Stróże od 22 lipca 2018r.

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
dudex
Posty: 2
Na forum od: 11 cze 2018 13:43
Oddział NFZ: Śląski

Stróże od 22 lipca 2018r.

Post autor: dudex »

Witam. Otrzymałem skierowanie z ZUS-u na 22 lipca 2018r. Czy ktoś wie jak wygląda sprawa zaparkowania samochodu w tejże okolicy? Czy jest jakiś parking strzeżony?
Awatar użytkownika
menia21
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 10 maja 2017 11:08
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Stróże od 22 lipca 2018r.

Post autor: menia21 »

Dzień dobry.
Byłam w Stróżach w 2017 r. Parkować można bezpłatnie na terenie stadniny 900 metrów od obiektu.Parking nie jest strzeżony ale jest bezpieczny, na noc jest zamykany.Jest też mały parking przy stadionie obok budynku sanatorium , ale mówią żeby tam nie parkować bo policja daje mandaty.Niektórzy kuracjusze tam parkowali i przez cały pobyt nikt mandatu nie dostał.Pozdrawiam i życzę miłego pobytu,ja osobiście byłam zadowolona.
dudex
Posty: 2
Na forum od: 11 cze 2018 13:43
Oddział NFZ: Śląski

Re: Stróże od 22 lipca 2018r.

Post autor: dudex »

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Rozumiem, że chodzi tu o Ośrodek Hipoterapii i Dogoterapii zlokalizowany gdzieś za dworcem PKP i nieopodal hospicjum?
VVanda
Posty: 1
Na forum od: 15 lip 2018 14:38
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Stróże od 22 lipca 2018r.

Post autor: VVanda »

Witam, także mam skierowanie od 22.07 do Stróży. Jestem z Raciborza i szukam transportu. Jedzie Pan może samochodem z okolic Raciborza, Rybnika? Jeśli tak i byłaby możliwość przejazdu to chętnie dorzucę się do kosztów paliwa? Proszę o kontakt
ODPOWIEDZ