsługa bardzo miła i uśmiechnięta, jedzenie dla mnie bardzo dobre i urozmaicone, zabiegi rej. elektronicznie, ładny park z pijalnią na spacery i kuracje wodne, często organizowane wycieczki 2, 4, 8 km. dużo kawiarenek i miejsc do zjedzenia smacznych potraw, spokój cisza luz i "trójkąt bermudzki" Beskid-Biawena-IZC. W tych dwóch ostatnich codziennie możliwość potańczenia i napicia się czegoś mocniejszego. Pogoda była bardzo piękna i nawet pogoda która się popsuła na sam koniec nie zniechęciłaby mnie do pozostania dłużej. na brzydką pogodę jest stół do bilarda (2 pln) ping-ponga, polecam zabrać karty i szybko znaleźć chętnych gdy zacznie padać. W sumie z pobytu jestem bardzo zadowolony dlatego mocna piątka. an :D
Z opinią całkowicie się zgadzam,dodam,ze byłam w Beskidzie w tym samym czasie.
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14311
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wysowa Zdrój,17.09.ośrodek BESKID

Post autor: ANDY12345 »

A dlaczego się wcześniej nie odezwałaś ? :?:
ODPOWIEDZ