Krynica zdrój - Beskid od 19.10 2018

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Lipa sosna buk
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 14 wrz 2018 02:17
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: Krynica zdrój - Beskid od 19.10 2018

Post autor: Lipa sosna buk »

Wie ktoś jak najprościej tam dojechać widzę że fajna ekipa będzie jadę 1 raz i taki trochę wydygany
John2306
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 262
Na forum od: 10 lip 2018 09:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 19

Re: Krynica zdrój - Beskid od 19.10 2018

Post autor: John2306 »

Witaj Młodszy Kolego , mając trochę wiadomości na temat sanatoriów mogę Cię zapewnić , że w trakcie turnusu spotkasz ludzi w różnym wieku. Będą to osoby w Twoim wieku jak również i mohery. Wiec , że wiek nie ma tu znaczenia, liczy się głównie pogoda ducha . Jeżeli stworzy się zgrana paczka to po powrocie do domu nie będziesz mógł o nich zapomnieć. Wiem co piszę bo mam kolegę 15 lat starszego , który mieszka w okolicy Szczawnicy. Poznałem go w Nowych Łazienkach i to dopiero on pokazał mi Krynicę jakiej nie znałem. Jeżeli chodzi o dojazd do Krynicy to spróbuj wejść na stronę Podróżnika i zobacz jakie połączenia Ci znajdzie. Natomiast jeżeli nie będziesz miał bezpośredniego środka lokomocji to będziesz musiał jechać z przesiadkami w Rzeszowie i Nowym Sączu. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Krynica zdrój - Beskid od 19.10 2018

Post autor: Dzia_dek »

Lipa sosna buk pisze: Wie ktoś jak najprościej tam dojechać (...)
Żeby być o wczesnej porze, a tak najlepiej przyjechać do sanatorium, to takie połączenie powinno być ok:
Wyjazd z Przemyśla 18 października o 22 autobusem PKS (Zielona Góra) do Tarnowa. Na miejscu
będziesz o godz. 1, a za 2 godziny masz autobus PKS Polonus do Krynicy, w której będziesz o 5;30.
Korzystając z innych połączeń będziesz w Krynicy dopiero przed południem.
Wisteria
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 05 lip 2018 20:55
Oddział NFZ: Opolski

Re: Krynica zdrój - Beskid od 19.10 2018

Post autor: Wisteria »

Redzinka, napisz mi na priv swój nr tel. Pozdrawiam wszystkich:)
redzinka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 10 lut 2012 13:05

Re: Krynica zdrój - Beskid od 19.10 2018

Post autor: redzinka »

Wisteria , napisałam na priv. Mam nadzieję, że moja wiadomość dotrze do Ciebie. :D Pozdrowienia dla użytkowników tego forum. :D :D :D
Lipa sosna buk
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 14 wrz 2018 02:17
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: Krynica zdrój - Beskid od 19.10 2018

Post autor: Lipa sosna buk »

Dziadek dzięki pewnie tak pojadę ktoś jeszcze tym połączeniem
John2306
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 262
Na forum od: 10 lip 2018 09:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 19

Re: Krynica zdrój - Beskid od 19.10 2018

Post autor: John2306 »

Witam Wszystkich.
Bilety kupione, humor dopisuje zaczynam powolutku odliczanie. Jeżeli to kogokolwiek interesuje to muszę Was pocieszyć a może zasmucić . Nici z mojego rannego powitania 20.10. Dotrę dopiero 21.10 ok. godz. 17 przy Hawanie. :geek:
John2306
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 262
Na forum od: 10 lip 2018 09:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 19

Re: Krynica zdrój - Beskid od 19.10 2018

Post autor: John2306 »

