KRYNICA ZDRÒJ —BESKID od 15.07.2018

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
ULLJ
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 06 cze 2018 22:31
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: KRYNICA ZDRÒJ —BESKID od 15.07.2018

Post autor: ULLJ »

To już wiemy, jak planujemy dojechać. Może jeszcze ktoś się ujawni z naszego turnusu i dołaczy do nas. ZAPRASZAMY. Krysiu, jeśli będę jechać z Poznania to dam Ci znać. Pozdrawiam.
krysia1932
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 72
Na forum od: 15 kwie 2017 16:26

Re: KRYNICA ZDRÒJ —BESKID od 15.07.2018

Post autor: krysia1932 »

Witajcie fajni kuracjusze. :serce: Może mała podpowiedź o samym ośrodku. Jakie zbiegi. Co warto zabrać. Czy obsługa jest pomocna. Które piętro jest po remoncie. A gdzie remont wre. Jak raniutko się jest to jest szansa na 1. Bardzo nam pomogą takie podpowiedzi. Z góry dzięki. Aha czy jest problem z godziną "0" tj. o powrocie o 22. PA :kwiat:
Awatar użytkownika
Ania13
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 13 cze 2018 08:58
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: KRYNICA ZDRÒJ —BESKID od 15.07.2018

Post autor: Ania13 »

Hejka:) :kwiat:
Dzwoniłam aby zapytać się o parking i jak na razie dowiedziałam się tylko tyle, że parkingi są płatne 8 i 10 zł za dobę. Pokoje są 2 i 3 osobowe, oraz trzeba tam dotrzeć między godziną 8 a 20- tą. Na innym forum wyczytałam, że basen oraz niektóre zabiegi są poza budynkiem i trzeba jakiś kawałek z resztą nie mały dojeżdżać busem. :o Co do remontu to tylko wyczytałam, że był kiedyś, a czy nadal trwa nic nie piszą. :) :) Jak będzie naprawdę dowiemy się na miejscu. :kwiat: ;)
Ola35
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 94
Na forum od: 16 maja 2018 14:59
Oddział NFZ: Śląski

Re: KRYNICA ZDRÒJ —BESKID od 15.07.2018

Post autor: Ola35 »

Sanatorium na stromej górze. Część ma być przeznaczona na oddział szpitalny. Droga dojazdowa do parkingu to same dziury. Na basen trzeba dochodzić lub dojeżdżać busikiem do sanatorium Continental. Prawdopodobnie cześć lepszych zabiegów można zrobić tylko za pieniądze. Recepcjonistki bardzo niemiłe. :D
Awatar użytkownika
ULLJ
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 06 cze 2018 22:31
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: KRYNICA ZDRÒJ —BESKID od 15.07.2018

Post autor: ULLJ »

Ola, dlaczego napisałaś, że prawdopodobnie lepsze zabiegi są odpłatne ? Byłaś w Beskidzie ?
Ola35
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 94
Na forum od: 16 maja 2018 14:59
Oddział NFZ: Śląski

Re: KRYNICA ZDRÒJ —BESKID od 15.07.2018

Post autor: Ola35 »

Była moja przyjaciółka i twierdzi że cześć zabiegów jest dostępna tylko komercyjnie. Ja byłam w Continentalu. Dla mnie Krynica nic takiego. Mało do spacerów. Za to są najlepsze lody jakie jadłam. Kto jest po operacji kręgosłupa lub nóg ma problem z podejściem.
irenae
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 183
Na forum od: 16 lut 2012 22:01

Re: KRYNICA ZDRÒJ —BESKID od 15.07.2018

Post autor: irenae »

WITAM
Jeśli mogę wam podpowiedzieć to, dojazd z Poznania bezpośrednio do Krynicy Z autobusem Vojadzer (wyjazd z Poznania póżnym wieczorem i jesteś w Krynicy 10. 30. Była w ubiegłym roku w sierpniu i chętnie bym pojechała w tym roku też. Dementuje informacje dot. zabiegów, wszystkie na miejscu z wyjątkiem basenu (w Continentalu) dowóz busem z ośrodka na basen i z powrotem. Jeśli chodzi o okolice, piękna jest gdzie spacerować, oprócz tego mnóstwo wycieczek, krajowych i zagranicznych, słowem nie ma chwili aby się nudzić, oprócz tego wieczorki taneczne.....................
Natomiast jeśli chodzi o warunki mieszkaniowe i wyżywienie , to jak na fundusz to nie można narzekać.

pozdrawiam i życzę udanego pobytu IE. :lol: :lol:
krysia1932
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 72
Na forum od: 15 kwie 2017 16:26

Re: KRYNICA ZDRÒJ —BESKID od 15.07.2018

Post autor: krysia1932 »

Dziękujemy za podpowiedź co do dojazdu, na pewno skorzystam. Dojazd bez przesiadek jest super. Nie martwią mnie negatywne posty, sama ocenię wszystko, a Krynica przez wszystkich jest dobrze oceniana więc mogę się tylko cieszyć . Pozdrawiam przyszłych kuracjuszy. :D
Awatar użytkownika
ULLJ
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 06 cze 2018 22:31
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: KRYNICA ZDRÒJ —BESKID od 15.07.2018

Post autor: ULLJ »

Dziękuję także za podpowiedź dojazdu do Krynicy. Moja znajoma jechała tym autobusem i chwaliła dojazd. Dzwoniłam do Beskidu i usłyszałam odpowiedź, że nie odbierają walizek przesłanych kurierem (nie mają, gdzie ich przechować do niedzieli). Niestety walizka musi dojechać najwcześniej w poniedziałek, jak już będę w Krynicy. Pozdrawiam wszystkich.
krysia1932
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 72
Na forum od: 15 kwie 2017 16:26

Re: KRYNICA ZDRÒJ —BESKID od 15.07.2018

Post autor: krysia1932 »

No to mamy z góreczki. :D odliczanie się zaczęło. Pogoda na lato chyba już była. Będziemy nawilżać buźki w deszczu. :kwiat: Zresztą z balkonu piękne widoki na Krynicę to zrobimy zbióreczkę balkonową. Pozdrawiam i integrujmy się. :kwiat:
ODPOWIEDZ