Wysowa Zdrój,17.09.ośrodek BESKID

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
mart 36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 254
Na forum od: 03 kwie 2017 08:32
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Wysowa Zdrój,17.09.ośrodek BESKID

Post autor: mart 36 »

Charakterystyczna to ja jestem,Jeszcze młoda :D 37 latka blondynka zawsze uśmiechnieta i znacznie niepełnosprawna,widać z daleka że pękł mi tętniak bo ciągnę nogą i nie ruszam lewą ręką :(
Awatar użytkownika
Anet Ka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 41
Na forum od: 19 sie 2018 20:00
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wysowa Zdrój,17.09.ośrodek BESKID

Post autor: Anet Ka »

mart 36 pisze: 01 wrz 2018 10:29 Charakterystyczna to ja jestem,Jeszcze młoda :D 37 latka blondynka zawsze uśmiechnieta i znacznie niepełnosprawna,widać z daleka że pękł mi tętniak bo ciągnę nogą i nie ruszam lewą ręką :(
Ooo to jesteśmy w podobnym wieku i ja też wesoła blondyna☺️☺️☺️
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14297
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wysowa Zdrój,17.09.ośrodek BESKID

Post autor: ANDY12345 »

Będę we wtorek na miejscu to jak będę mógł napiszę co się dzieje, jak wygląda sytuacja żebyście nie jechały w ciemno. Podobno jest darmowy net w kawiarence nie wiem jaki szybki bo np. w Muszynie w Instytucie Zdrowia Człowieka tak zamulony że otwarcie strony trwało kilkanaście lub dłużej sekund. Na teraz pok. podobno 2 - 4 osób z tym że dla ZUS powinny być dwójki. W pokojach tv net płatny parking też, szklanki talerzyki w pokojach jedzenie podobno smaczne. Jak się odezwę to będziecie mogli pytać. Pozdro an :D
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14297
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wysowa Zdrój,17.09.ośrodek BESKID

Post autor: ANDY12345 »

PS. Jeśli będziecie chciały porozmawiać to wyślę nr tel na priv. bo adm. usuwa < RODO > tylko dlaczego jak to są moje dane. an :lol:
Awatar użytkownika
Anet Ka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 41
Na forum od: 19 sie 2018 20:00
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wysowa Zdrój,17.09.ośrodek BESKID

Post autor: Anet Ka »

Wszelkie info mile widziane😉☺️
Awatar użytkownika
mart 36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 254
Na forum od: 03 kwie 2017 08:32
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Wysowa Zdrój,17.09.ośrodek BESKID

Post autor: mart 36 »

Jak najbardziej możesz podać namiary na siebie w prywatnej wiadomości. :) To od wtorku będziemy Ciebie nagabywały pytaniami odnośnie tego ośrodka,Chociaż prawde mówiąc mi po Osieczku już nic nie jest straszne,Aby współspaczka ;) była super,to te 24 dni minie momentalnie,Marta
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14297
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wysowa Zdrój,17.09.ośrodek BESKID

Post autor: ANDY12345 »

Niestety każdy ośrodek jest inny, są plusy i minusy, nie ma idealnego tak jak ludzie. Najważniejsze żebyśmy zyskali to po co przyjechaliśmy i odpoczęliśmy psychicznie bo jak głowa odmówi to nic po reszcie ciała. an :)
Awatar użytkownika
Anet Ka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 41
Na forum od: 19 sie 2018 20:00
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wysowa Zdrój,17.09.ośrodek BESKID

Post autor: Anet Ka »

A gdzie byliście już na kuracji i jak wrażenia?
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14297
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wysowa Zdrój,17.09.ośrodek BESKID

Post autor: ANDY12345 »

Ostatnio w Muszynie w IZC swoją opinię zamieściłem na forum (opinie o sanatoriach) a wcześniej w Krynicy Stary Dom Zdrojowy. Jak będziemy pamiętali i wspominali zależy moim zdaniem od pacjentów i pogody, a reszta to sprawy drugorzędne. an :lol:
Awatar użytkownika
mart 36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 254
Na forum od: 03 kwie 2017 08:32
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Wysowa Zdrój,17.09.ośrodek BESKID

Post autor: mart 36 »

Byłam w pierwszym sanatorium w Iwoniczu,poźniej Krynica,nieszczęsny Osieczek i Busko.W kazdym było inaczej,Ale i do każdego z nich ponownie z tymi samymi kuracjuszami chętnie bym wróciła :D Ten klimat wspólnej kuracji jest niepowtarzalny,i całkowity brak bariery wiekowej,W ośrodku wszyscy jesteśmy młodzi :D Z ludzmi ze wszystkich ośrodków mam kontakt,nawet spotykaliśmy sie już kilkakrotnie :D
ODPOWIEDZ