Witam wszystkich jadących w tym terminie. Widzę że czym bliżej wyjazdu tym mniej zainteresowania wyjazdem z Waszej strony. Czy już więcej nikt nie chce się pochwalić wyjazdem do Krynicy. Zapewniam Was będzie fajnie nawet pogoda ma być dla nas sprzyjająca. Na stronie Biura Podróży Jaworzyna jest zamieszczony wykaz wycieczek z którymi możemy się już zapoznać . Niestety jak wcześniej przewidywałem ich zakres jest w znacznym stopniu okrojony. Nie ma ich tyle co w okresie letnim. Czy do sanatorium Lwigród poza mną i Honoratką toś jeszcze się wybiera?
Honorka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 153
Na forum od: 07 sie 2016 18:44
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Krynica zdrój - Beskid od 19.10 2018

Post autor: Honorka »

John wszyscy zapewne siedzą i dumaja co wrzucić do walizki a może już są na walizkach i czekają....Piszesz pogoda będzie ? Oj ja widziałam co innego bo akurat od 19 zaczyna być chłodno i mokro oby nie było glodno tylko w tym sanatorium😆😆😆 ..Ja już bilet tez zamówiłam ...jednak zdecydowałam się na podróż Polonusem z Warszawy tylko do Wa-wy muszę jeszcze jakoś sie doczolgac ..Troche za wcześnie zajade bo na 5:30 😆😆😆 jeszcze sanatorium będzie zamknięte na 4 spusty ...chyba nie mam co nawet liczyc ze dadza mi wczesniej pokój 😕😕😕 ale innego dojazdu nie mam chyba ze drugim kursem ale wtedy to juz bym była
aż na wieczór ..hmmm tak zle a tsk niedobrze 😕
John2306
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 262
Na forum od: 10 lip 2018 09:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 19

Re: Krynica zdrój - Beskid od 19.10 2018

Post autor: John2306 »

Witam Cię Honorciu. Nie ma co zastanawiać się nad pakowaniem a brać rzeczy w których czujesz się dobrze i wygodnie. W razie czego to Ci coś swojego pożyczę. Jak byś nie robiła to i tak trzeba jakieś pranie podczas turnusu zrobić. Szkoda , że nie będziemy jechali razem , ale ja ze względu na te cholerne wybory postanowiłem się opóźnić i przyjechać 21 o godz. 16.55 przy Hawanie. Rano o 6 zagłosuję , następnie kolega zawiezie mnie do Warszawy i o 8 startuję. Ty jedziesz kursem nocnym , który jest dłuższy , ale w zamian nad ranem będziesz jechała doliną Popradu , która jest przepiękna oby była tylko pogoda i było już widno. Do Krynicy wjeżdżasz od strony Muszyny i będziesz miała stację końcową na dworcu. Jeżeli chodzi o zakwaterowanie to pokój przydzielają od godz. 14, a jeżeli chcesz aby to było od ręki rano to trzeba zapłacić – chyba 20 zł. Jedzenie jest nie najgorsze – ja zawsze biorę dietę lekkostrawną i wystarcza mi bez dokupywania. Ze stacji masz dwa wyjścia albo wziąć TAXI albo iść pieszo . Taksówka kosztuje ok. 15 złotych .. Po przyjeździe wchodź do budynku nie wejściem głównym a wejściem bocznym po lewej stronie – wygodniej z bagażami. W wejściu głównym są drzwi obrotowe. W POLONUSIE tak rób aby nikt do Ciebie się nie dosiadł będziesz miała wtedy wygodniej. Najważniejsze po wyjściu z domu zapomnij o domu, pracy , a nastaw się na to aby miło spędzić dzień i tego później nie żałować. Głowa do góry będzie dobrze, a jak nie będzie pogody to też będzie dobrze – zawsze coś wykombinujemy.
Z tą opłatą 20 złotych , to możesz jeszcze zrobić tak, że dopytaj w którym pokoju będziesz zakwaterowana. Jeżeli na recepcji udzielą Ci takiej informacji to odnajdź ten pokój i zapukaj. Możliwe, że kogoś już wcześniej zakwaterowali lub ktoś dokonał opłaty. Wtedy masz możliwość wejścia za fryko tylko klucz odbierzesz po godz. 14.
;) :P :D
ODPOWIEDZ