Wieniec Zdrój od 10 września

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Marioletta1
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 20 lip 2016 19:03
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 5

Wieniec Zdrój od 10 września

Post autor: Marioletta1 »

10 września wybieram się na turnus rehabilitacyjny z Zus-u do sanatorium Jutrzenka.
Byłam tam w 2016r., więc ogólne rozeznanie mam ;) .
Szukam osób, które wybierają się w tym terminie . Miło mi będzie poznać przyszłych kuracjuszy nie tylko z województwa łódzkiego chętnych do aktywnego spędzania wolnego czasu ( rower, spacery, nordic-walking, grzybobranie, itp. :D ).
Pozdrawiam cieplutko :kwiat:
alamys
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 06 maja 2014 19:27
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wieniec Zdrój od 10 września

Post autor: alamys »

Hej , ja niestety mam turnus od 05.10 . ale mam pytanie....opinie są różne ...powiedz jak tam jest ? Ogólne wrażenia pozytywne?:)
Jagoda76
Posty: 1
Na forum od: 03 sie 2018 13:04
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Wieniec Zdrój od 10 września

Post autor: Jagoda76 »

Witam😊ja też jadę
11 września do Wieńca .myślę że będzie okazja się spotkać i poznać z nowymi kuracjuszami 😊😊
forumowicz

Re: Wieniec Zdrój od 10 września

Post autor: forumowicz »

Cześć. Slyszalam tylko jedną opinię od lekarza... Niech sie Pani cieszy, że do Wienca Pani nie wysyłają. To bylo w marcu br. A w lipcu przyszlo skierowanie, że... Wieniec. Zrezygnowałam.
Pozdrawiam
Anna
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Wieniec Zdrój od 10 września

Post autor: Dzia_dek »

Slyszalam tylko jedną opinię od lekarza (...) Wieniec. Zrezygnowałam.
Na podstawie jednej opinii - rezygnacja z wyjazdu. :shock: Widocznie nie jest Ci potrzebna rehabilitacja. :?
Awatar użytkownika
Maruda
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 72
Na forum od: 27 lip 2018 21:15
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Wieniec Zdrój od 10 września

Post autor: Maruda »

arab green tea pisze: 03 sie 2018 23:10 Cześć. Slyszalam tylko jedną opinię od lekarza... Niech sie Pani cieszy, że do Wienca Pani nie wysyłają. To bylo w marcu br. A w lipcu przyszlo skierowanie, że... Wieniec. Zrezygnowałam.
Pozdrawiam
Anna
Witam. A co z tym wiencem jest nie tak. Ja jade do wienca i mysle ze nie bedzie zle . Najwazniejsze to nastawienie i umiejetnosc organizacji czasu a czy w Wiencu czy np. Rabce jaka roznica wazna zmiana klimatu i mozliwosc rehabilitacji. Szkoda ze zrezygnowalas i nie przekonalas sie osobiscie jak tam jest. Opinie sa rozne bo tez rozne sa oczekiwznia kuracjuszy. Pozdrawiam🤔
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Wieniec Zdrój od 10 września

Post autor: jan19557 »

Nie wiem gdzie się ten lekarz rehabilituje ale to źle o nim świadczy jeśli wyraża takie opinie o jednym z lepszych sanatoriów w kraju tzn. z taką bazą zabiegową i takim komfortem mieszkaniowym. Troszkę zaliczyłem tych obiektów i w Wieńcu też byłem więc mogę coś powiedzieć na ten temat.
Jeśli ktoś się chce rehabilitować to rezygnacja z Wieńca jest wielkim błędem.
forumowicz

Re: Wieniec Zdrój od 10 września

Post autor: forumowicz »

Czy pisząc "do Wieńca" napisałam, że chodzi o warunki w budynku sanatoryjnym? Nie. Zrobiłam wielokropek, co oznacza, że ma podstawie opinii lekarza miałam powody, żeby zrezygnować. Wieniec, jako miejscowość, ze względu na roztaczający się wokół las, to nie miejsce dla alergika ze skłonnością do obrzęku Quinckego.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wieniec Zdrój od 10 września

Post autor: Felice »

Zupełnie nie wiem jak ma się obrzęk Quinckego do Wieńca?....No chyba że na zdrowe leśne powietrze ktoś jest uczulony.Może to być niebezpieczne w okresie kwitnienia bo uczulenie jest na pyłki,a nie na drzewa. Teraz właśnie w lesie jest najzdrowiej.
forumowicz

Re: Wieniec Zdrój od 10 września

Post autor: forumowicz »

Las to nie tylko pyłki drzew. Nigdzie nie napisałam, że miałam jechać teraz :?
ODPOWIEDZ