Polańczyk Amer-Pol 06.09.2018

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
szynszyl64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 217
Na forum od: 31 sty 2016 15:02
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Polańczyk Amer-Pol 06.09.2018

Post autor: szynszyl64 »

Wiecie co? Kochane na forum piszemy tylko my.Wniosek nasuwa się sam.Trzy muszkieterki i jeden...... .Jednak musimy się spotkać na żywo.
A potem się zobaczy.Wyobrażenie może albo zaskoczyć albo zdyskwalifikować.Wydaje mi się że jesteśmy w zbliżonym wieku. Wtedy porozmawiamy o miłości do gór i kijków w Zakapiorze przy kufelku grzanego wina.Co wy na to droga Monisio,Alaxo i Małgośko? A jak siebie
zaakceptujemy to dopiero będzie czad!!!!!!!!!!!
iwa65
Posty: 4
Na forum od: 06 sie 2018 12:29

Re: Polańczyk Amer-Pol 06.09.2018

Post autor: iwa65 »

Witam,
Jadę do Polańczyka 11 września ze Śląska, ktoś podobnie?
szynszyl64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 217
Na forum od: 31 sty 2016 15:02
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Polańczyk Amer-Pol 06.09.2018

Post autor: szynszyl64 »

Witaj Iwa65.Wszyscy dzisiaj mają wolne od pisania.Ale trochę źle trafiłaś.Poszukaj na tym forum Polańczyk Plon od11,09,2018.Może tam znajdziesz kogoś kto jedzie.Pozdrawiam.
szynszyl64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 217
Na forum od: 31 sty 2016 15:02
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Polańczyk Amer-Pol 06.09.2018

Post autor: szynszyl64 »

'Co jest, do wielkiej anielki?!'Pisać wam się nie chce?Czy czekacie na 07,09.2018.przy recepcji godz.zero czyli 16-ta.Wszystkie takie zdeklarowane czy strach was obleciał? Chociaż nie sądzę.
Monisia BP
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 28 lip 2018 00:21
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Polańczyk Amer-Pol 06.09.2018

Post autor: Monisia BP »

Strachliwe to jak słusznie uważasz -raczej nie😉Ja bynajmniej zwyczajnie pracuje więcej żeby móc się później polenić.takie czasy😟!😉.pozdrawiam Szynszyla i koleżanki id kijków🤗.a pewnie prawdą jest że większość kurachuszy obaewrwuje i się nie ujawnia ,bo prawie kazdy korzysta w dzisuejszychczasach z internetu
alaxa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 21 cze 2016 09:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Polańczyk Amer-Pol 06.09.2018

Post autor: alaxa »

szynszyl, strach przed czym ?? szczerze mówiąc strach to obleciał ...ale u mnie w pracy co niektórych, że prawie cały wrzesień mnie nie będzie... :lol: :lol: :lol: a ja nadrabiam ile się da...reszta niestety albo poczeka albo .... tak to jest z tymi naszymi wyjazdami... fajnie wyjechać, ale nadrobić trzeba będzie z nawiązką. a odnośnie turnusu... to kto chciał, to się zadeklarował, reszta pewnie dołączy na miejscu, bo zawsze w grupie raźniej... więc liczę na to, że będzie fajnie i wesoło. Pozdrawiam wszystkich cieplutko :) :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Monisia BP
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 28 lip 2018 00:21
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Polańczyk Amer-Pol 06.09.2018

Post autor: Monisia BP »

Tak to jest 😁nasze trzy tygodnie wolnego-przed 6 tygodni na 1,5 etatu😉to odliczamy żeby lepiej się pracowało😉
szynszyl64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 217
Na forum od: 31 sty 2016 15:02
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Polańczyk Amer-Pol 06.09.2018

Post autor: szynszyl64 »

Witajcie.Z tego co piszecie jesteście strasznie zapracowane.Pamiętajcie was nie było w obecnej pracy i dawali rade.A nadgorliwość jest
jak to mówią gorsza od faszyzmu.Wiem coś kosztem czegoś.W moim przypadku praca bez dnia wolnego nie licząc niedziel od maja.
Chyba że pracujecie na swoim to zmienia postać rzeczy.A propo Monisia miałaś się pochwalić co zaliczyłaś w Bieszczadach.
alaxa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 21 cze 2016 09:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Polańczyk Amer-Pol 06.09.2018

Post autor: alaxa »

tak przesadnie strasznie... to raczej nie, ale jak ktoś jest na samodzielnym stanowisko... to raczej mała szansa, że ktoś coś za niego zrobi, wiec ile się da, to trzeba zrobić, ale mniejsza o to, czasami i pracy trzeba pozwolić "zatęsknić" :lol: :lol: kto musi, to pracuje, inni już z utęsknieniem czekają na turnus... najważniejsze, aby WSZYSCY z pozytywnym nastawieniem jechali do Polańczyka i byli zadowoleni, do zobaczonka :)
szynszyl64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 217
Na forum od: 31 sty 2016 15:02
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Polańczyk Amer-Pol 06.09.2018

Post autor: szynszyl64 »

Alaxa.Widać że masz poczucie że nikt nie wiedzie w twoje kompetencje.Duży plus.Tylko telefon służbowy zostaw w domu albo go wyłącz.
Miałem okazję być na wypoczynku z osobą niezastąpioną.Możesz mi wierzyć marny to był czas kanikuły.
ODPOWIEDZ